GMD Quadro 4 Güncelleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
GMD Quadro 4 Güncelleme sorunu
Telefonun Internet özelliklerinde jb 4.2.2 ile geldiği yazıyor ama benim telefonda yükü güncelleme 4.2.1 ve güncelleştirmeleri denetle dediğimde bulunamadı diyor anlayan bilen varsa cevap yazabilir mi?

03ramazan

03ramazan

Üye
Discoveryde de aynı sürüm 4.2.1 ile geliyor. Ama enteresan bir sürüm. Çünkü google 4.2.1 diye bir versiyonu yok onun yerine 4.2.2 var. Sıkıntı yok ikisi de aynı sürüm. Takma kafaya :)

• Beğen
Tepkiler: gıwıliler
gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Discoveryde de aynı sürüm 4.2.1 ile geliyor. Ama enteresan bir sürüm. Çünkü google 4.2.1 diye bir versiyonu yok onun yerine 4.2.2 var. Sıkıntı yok ikisi de aynı sürüm. Takma kafaya :)
Anladım kardeş o zaman sorun yok [emoji4]
Bide şu sıkıntı var quadro ile ilgili hiç Bi forum sitesinde room cwm ile ilgili falan Bi konu bulamadım acaba dıscovery için olanlar buna da uyarmı. Acaba

03ramazan

03ramazan

Üye
Anladım kardeş o zaman sorun yok [emoji4]
Bide şu sıkıntı var quadro ile ilgili hiç Bi forum sitesinde room cwm ile ilgili falan Bi konu bulamadım acaba dıscovery için olanlar buna da uyarmı. Acaba
Hayır uymaz. Bu telefona sanıyorum ilerdeji gelir. Ben bir türlü bulamadım bu telefonu

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Bende arkadaşta gördüm de öyle sattı bana mükemmel cihaz

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi

Kardeş nette otg desteği var diyor ama ben bağlıyorum flash falan okumuyor hiç hareket yok senin Bi bilgin varmi

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Anladım sagol yinede ;)(:

gıwıliler

gıwıliler

Üye
    Konu Sahibi
Site çok iyi ama neden üyelik kapalı anlamadım çok saçma

Üst Alt