Haber S4 Mini İçin Android 4.4.2 KitKat Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

czary01

Üye
Root oldugu icn yapmiyor guncelleme. Sammobilede 2014 november yani kasm guncelleme kur direk
Rotlu oldu icin kurmaz dogru yeni difirdan odinle kurulum yapsak kurar dedin yerden indirim bende bi degisilik varmi usta

czary01

Üye
Halim abi bu kasim guncellemesiyle neler degisti bi yarin kurayim bakalim
Ben kararlilik guncellemesini kurdum telefondan guncellemeyi kontrol ettim telefonunuz guncel dedi 3.guncelleme yok bence

• Beğen
Tepkiler: baskahmet

serseri_91

Üye
Ben dayanamadım sattım s4 minimi iPhone 6 aldim

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Ben kararlilik guncellemesini kurdum telefondan guncellemeyi kontrol ettim telefonunuz guncel dedi 3.guncelleme yok bence
Kardesim kasim guncellemesi geldi sammobilede var onu kur temizden

czary01

Üye
Kardesim kasim guncellemesi geldi sammobilede var onu kur temizden
kardesım hemen ındırdım kurdum temızınden bısı anlamadım bı degısklık yok sen bısı anladınmı ne guncellemısler ?

serseri_91

Üye
Iphone 6 yerine note 4 veya cok onerdigim htc one m8 alabilirdin bana gore yanlis bir secim ama sen blirsin
Aslında en doğru seçim iOS çok farklı androide benzemiyor bir kere kullandimi insan vazgecemiyor

baskahmet

baskahmet

Üye
kardesım hemen ındırdım kurdum temızınden bısı anlamadım bı degısklık yok sen bısı anladınmı ne guncellemısler ?
Ben guncellenmemis surumdeym kasimda degil ondan onceki bir guncellemedeym rusyada , bilmiyim ne degsms

baskahmet

baskahmet

Üye
Aslında en doğru seçim iOS çok farklı androide benzemiyor bir kere kullandimi insan vazgecemiyor
Ios sevmiyorum o yuzden htc one m8 butce yetse keske alirdim android alirim ama bir daha samsung almam batirdilar guncellemeyi ama lise sona kadar bunla gecincem

czary01

Üye

arkadaslar programları burdan ındırebılırsınız drek apk verıyor ayrıca pc den chromden ındırılıyor

baskahmet

baskahmet

Üye

arkadaslar programları burdan ındırebılırsınız drek apk verıyor ayrıca pc den chromden ındırılıyor
Burdan oyun iniyormu
Birsey anlamadm siteden :) nyse yarn sammobileden temiz kasim guncellemesinii kurayim..

baskahmet

baskahmet

Üye

ana sayfaya gıdersen bırcok menu lerı var hepsı ful olmasada işe yarıyor
Nyse bosver , ben yarin temiz sammobileden en son cikan kasm guncellemeli rusya yukleyeyim

Üst Alt