• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

MeegoPad T01, Windows Mini Stick PC Şimdi Kullanılabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
MeegoPad T01, Windows Mini Stick PC Şimdi Kullanılabilir
Boyutu ile yaptıkları arasında büyük fark olan MeegoPad T01 satış ağı genişliyor.

Ekim ayında Çin’de satışına başlanan bu mini pc şimdi ABD’de satışa çıkıyor.

Bilgisayarların boyutu gittikçe küçülmesi kullanım alanlarını arttırıyor. Özellikle Çin piyasasında yoğun ilgi gören bu mini pc boyutu Windows 8.1 işletim sistemini barındırıyor. Üzerinde barındırdığı donanım özellikleri ile günlük kullanım olarak tabir ettiğimiz mail, internet, ve daha birçok temel işlemi sorunsuz gerçekleştirebiliyor. Ekonomik fiyatıyla akıllara yer eden bu ürününABD‘den sonra diğer ülkelerde satışa çıkması muhtemel görünüyor.

Intel Atom Z3735F işlemci, 2GB RAM ile deyim yerindeyse boyundan büyük işler için hazır olduğunun kanıtı gibi. HDMI ve USB 2.0 girişi ile temel bağlantı desteği de mevcut. Ayrıca 802.11b / g / n WiFi ve Bluetooth 4.0 bağlantısı protokolleri de mevcut. Dahası da var, ürünün 99 $ fiyatı ile 16GB, 110 $ fiyatı ile de 32Gb depolama seçenekleriyle sahip olunabiliyor. 64GB genişletilebilir microSD kart yuvası bulunduran ürün bu özellikleri göz dolduruyor. Android 4.4 sistemi veya Windows 8.1 işletim sistemi seçenekleri tercih edilse de,Windows 8.1 lisans sorunlarının aşılması gerekiyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
vay bee ağzım açık kaldı :ehe haber için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Nextman

furkankaya559758

Üye
Güzelmiş.

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Haber için teşekkürler, Artık SD Kart boyutunda PC'ler taşıyacağız bu gidişle.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Haber için teşekkürler, Artık SD Kart boyutunda PC'ler taşıyacağız bu gidişle.
rica ederim arkadaşım elbette zaten amaç daha az enerji ile daha çok iş yapabilme potansiyeli sağlamak. :oke:

utt2

utt2

Üye
Sizce bu cihaza androidmi iyi win8'mi

utt2

utt2

Üye
Bende öyle düşünmüştüm çünkü windows için 32gb az

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
utt2

utt2

Üye
Peki bu oyunlar ne olacak androidde
Birde minix android uydu alıcısına bak

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Peki bu oyunlar ne olacak androidde
Birde minix android uydu alıcısına bak
Sınırlı olur kanımca, Android tabanlı Pandora Uydu Alıcısı kullanıyorum. Bu tip stick tarzı cihazlar genelde smart devrine yetişmeyen tv ler için ideal :oke:

utt2

utt2

Üye
Oda smart tv gibimi

msqeles

Üye
Merhaba, ürünü satıyorum isteyen olursa görüşelim.

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
bence windows çünkü vindowsa bluestacks yükleniyor

msqeles

Üye
Bence de windows, uzun süre raspberry pi üzerinde XBMC kullandım, bu cihaz ile windows üzerinde XBMC kullanınca aradaki farkı çok açık bir şekilde gördüm. Zaten windows kullanımında herhangi bir performans sıkıntısı yaşamıyorsunuz. Windows store daki oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Ben projeksiyonda kullanıyorum, dev ekranda oynamak güzel oluyor, tavsiye ederim :)

Üst Alt