Dün Gece Uyandım Kapı Kendi Kendine Kapandı Videoya Çektim

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Belki de misina kullanılmıştır :D
Ve neden merdiven başında bekledin ? Direkt aşaya inmedin ? Birşeymi hissettin ?
kişiden kişiye değişir o kimisi bakar kimisi refleks ile ya kaçar yada saldırır :ehe

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Paranormal Aktivity Gibi :D (Şaka Bir Yana Arkadaşım Gece Yatmadan Dua Ve Kelimei Şehadet Getir Öyle Yat Gece Kalktığında Böyle Bir Vaka İle Karşılaşırsan Zikir Getir Tekbir Getir Nas-Felak-Ayetel Kürsi Oku Allah Yardım Eder İnşallah :)

• Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu
Baranbaris

Baranbaris

Üye
Sırf gece korkmamak için izlemedim bu nedir yaşasam evi ayağa kaldırırdım herhalde [emoji33]

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
hava olmasın :) :)
not biraz fazla belli oluyor bilerek yapıldığı :)

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Daha izlemeye fırsat olmadı merak ediyorum gittikçe :)

furkankaya559758

Üye
Eğer gerçekse fazla kafana takma. Bir daha olduğunda La Havle ve La Kuvvete İlla Billahü-l Aliyyül Azim de.

• Beğen
Tepkiler: Aşık Yolcu
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Bence şehadet getir direk :) fazla zamanın olmayabilir

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Paranormal Activity 6 yı sen Çek bence :ehe Düşük bütçeli Paranormal Activicty 6 :ehe

• Beğen
Tepkiler: BelaMonte
ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Kapanacağı gelmiş birde elin enazından titrerdi :hmmm

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Paranormal activitiy'nin etkisinde kalmışsın sanırım. Video hiç inandırıcı değil, gerçi inandırıcı olsa da, ben oldum olası böyle şeylere hiç inanmadım. :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Preloader

Preloader

Üye
Yalnız harbiden film sahnesi gibi olmuş :D

DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Gıcırtıyı duyduğu an çok hızlı bir şekilde refleks göstermesi (istem dışı görüntüsü veriyor), ardından geriye çekilerek odasının kapısını kapatması ve kamerayı hemen kapatması (18 sn.) bana inandırıcı geldi.:fkr:
Gerçek değilse de güzel olmuş, iyi yedim diye gülerim sonra :kıskıs:

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
o ne öle tüylerim diken diken oldu .
rüzgar imkansız bu normal kapıad deil parmaklıklı aradan ava girer çok şiidetli rüzgar olmadan kapanmaz.:s

The SLayeR

The SLayeR

Üye
İyimiş :) severim böle seyleri

enew

enew

Üye
:D :( iZlemedim
.
.
.
.
.
.
.
bioooooo :D

Maxis_

Maxis_

Üye
misina şov :D

BelaMonte

BelaMonte

Üye
    Konu Sahibi
Keyfim kaçmasın diye izlemiyom. Hem rğzgarda olabilir
Niye bağırmadın ? :)
Oha ya bu konunun bildirimleri bana gelmiyor. Bağırmak benim bünyemde yok ben bağırsam da sesime gülerim. Bir de o uykuyla kafayla sanmıyorum yatağıma girdim sırtımı duvara dayayıp yorganı kafama kadar çektim. Öyle daha güvenli hissediyorum :D
Belki de misina kullanılmıştır :D
Ve neden merdiven başında bekledin ? Direkt aşaya inmedin ? Birşeymi hissettin ?
He yok ayağa kalkınca başım döndü biraz hani yerde oturduktan sonra aniden ayağa kalkınca gözün kararır başın döner ya, onun gibi bir şey oldu. Dun gece de bu oldu mesela gözüm karardı sabah namazında kapıya tosladım
illa onlar olması gerekmiyor mesela ben bi kapnın önünden geçerken kapı gıcırdaması oluyor yer beton üzerinde fayans var ancak yinede oradan yürüyince sanki kapının kenarındaki tahtalara baskı yapıyormış gibi ses geliyor. buda sana olmus olabilir oraya yürüyünce baskıdan dolayı dengesi değişip kapanmış olabilir
Sanmıyorum kapı sapa sağlam isterseniz tekrar oranın videosunu çekip elleyebilirim
Paranormal Aktivity Gibi :D (Şaka Bir Yana Arkadaşım Gece Yatmadan Dua Ve Kelimei Şehadet Getir Öyle Yat Gece Kalktığında Böyle Bir Vaka İle Karşılaşırsan Zikir Getir Tekbir Getir Nas-Felak-Ayetel Kürsi Oku Allah Yardım Eder İnşallah :)
Ya biliyorum belki okumasaydım bildiğim duaları, daha kötü şeyler olurdu :D
hava olmasın :) :)
not biraz fazla belli oluyor bilerek yapıldığı :)
Paranormal activitiy'nin etkisinde kalmışsın sanırım. Video hiç inandırıcı değil, gerçi inandırıcı olsa da, ben oldum olası böyle şeylere hiç inanmadım. :)
Valla bana kalırsa da inanmayın bende inanmak istemiyorum ama videoyu çeken benim yaşayan benim kendime neden inanmıyorsun sorusu sorabilirim.
Ve paranormal aktivty iki senedir izlememişimdir yada onun gibi şeyleri. Bi dabbe zehri cin e gittim sinema o kadar :D

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ürpertici

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Bir ara gecce uyandim kapi pencere hersey kapali. Dolabin üstündeki tüm resimler bir anda yere düstü.