Tavsiye iPhone 4 çok düşük bir sürümden iOS 7'ye geçme

Sponsorlu Bağlantılar

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 4 çok düşük bir sürümden iOS 7'ye geçme
Arkadaşın telefonu hiç güncelleme yememiş iOS 4 filan bunu en güncel sürüme yükselteceğiz iTunes ile ancak sim karttaki kişilerin kesinlikle kaybolmaması lazım ve çok büyük bi güncelleme olacak bu dolayısıyla herşey silinecek rehberi nasıl yedekleyip sonra tekrar geri yükleyebiliriz teşekkürler
up

alical33

alical33

Üye
iTunes üzerinden cihazı yedekleyince rehber de yedekleniyor yedek alıp güncellemeden sonra geri yükleme yapın verileriniz kaybolmaz

0MG90

0MG90

Üye
Güncelleme sonrası veri kaybı yaşanmıyor.

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
iTunes üzerinden cihazı yedekleyince rehber de yedekleniyor yedek alıp güncellemeden sonra geri yükleme yapın verileriniz kaybolmaz
Geri yükleme yaparsam eski ios sürümüne geri dönmez mi?

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme sonrası veri kaybı yaşanmıyor.
hmm yanlız çok düşük bir surumden bahsediyoruz yani iOS 4 den iOS7 ye geçicez çok ciddi bir Yükseltme illaki factory reset yapar yüklemeden sonra

0MG90

0MG90

Üye
hmm yanlız çok düşük bir surumden bahsediyoruz yani iOS 4 den iOS7 ye geçicez çok ciddi bir Yükseltme illaki factory reset yapar yüklemeden sonra
Yapmaz. Sadece sürüm değişecek.
Uygulama falan fazla yüklemiyorsa yüklemesin zaten kasmaya başlar

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Yapmaz. Sadece sürüm değişecek.
Uygulama falan fazla yüklemiyorsa yüklemesin zaten kasmaya başlar
Anladım. Yok çok uygulama yüklemiyor. Peki iOS 6.1e nasi gecebiliirz

alical33

alical33

Üye
Geri yükleme yaparsam eski ios sürümüne geri dönmez mi?
yok sadece telefondaki bilgileri geri yükler ayrıca arkadaşında dediği gibi sadece güncelleme yaparsanız veriler silinmez 6.1 e de güncelleme olmaz heralde direk son sürüme güncellenir diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Sakın güncelleme iPhone 4 o sürümde tam bir kalp krizi sakın!

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Sakın güncelleme iPhone 4 o sürümde tam bir kalp krizi sakın!
iyide ios4 dede hiçbişey yükleyemiyoz herşey üst sürüm istiyor eskiden .ipsw formatı ile iTunesten istediğin sürümü çakabiliyodun yapılmıyomu artık o ?

0MG90

0MG90

Üye
İmzalar kapalı

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iyide ios4 dede hiçbişey yükleyemiyoz herşey üst sürüm istiyor eskiden .ipsw formatı ile iTunesten istediğin sürümü çakabiliyodun yapılmıyomu artık o ?
Yapılırda ben tam hatırlamıyorum iOS 6.1 in üstü 4 için kalp krizi!

alical33

alical33

Üye
yapılmıyor artık yazılımı yükleyebiliyorsun ama etkinleştirmiyor apple kullanamıyorsun

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

furkankaya559758

Üye
En iyisi numaraları vs. ayrı bir yere yazmak. Normalde güncelleme yapıldığında veri kaybı olmaz ama düşük bir sürümden 7'ye geçmek hakkında bilgim yok.

alical33

alical33

Üye
naptın hocam tek tek numara mı yazılır :) icloud itunes falan yedekleniyor

Serhan

Serhan

Üye
Güncelleme yaparsan zaten veri kaybı olmuyor :D ios 7.1.2 iphone 4 için en iyi sürüm zaten otomatik o yüklenecek :oke:

Jsnow492

Jsnow492

Üye
Bence Güncelleme. Hiçbirşey Yüklenmiyor Diyorsan Cihaza Jb Yap Hackyouriphone 'nun Reposunda Vardı Sanırım İos 4 ü ios 6.1.3 olarak falan yapıyodu. Tam Hatırlamıyorum Ama İos 7 yi Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Aşırı Yavaş