Football Manager Handheld 2015 v6.0 Apk Full

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Aptoide den indirdim, datayı da çektim o hata çıkıyor, neyse data dursun apk buluruz inşallaj :)

yoklabura

Üye
İşte crackli bir apk gerekiyor yoksa bir sürü apk varda hepsinde o hata var..

yoklabura

Üye
ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK MUTLUYUM VE HEMEN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BUNU :D SONUNDA ÇALIŞAN BİR APK BULDUM ŞİMDİ KISACA ANLATIYORUM TELEFONUNUZA Muzhiwan ADLI PROGRAMI İNDİRİP Football Manager Handheld 2015 YAZIP İNDİRİYORSUNUZ (İNDİRMESİ BİRAZ UZUN SÜRÜYOR) DAHA SONRA İNİNCE KENDİSİ KURUYOR (KURMASI DA YAKLAŞIK 2 SAAT SÜRDÜ YA BENİM TELDEN YA DA ÖYLE :d) SONRASINDAYSA APKYI KUR DİYORSUNUZ GİRİYORSUNUZ DATAYI BASİT ŞEKİLDE İNDİRİP OYUNA BAŞLIYORSUNZUZZZ UPUPUP :d

sonunda.bulundu!!

Yönetici tarafından düzenlendi:
Anil-D

Anil-D

Üye
aynen hep lisans sorunu var

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ARKADAŞLAR ŞU AN ÇOK MUTLUYUM VE HEMEN SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BUNU :D SONUNDA ÇALIŞAN BİR APK BULDUM ŞİMDİ KISACA ANLATIYORUM TELEFONUNUZA Muzhiwan ADLI PROGRAMI İNDİRİP Football Manager Handheld 2015 YAZIP İNDİRİYORSUNUZ (İNDİRMESİ BİRAZ UZUN SÜRÜYOR) DAHA SONRA İNİNCE KENDİSİ KURUYOR (KURMASI DA YAKLAŞIK 2 SAAT SÜRDÜ YA BENİM TELDEN YA DA ÖYLE :d) SONRASINDAYSA APKYI KUR DİYORSUNUZ GİRİYORSUNUZ DATAYI BASİT ŞEKİLDE İNDİRİP OYUNA BAŞLIYORSUNZUZZZ UPUPUP :d

sonunda.bulundu!!
Bunun için konu açmanıza gerek yok çözümü buraya aldım @yoklabura arkadaşım. Forumda da büyük punto ile yazmayınız.

SHS

SHS

Üye

sonunda.bulundu!!

kardo data var bende sen o apkyı paylaşsan :)

yoklabura

Üye
dostum data bilmiyorum değişir heralde. çünkü o programdan datayı ındırmeme ragmen apkyı yukledıkten sonra bıdaha data ındırdı dedıgım gıbı yaparsan oynarsn..

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
deneyen var mi baska?

SHS

SHS

Üye
Ben yarın deniycem eğer oluraa varya ayın üyesi sensin @yoklabura :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Yönlendirme linkleri yasak direk indirme linkini ekleyiniz.

lo0ss_2

Üye
bunu indirin arkadaşlar çalışıyo

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
bunu indirin arkadaşlar çalışıyo
kesinlikle calisiyor bende bunu indirdim,oyun super tesekkurler
turkce dil yamasi felan var mi acaba?

Legend8787

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sonergame09
SHS

SHS

Üye
maç çok yavaş ilerliyor yav

lo0ss_2

Üye
Gercek futbolcular neden yok ?
Isimler hep sallama.
Yardim ltfn.

hepsi gerçek oyuncular kariyer yada challange'ye girerseniz gerçek oyuncuları bulursunuz ama en alttaki moda girince orda kendi takımınızı kurduğunuz için oyuncular sallama oluyo. şuan ben oynuyorum oyuncular gerçek sallama değil.

Üst Alt