Haber Lumia Denim Güncellemesi ve Lumia Camera Detayları

Sponsorlu Bağlantılar

dakamon

dakamon

Üye
Aptx ses akışı ne işe yarar ? Bilen var bilmeyen var :)

Şuradan bakabilirsiniz.

Kısacası sıkıştırılmış bir müzik dosyasını, sıkıştırılmamış kaliteye çok yakın bir ses kalitesi ile dinlemeyi sağlayan bir codec dosyası denebilir .

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Sanırım denim güncellemesi hazırlıkları bitmiş, bizim güncellememiz için sadece operatorlerin onayı lazımmış

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Operator ne ya mesele nedir tam olarak bn tufkcell kullanıyorum mobiltech den alınma tel

skynet

Üye
O değilde şu alt tuşların ışıklarını açıp kapama seçeneği de gelse çok iyi olur :islik

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Dexter Morgan
dakamon

dakamon

Üye
Alt tuşlara o gelirse alt ışıkları bildirim ışığı gibi dw kullanmak mümkün olabilir

versino2

versino2

Üye
Yarım+ipuçları ve bizi değerlendirin guncellendi bence güncelleme yakın

dakamon

dakamon

Üye
Bence alakası yok. Yakın zamanda yine guncellenmişti bu uygulamalar.

versino2

versino2

Üye
Sırf kamera için bekliyorum.Sınıftakiler Nokıa nın kamerası iyidir deyip hep 925 imle foto çektiriyolar sarı çıkınca utanıyorum :) ekran kuçuk olunca bide efekt ekleyince fazla anlaşılmıyor Allah tan

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Sırf kamera için bekliyorum.Sınıftakiler Nokıa nın kamerası iyidir deyip hep 925 imle foto çektiriyolar sarı çıkınca utanıyorum :) ekran kuçuk olunca bide efekt ekleyince fazla anlaşılmıyor Allah tan
Aynı durumu yaşıyoruz fakat bibnde bide birinde htc one var pek anlaşılmıyor kameram taaki z1 bi ara gelene kadar :-)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bekliyoruz yıl sonu geldi sayılır yılbaşı hediyesi verirler bakarsınız

Peocawe

Peocawe

Üye
Denim güncellemesinin 15 aralıkta geleceği bilgisi sızdırılmış. Paylaşıldı mı bilmiyorum, göremedim. Söz konusu kaynakta 15 aralık pazartesi günü gelebileceği söyleniyor.

Edit: Diğer yerli teknoloji sitelerine yönlendirme yasaktır.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: hajkhanx33, Esendağlı ve DenizhaNq
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Umarım gelir,teşekkürler

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Site iyiymiş

Invoke

Invoke

Üye
Denim şu bazı cihazlar için olan daha çok kamera odaklı olan güncelleme değil mi?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Çok zahmet olacak. Geç bile kaldı yani. Normalde Gdr2 yi de almış olmamız lazımdı -ya neyse susayım ben-.

• Beğen
Tepkiler: skynet
Peocawe

Peocawe

Üye
Şarjı düzeltsinler yeter bana :ehe