İstek Mobilde Sorun Yaşayanlar, Sorunlar Ve Istekler

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
siteye adblock uyarısı gelmiş reklamları engelliyorsunuz diye :D onuda göstermemesi için ayarladım :ehe

• Beğen
Tepkiler: muxo

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
telefonumun ekranını kaplayan kocaman reklamlarınızdan bıktım. her şeyin bir usülü vardır. telfonun ekranı ne kadar büyük olabilir k sayfayı kaplayan reklamlar koyuyorsunuz. ben bu sikayeti note3 telefonumla yapıyorum. artık düşünün diger küçük ekranlı telefonlarda nasıl oldugunu. yahu tamam sizde ekmeginizi bu reklamlardan kazanıyorsunuz ama mobil için biraz daha küçük olması lazım degil mi?? sırf bu reklamlar yüzüne mobilde dolaşmak işkence. zaten o reklamlarınız kotamı yedi bitirdi. bıktım gerçekten. zorla insana ablock yükleteceksiniz. gerçekten sayenizde aklımdan geçirmeye başladım
Bahsedilen reklamlar her kullanıcıya 1 kez gösterilecek şekilde ayarlanıyor ve istenirse "çarpı" işareti ile direkt kapanabiliyor sayfa tekrar yüklenmeden. Eğer bu sekilde degilse, reklamda sorun vardır nadir de olsa olabiliyor geri bildirimde derhal kaldırıp düzeltiliyor.

KingDroid

KingDroid

Üye
Bahsedilen reklamlar her kullanıcıya 1 kez gösterilecek şekilde ayarlanıyor ve istenirse "çarpı" işareti ile direkt kapanabiliyor sayfa tekrar yüklenmeden. Eğer bu sekilde degilse, reklamda sorun vardır nadir de olsa olabiliyor geri bildirimde derhal kaldırıp düzeltiliyor.
o reklamlar yerine bar seklinde reklam koysaniz ne iyi olur

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Bar şeklinde reklam da koyuyoruz ancak mobil dijital pazarlama hızla ilerlerken, dinamik ve gelişmiş reklamlara ev sahipliği yapıyor benzer reklamların kaliteli tüm mecralarda büyük markalar tarafından verildiğini görebilirsiniz. Bizim yayıncı olarak ajanslara ilk şartımız, önemli olan kullanıcıyı sıkmaması ve 1 kere görüntülenip aynı zamanda bir köşedeki "çarpı" butonu ile kolayca reklamı kapatabilmesi. Bu da genelde oluyor zaten kaldı ki reklamveren de aynı şeyleri istiyor zira aksi halde faydadan çok zarar olur müşteri gözünde.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
Sayfada Torrent bolumu acsak nasil olur?

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
yasak oldugunu okudum. fakat niye yasak? torrent forumlari da var yani

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kurallarımıza ve yayın politikamıza uygun olmadığı için.Ekstra nedenleri de var tabiki ancak bu açıdan duruma bakmanız yeterli olacağı kanısındayım.

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
anladim bi oneriydi tabi. siz bilirsiniz yine fakat torrent bolum acildiginda ilgilenen baya fazla olacak ve forum hiti bayagi artacaktir. bende boyle dusunmustum

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
anladim bi oneriydi tabi. siz bilirsiniz yine fakat torrent bolum acildiginda ilgilenen baya fazla olacak ve forum hiti bayagi artacaktir. bende boyle dusunmustum
Rica ederim önerileriniz bizim için değerli ancak kuruluş amaçlarımız mobil ve teknoloji ağırlıklı bir siteyiz. Tabiki zaman içerisinde bir değişiklik olursa yine siz değerli üyelerimizle bunu paylaşırız.

Saygılarımla

KingDroid

KingDroid

Üye
sitenize facebook, twitter vb. bir panel ekleyebilirsiniz.
bazi forumlarda bu ozellik mevcut.

veya odul puani uygulamasi koyabilirsiniz.
bir forumda gordum ve bu ozelligi begendim.
bu foruma koysaniz nasil olur?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

ödül puan sistemi hazır gibi profilde var ama göremedik henüz :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Torent yasal bir kavram değildir ve birçok torent sitesi zaman içerisinde engellemeye kadar bile gidilmektedir çünkü torent ile yasal olmayan tüm telif haklarını ihlal eden içerikler paylaşılmaktadır. Sitemiz hiçbir zaman yasal olmayan bu tip paylasımlara destek vermeyecektir.

Siteye facebook twitter gibi hesaplarla giriş yaparak yorum yazmaktan bahsediyorsanız, kendi veritabanımıza üye olarak tüm fonksiyonları başarılı bir şekilde yönetebildiğimiz ve hali hazırda zaten milyonlarca üyemiz de bulunduğundan, kayıt işlemi ve süreci de oldukça kısa ve sorunsuz olduğundan ... gibi nedenlere bağlı olarak bu tarz alternatif girişler düşünmüyoruz.

KingDroid

KingDroid

Üye
Torent yasal bir kavram değildir ve birçok torent sitesi zaman içerisinde engellemeye kadar bile gidilmektedir çünkü torent ile yasal olmayan tüm telif haklarını ihlal eden içerikler paylaşılmaktadır. Sitemiz hiçbir zaman yasal olmayan bu tip paylasımlara destek vermeyecektir.

Siteye facebook twitter gibi hesaplarla giriş yaparak yorum yazmaktan bahsediyorsanız, kendi veritabanımıza üye olarak tüm fonksiyonları başarılı bir şekilde yönetebildiğimiz ve hali hazırda zaten milyonlarca üyemiz de bulunduğundan, kayıt işlemi ve süreci de oldukça kısa ve sorunsuz olduğundan ... gibi nedenlere bağlı olarak bu tarz alternatif girişler düşünmüyoruz.

O olmasa da olur da odul puani sart bence

Davut420042

Davut420042

Üye
Mobil Versiyonda Fotoğraf - Video Dosya Vb. Ekleyemiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: KingDroid
Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Evet onlar şu an için sadece desktop sürüme geçtiğinizde (yine o da mobil sekilde görünüyor) yapılabilir durumda. Ancak mobile de entegrasyon saglayacagiz tam anlamıyla.

• Beğen
Tepkiler: KingDroid
KingDroid

KingDroid

Üye
Evet onlar şu an için sadece desktop sürüme geçtiğinizde (yine o da mobil sekilde görünüyor) yapılabilir durumda. Ancak mobile de entegrasyon saglayacagiz tam anlamıyla.
abi ödül puanı verme işi ne oldu?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bu web sayfasıyla ilgili sorun oluştuğu için sayfa yeniden yüklendi diyor bir anda iphone safari

Üst Alt