Dr.Web Anti-virus PRO v9.01.7

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Android cihazlar için antivirüs uygulaması, cihazınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korur.

Cagrı/sms trafiğini kontrol edebilirsiniz (kara liste)

Cihazınızı calınırsa cihaz kapatilip acildiginda kilitli olarak acilir ve Google Maps ile yerini bulmanızı sağlar.

Ayrıca firewall özelliği ile veri trafigini kontrol edebilirsiniz.

KURULUMU :
1) Öncelikle ekte vermiş olduğum zip dosyamızı indirip
zip içinden çıkan com.drweb adlı klasörü cihaz hafizasina "Android/data" içine atalım.

drweb-key-zip INDIR

2) Dr.Web Anti-virus APK
dosyamızı kuralım ve açalım.
Karşınıza bir uyarı gelecektir "kabul et" deyip geçin.

Dr.Web Anti-virus PRO v9.01.7 INDIR

3) Sonraki menüden Varolan Lisans
anahtarını kullan seçin ve açılan menüden "dosyadan kopyala" seçin lisanslama işlemi tamamdır.

Yenilikler :
Fixed a detected application crash.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387, Gönüldaş, nokio_6233 ve 4 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Anil-D

Anil-D

Üye
bu uygulama ise yariyormu kullanayimmi

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye

parali

• Beğen
jatvalca

jatvalca

Üye
emeğe saygı teşekkrler

• Beğen

evwt

Üye
arkadaşlar key dosyasını açınca com.drweb adlı klasörün içinde FİLES Dİye Bir klasör daha var kopyama işlemi bittikten sonra key dosyasını o files içine atarsanız "lisans dosyası Bulunamadı" Hatasından kurtulursunuz. yani drweb.key isimli dosya "Android/data/com.drweb/files/" içinde olacak saygılar.
arkadaşlar sanıırım zip lerken bi yanlışlık oldu öyle ziplenmiş.

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar key dosyasını açınca com.drweb adlı klasörün içinde FİLES Dİye Bir klasör daha var kopyama işlemi bittikten sonra key dosyasını o files içine atarsanız "lisans dosyası Bulunamadı" Hatasından kurtulursunuz. yani drweb.key isimli dosya "Android/data/com.drweb/files/" içinde olacak saygılar.
arkadaşlar sanıırım zip lerken bi yanlışlık oldu öyle ziplenmiş.

Dosyayı değiştirdim dostum hatalı ziplemişim

evwt

Üye
İlginize teşekkürler yüklemeye çalışıp başaramayan en az 10 kişi sorunca bende el atayım dedim.Burayada yazmak icap etti mecburen

Hazır başlık açmışken Programı Hakkında Yorum da yapayım binlerce Apk indirip kurmuşluğum vardır.Apk ları önce taplete kurar sonra telefona atarım bu yüzden tablet 3 defa çöktü Serviste program yüklenip geldi.Ama bu dr.web mayıs ayında bi kurdum ozamandan beri tablette telefonda canavar gibi maşallah.Daha bu gün wifile taransfer diye bi uygulamayı direk nokia store dan telefona kurayım derken 2 tane virus yakaladı ve programın çalışmasını iptal ederek telefonu kurtardı.Parayla bile alaya değer diye düşünüyorum program hakkında bide BEDAVA daha ne olsun...

Son düzenleme:
  • Beğen
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
hiç virüs uyarısı almadım ama halen kullanıyorum :)

Anil-D

Anil-D

Üye
ise yariyormu kurimmi

Anil-D

Anil-D

Üye
[emoji17]

• Beğen
feci

feci