Oyun Football manager handheld fmh 2015

Sponsorlu Bağlantılar

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
turkce dil yamasi var midir acaba?

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Beyler maçlar eğer çok geç bitiyor oyun kasıyor diyorsanız oyun motorunu default yapıp tekrar bir takım seçerek başlayın sorun çözülecektir +rep ;) fmh2015 aç ilk 4 seçenekten preferences/wiew/starting configuration/match engine version/ Default bu kadar, kolay ve hızlı mod yani alışık olduğumuz mod budur

Son düzenleme:
unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Beyler maçlar eğer çok geç bitiyor oyun kasıyor diyorsanız oyun motorunu default yapıp tekrar bir takım seçerek başlayın sorun çözülecektir +rep fmh2015 aç ilk 4 seçenekten preferences/wiew/starting configuration/match engine version/ Default bu kadar, kolay ve hızlı mod yani alışık olduğumuz mod budur
Arkadaşlar fmh2015 indirdiniz çince yada kadro isimleri farklı ise düzeltmenin yolu var
Alttaki linke tıklayıp muzhiwan türkçe apk indirin kadro ve isimler orjinal biçimde muzhivanın bu apksından inecektir
Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan - MaxiCep
Cvp verildi dostum

SHS

SHS

Üye
Beyler maçlar eğer çok geç bitiyor oyun kasıyor diyorsanız oyun motorunu default yapıp tekrar bir takım seçerek başlayın sorun çözülecektir +rep fmh2015 aç ilk 4 seçenekten preferences/wiew/starting configuration/match engine version/ Default bu kadar, kolay ve hızlı mod yani alışık olduğumuz mod budur
Arkadaşlar fmh2015 indirdiniz çince yada kadro isimleri farklı ise düzeltmenin yolu var
Alttaki linke tıklayıp muzhiwan türkçe apk indirin kadro ve isimler orjinal biçimde muzhivanın bu apksından inecektir
Artık Oyun Yüklemek Sorun Olmasın... Muzhiwan - MaxiCep

Cvp verildi dostum

aynı kardeşim herhalde yapısı böyle

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Bu dediklerimi harfiyen yaparsan olmaması imkansız yanlız bunları yaptıktan sonra tekrar yeni bir taklımla başlaman gerek

SHS

SHS

Üye
Bu dediklerimi harfiyen yaparsan olmaması imkansız yanlız bunları yaptıktan sonra tekrar yeni bir taklımla başlaman gerek

dediğini yaptım sonra yeni takımla başladım maçtada hızı very fast yaptım, bazen maç saniye saniye ilerliyor, fm14te yağ gibi akar biterdi

SHS

SHS

Üye
  • Beğen
Tepkiler: unaltarkan
unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Oyun ile ilgili düşünce ve isteklerinizi yazınız elimden geldiğince yardımcı olacağım

Q7erhan

Üye
Oyun ile ilgili düşünce ve isteklerinizi yazınız elimden geldiğince yardımcı olacağım
Kardeşim ben dediğin yerden Defult yapıyorum Confirm diyorum birşey doluyor.Sonra uzun bir yazı geliyor ve OK seçeneği geliyor.OK diyorum tekrar aynı yere gidiyorum hala Enhanced seçeneği duruyor. Yardım eder misin ?

unaltarkan

unaltarkan

Üye
    Konu Sahibi
Bir daha dene mutlaka olacaktır

Üst Alt