Oyun Heroes of Order & Chaos Yardımlaşma platformu!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

bigboosss

Üye
ben archimitrios ile oynuyorum iyi hero ama tanklara karşı pek fazla etkisi yok, fihterları anında kesiyor,
ilk başta hermes alıyorum sora kibir pelerini alıyorum eğer millet benden ileri ise hades zırh yetmez ise örümcek zırh alıyorum sonra dürüstlük asası , yakıcı küre tekrar dürüstlük asası ile yoluma devam ediyorum ayakkabı yerine bazen şelibon şekeri alıyorum, bu şekilde olursu bu itemleri dizdikten sonra archimitrios ' u teke tekte alacak adam yok, kim olursa olsun hatta 3 -4 kişinin arasına girip 3 ünü rahat kestiğim oluyor.

yani şöyle söyleyim tanklar hermes ve kibir pelerini alana kadar karşı takımın levellerinin çok yüksek olmaması ve kotun gibi bir tankın olmaması lazım. eğer hemen hemen aynı levelde iseniz ilerde üstünlüğü ele geçiriyorsunuz çünkü savunması sağlam, atak olarak 30 metreden ulti atıyorsunuz adam aniden yakalnıyor, bu sayede zor durumdaki takım arkadaşlarınıza her zaman yardım edebiliyorsunuz, ulti ile araya dalarak 1 saniye ve sonrasında ikinci skilli vurarak 3 saniye susturma ile takım arkadaşlarınıza vuruş şansı veriyorsunuz takviye anlamında iyi işe yarıyor, bu karakterde birliktelik önemli bir fighter ile iyi anlaşırsanız , siz daldığınızda o da dalarsa siz tank görevi görüyorsunuz ve bu sayede adamı rahat kesiyorsnuuz,

ama gel görki 5 v 5 haritada kimse yardım etmese bile karşı takım ne kadar profosyonel olursa olsun tek başına rahatlıkla 6 levele geçip , karşı takımdan bir kaç kişi haklayarak mücadeleci oyun ortaya koyabiliyorken,

altın ligde 3 v 3 haritada bu aşamaya gelene kadar takımının iyi olması lazım geliyor, gümüşte 6 olunca hermes alıyorum ve bu ilk başta yeterli oluyorken, altın ligde hermes alsamda karşı da bir iki tane tank var ise ve bizim takım onlar 8 iken 6 larda geziyorsa atack gücümüz zayıfladığından ben etkisiz kalıyorum bu sebeple yenilmemiz kaçınılmaz oluyor, altın ligde fighter alan oyuncuların çok iyi oynaması lazım, kotun gibi bir bela var ise vur vur ölmüyor şerefsiz , 3 v 3 haritada hiç bir zaman 8 level olsam bile tek başıma ejderha kesmeye gitmem çünkü kesmem uzun sürer ve o anda birisi gelip beni indirebilir, ama bizim takımdan bir kişi akıllık edip de giderse yardıma giderim , eğer bunu yapmaz ise karşı takım yapar bu da martius gibi defansı yüksek bir karakterin direk 8 den 9 levele çıkması demek olur, sonrasında büyük canavara gidilir , senin takım level olarak geride olduğundan bir şey yapamazsın orada seyerdersin adamların hepsi 1-2 level atlar böylece aradaki level farkı 3 e çıkar ve oyun biter.

3 v 3 harita profosyonel oyuncularla dolu olan ve takım iyiyse oynadığından çok zevk aldığın bir haritadadır. 5 v 5 haritada sen ne kadar iyi oynarsan oyna bazen diğre oyuncular berbat oynarsa koca haritayı kontrol edemezsin yetişemezsin ve yenilirsin. ama burada eğer ço kiyi oyuncu isen bitirici bir karakterin varsa takım da orta halli olsa bile herşey elinde olur oyunun kontrolünü eline geçirme şansın her zaman var, karşı takımın bir iki hatasını affetmez isen öne geçebilirsin oyunu alabilirsin. bu nedenle 3 v 3 harita çok zevklidir. ama benim gibi ilk başlarda bitirci bir karakterin yok ise herşey takıma kalır.

kısaca karakterden bahsedersek son seviye skiller şöyle (+ yerine koyduğum rakamlar tam hatırlamadığımdan ortalamadır )

1. skil 6 saniye 70 hp + (aldığın itemlere göre atak gücün yükseldikçe 70 ve üzeri olur)
2. skil 3 saniye susturur 260 hp + vurur dün baktığımda 260+110 vuruyordum,
3. skill 8 metrede bulunan düşmanların hp sinin 2.5' kadar damage vurur
4.skill 30 metre (neredeyse küçük haritanın yarısı ) 190 + vurur ,

şimdi bu durumda kabacak hesaplarsak karşıda bir fighter olduğunu düşünelim bu gün oynarken son levelde kaç vurduğma bakacağım tekrar düzenlerim,

ulti ile gittik 190+ 40 vurduk, 2. skil bastık 260+120 vurduk, hemen 3. skille bastık 70+20 =90 diyelim , düşmanın 1400 hp si var ise %2.5 = 35 hp , yapar bu durumda bir saniye içerisinde vuruş gücünüz ; ortalama 735 olur

ayrıca karşıdaki düşman susturulduğuna göre 3 saniye boyunca atak yapabilirsiniz bu durumda 3 saniye içerisindeki atak gücünüz; 230+380+90x3=270 +35x3=105+ normal vuruş 3 kere vurmuş olsak her ne kadar 235 vurduğum zamanlar olsa da ben düşük tutuyorum 150 x3=450 + olarak hermes kalkan var saniyede 10+4xseviye hasar veriyor bu da saniyede 70 yapar 3 saniyede de 70X= 210 yapar, bunların hepsinin toplamı da 1645 hp yapar müthiş bir değer, ilk atağı yaparsanız fighterlerin ve bazı büyücülerin hiç şansı yok

değerleri bu gün tekkar gözden geçireceğim bu arada,

kitabe olarak fisıldayan, eski kitabe ve koruyucu kullanıyorum, arzu için altın kaos yazıt lazım ama bir türlü çıkaramadım,
yazının başında tanklara karşı etkisi yok derken , eğer oyunun sonunda itemleri dizerseniz tank mank ne gelirse gelsin durdurulamaz oluyorsunuz.

Nirvana92

Nirvana92

Üye
at kişnemesi duyar duymaz susturmayı basıyom ben refleks oldu artık balondisle . archimitriosun buyucu olması işi zorlaştırıyo yok ki hades zırhı gibi buyuculere karşı kullanılabilecek bi item.
çok uzaktan geldigi için kalkan basmaya fırsatta kalmıyo.

bigboosss

Üye
at kişnemesi duyar duymaz susturmayı basıyom ben refleks oldu artık balondisle . archimitriosun buyucu olması işi zorlaştırıyo yok ki hades zırhı gibi buyuculere karşı kullanılabilecek bi item.
bir kaç karakter daha var sanırım bu şekilde ultiyi kesen ben balondis olayında geçen şöyle yaptım , geçen baya sinir etti beni, ultiye bastım sonra karakteri hareket ettirdim bu durumda hareket yarım kaldı tabi ve başlamadı, sanki işe yaradı gibi geldi, yani adam boştan yere skill kullandı sanırım balondis hiç kullanmadım bu şekilde yapınca oluyor gibi geldi bana.

mertekingen

Üye
oyuniçi anioah ve lut hiran itemi

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bir kaç karakter daha var sanırım bu şekilde ultiyi kesen ben balondis olayında geçen şöyle yaptım , geçen baya sinir etti beni, ultiye bastım sonra karakteri hareket ettirdim bu durumda hareket yarım kaldı tabi ve başlamadı, sanki işe yaradı gibi geldi, yani adam boştan yere skill kullandı sanırım balondis hiç kullanmadım bu şekilde yapınca oluyor gibi geldi bana.
balondisin kalkan ona atılan skilleri engelliyo , susturmada etrafındaki herkesi etkiliyo ve uzun suruyo ultisi zaten kafes yani sana oyle gelmiş olmalı biraz hareketde etsen balondis seni susturur , atın susturma ztn biraz geç vuruyo ben hiç beceremiyom onu balondis ole degil
ulti kesen kalkandır o zmn ama o kalkana at ultiyi basmadan 6sn önce basmak lazım oda zor ztn at çok uzaktan gorunmefen geliyo
oyuniçi anioah ve lut hiran itemi
anioah için hermes pelerini al ilk snra 400 bp vereni al , ben onceden direk famenin kılıcını alıyodum ama artık ondan once durustluk asasını alıyorum vs attıgım yerde minyonlarda varsa hermes pelerini sayesinde guzel sp somurme geliyo. once ultiyi atarsan adama buyu savunması duştugu için daha fazla hasar alır ama anioah bi buyucu degil çok fazla vuramaz , 2k sp olsa 2k da bp olsa snde toplam 4k sp olmuş olur buda gayet yeterli kaldıki kalkan açınca sp somurme snn sp ni dolduracak.
bide hades zırhı alsan kolay kolay fiziksel heroya yatmassın ayrıca oyunda kalkanı skillini arttıranları gordum onu arttırmanın tek avantajı bp yenilmesi vermesi onun yerine mana emme yi arttırdan ilk once çok daha yararlı olur zaten bi çok hero hiç bp veren item kullanmıyo ve bpleri çok duşuk oluyo iki emmede sıfırlarsın ben balondisle oynarken surekli uzaktan bp emme atıp kaçıyodu bnm bp bitşnce ustume geliyodu

mertekingen

Üye
hangisinin skilleri daha iyi lut mu anoiah mı
alıcam birini yanıt gelir gelmez
anioah aldım süper

apranax60

apranax60

Üye
Evet menzili 30 metre .birde arkadaşlar bu trene kalkan nasıl konur
An itibari ile KOTUN sahibiyim he heyyy

bigboosss

Üye
sezon ödüllerini alan var mı ?
altın 5. ligde bitirdim. hiçbir şey vermedi neden ?
yeni sezon ödüllerini al diyor tıklıyorum , tık yok :))

apranax60

apranax60

Üye
sezon ödüllerini alan var mı ?
altın 5. ligde bitirdim. hiçbir şey vermedi neden ?
yeni sezon ödüllerini al diyor tıklıyorum , tık yok :))

500 amblem geldi.yeni sezon ödülleri tarih tam olarak hatırlamıyorum,belirli tarihler Arasında 3 haritada Yaptığın tüm maçlardan çıkardığın puanların ortalaması ile seni bir lige yerleştiriyorlar,ona göre de ödül dağıtıyorlar.demek ki senin pek parlak geçmemiş

Nirvana92

Nirvana92

Üye
bnde balondisle baya iyi oynarım , rhapsody bizde kesin kazandık diyen çok kişi gordum hiç birinide tanımıyom ama ne zaman şom azıglının biri oyle dese kaybedioz

Demircs

Demircs

Üye
Bende 40.000 amblemle 1100 elmas var marithus sahibiyim tek onla oynuyorum.. Bu birikenleri napmalıyım nasıl mantıklı harcarım

apranax60

apranax60

Üye
Bende 40.000 amblemle 1100 elmas var marithus sahibiyim tek onla oynuyorum.. Bu birikenleri napmalıyım nasıl mantıklı harcarım
28.000 debrone al.Hunter olmazsa olmaz.büyücü olarak ya Joker yada horse alabiliyorsun bu dördünü al derim.bunlarlada çokrahat maç kazanırsınız

bigboosss

Üye
1100 elması ne ara aldın arkadaşım. ben etkinlikleri tam yapmıyorum bu nedenle sanırım senin kadar olması imkansız

örneğin ben eğlenceli diye goldfur ile oynuyorum bu hafta ve , etkinliklerde iki kule yık vs. var bu adamla kule yıkmak imkansız.
örenin archimitrios ile oynarım onla da kula yıkmak çok zor, oyuncu öldürmeye odaklı bir karakter, bu nedenle pek fazla görev yapamayıorum, herkes fighter elf aldığı için ben o karakterlere gıcığım bu nedenle hep farklı karakterler alır öyle oynarım, büyücü alırım, herkes kotun alıyor ben kesinlikle almam gıcık oluyorum abi :)

Demircs

Demircs

Üye
28.000 debrone al.Hunter olmazsa olmaz.büyücü olarak ya Joker yada horse alabiliyorsun bu dördünü al derim.bunlarlada çokrahat maç kazanırsınız
ben debrone karşıyım çünkü marithus fihgter defansıda çok güçlü.. büyücü alsam bile onun ne gibi itemlerle dizildiğini bilmiyorum.. marithusda saldırı hızına gerek yok sadece hasar veren item kastığında çok güçlü oluyor. amblemle kitabeleri mi tamamlasam diyorum acdaba 3.bölmeyimi açsam. hüner puanları için ne düşünüyorsunuz ? hepsi açılmalımı sizcede
1100 elması ne ara aldın arkadaşım. ben etkinlikleri tam yapmıyorum bu nedenle sanırım senin kadar olması imkansız

örneğin ben eğlenceli diye goldfur ile oynuyorum bu hafta ve , etkinliklerde iki kule yık vs. var bu adamla kule yıkmak imkansız.
örenin archimitrios ile oynarım onla da kula yıkmak çok zor, oyuncu öldürmeye odaklı bir karakter, bu nedenle pek fazla görev yapamayıorum, herkes fighter elf aldığı için ben o karakterlere gıcığım bu nedenle hep farklı karakterler alır öyle oynarım, büyücü alırım, herkes kotun alıyor ben kesinlikle almam gıcık oluyorum abi :)
ben büyücü alırsam deniz anası bırakan büyücü yada paylacoyu alırım onlar çok güçlü gerisi tırt yani :D

apranax60

apranax60

Üye
ben debrone karşıyım çünkü marithus fihgter defansıda çok güçlü.. büyücü alsam bile onun ne gibi itemlerle dizildiğini bilmiyorum.. marithusda saldırı hızına gerek yok sadece hasar veren item kastığında çok güçlü oluyor. amblemle kitabeleri mi tamamlasam diyorum acdaba 3.bölmeyimi açsam. hüner puanları için ne düşünüyorsunuz ? hepsi açılmalımı sizcede

ben büyücü alırsam deniz anası bırakan büyücü yada paylacoyu alırım onlar çok güçlü gerisi tırt yani :D
Bakın debroneye ve dailanaya iyileştirme geldi debrone artık eski gücünde maritusa gelince Büyü Savunması Sıfır Maritus en dandik büyücü teke tek de geçemez çünkü savunma Sıfır.3 bölmeyi açmalısınız ben 4.yü de açtım 1. 40 hüner Fıghter-2. Yi full sihirbaz 3. Full Muhafız -4. Yü de karma Yaptım aldığım heroya göre seçiyorum.fakat yanlış Sayfayı seçersem durum hiç iç açıcı olmuyor.DEMİRCS siz iOS da mı oynuyorsunuz

bigboosss

Üye

deniz anası bırakan sağlam vuruyor yavaşlatma vs, çok iyi ama savunma sıfır, onla çok taktik oynaman gerekir zor bir hero yani, ama palyaço felaket çok iyi gerçekten,
büyücülerden uçan bir kadın var o da takım için çok faydalı 3 saniye kitleyince adamı iki kişi hallediyorsunuz, bazen bütün takımı 3 saniye susturuyor takım oyununda çok etkili,

bu gün kotun ile oynadım süper bir hero takviyeden iki sekme açık deneyim dedim hoş oynaması güzel, ama ilerde oynarmıyım bilmiyorum,

fighter sevmiyorum takviye den sia olabilir onla oynayabilirim belki ilerde, sezon açılınca bakacaz artık.

Demircs

Demircs

Üye
Bakın debroneye ve dailanaya iyileştirme geldi debrone artık eski gücünde maritusa gelince Büyü Savunması Sıfır Maritus en dandik büyücü teke tek de geçemez çünkü savunma Sıfır.3 bölmeyi açmalısınız ben 4.yü de açtım 1. 40 hüner Fıghter-2. Yi fu ll sihirbaz 3. fu ll Muhafız -4. Yü de karma Yaptım aldığım heroya göre seçiyorum.fakat yanlış Sayfayı seçersem durum hiç iç açıcı olmuyor.DEMİRCS siz iOS da mı oynuyorsunuz
Aynen ios benim.. Halaa amblemler duruyor ios oyanayan varsa yazsın birlikte oynuyalım
Bakın debroneye ve dailanaya iyileştirme geldi debrone artık eski gücünde maritusa gelince Büyü Savunması Sıfır Maritus en dandik büyücü teke tek de geçemez çünkü savunma Sıfır.3 bölmeyi açmalısınız ben 4.yü de açtım 1. 40 hüner Fıghter-2. Yi fu ll sihirbaz 3. fu ll Muhafız -4. Yü de karma Yaptım aldığım heroya göre seçiyorum.fakat yanlış Sayfayı seçersem durum hiç iç açıcı olmuyor.DEMİRCS siz iOS da mı oynuyorsunuz
Bu 1. 2. 3. Bolme dediğin ne anlamadım hüner sayfalarımı ?
deniz anası bırakan sağlam vuruyor yavaşlatma vs, çok iyi ama savunma sıfır, onla çok taktik oynaman gerekir zor bir hero yani, ama palyaço felaket çok iyi gerçekten,
büyücülerden uçan bir kadın var o da takım için çok faydalı 3 saniye kitleyince adamı iki kişi hallediyorsunuz, bazen bütün takımı 3 saniye susturuyor takım oyununda çok etkili,

bu gün kotun ile oynadım süper bir hero takviyeden iki sekme açık deneyim dedim hoş oynaması güzel, ama ilerde oynarmıyım bilmiyorum,

fighter sevmiyorum takviye den sia olabilir onla oynayabilirim belki ilerde, sezon açılınca bakacaz artık.
Kardeşim sia mütiş bir hero takım için :) bide b12 öldürmek çok zor sp sömürme aldığın zaman yatırmak imkansız :)

apranax60

apranax60

Üye
Aynen ios benim.. Halaa amblemler duruyor ios oyanayan varsa yazsın birlikte oynuyalım

Bu 1. 2. 3. Bolme dediğin ne anlamadım hüner sayfalarımı ?

Kardeşim sia mütiş bir hero takım için :) bide b12 öldürmek çok zor sp sömürme aldığın zaman yatırmak imkansız :)

Senin guild bağımlılar değilmi.ben kral_arthur81.
Bölmeler tamamen hüner sayfası hani oyuna başlarken aldığımız heroya göre sayfa seçiyoruz

Demircs

Demircs

Üye
Senin guild bağımlılar değilmi.ben kral_arthur81.
Bölmeler tamamen hüner sayfası hani oyuna başlarken aldığımız heroya göre sayfa seçiyoruz
Yok bende guild :) ekleyim hemen 1 saniye
Ekledim onlinesan bi el atalım uyucam iş var sabah :D

bigboosss

Üye
anioah aldım beğenmedim pek