Zombie Fire v1.3 (Unlimited Coins/Gems) Sınırsız Para ve Taşlar APK Hile

Sponsorlu Bağlantılar

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi

Oyun adı: Zombi Ateş
Sürüm: 1.3
Root Gerekli Mi?: HAYIR

Hile isim(ler):
- Sınırsız Paraları
- Sınırsız Taşlar

Yönerge(ler):
- Download
- Yükleyin ve Tadını çıkarın!

------------------------------------------
Boyut : 21 MB
Download
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: rzsrht
rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

eXTreMe_

Üye
lanet olsun kardeşim hiçmi verdiğin bi turbobit paylaşımı çalışmaz başka site neden vermiyonuz süreklli hata diyo bu kişiye bide ayın elemanı denmiş adamın koyduğu çalışmıyoki kaçına baktıysam

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
lanet olsun kardeşim hiçmi verdiğin bi turbobit paylaşımı çalışmaz başka site neden vermiyonuz süreklli hata diyo bu kişiye bide ayın elemanı denmiş adamın koyduğu çalışmıyoki kaçına baktıysam
Kardeşim indirmeyi beceremiyosun sonra lanet okuyup hakaret ediyosun. bu kadar emek verip buraya sizlerin önüne getiriyoruz şu yaptığına bak. Bu oyun linkinde hiç bir problem yok. paşa gibi indiriyor. sorun yaşadığın oyunların hepsini yaz bana özelden ilgilenelim gözün de insanlık görsün. böyle yakınıp sitem etmeyle bi yere varamazsın. yorum kısmını sorunun varsa ilet yardımcı olunsun diye koymuşlar sitem etmek için değil.

eXTreMe_

Üye
herşeyi indirdimde seninkindemi sorun yasadım onumu beceremedim anlıyamadım yeni internet kullanmıyorum 15 senedir dosya indiriyorum sitelerden ben

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi indirdimde seninkindemi sorun yasadım onumu beceremedim anlıyamadım yeni internet kullanmıyorum 15 senedir dosya indiriyorum sitelerden ben
Kardeşim tamam sen 15 senedir indiriyosun da biz de bu işe yeni başlamadık herhalde. ama linkte hiç bir problem yok. şuan başka bilgisayarlardan denedim farklı telefonlardan deniyorum ve indirme başlıyor. sende indirme işlemi hiç mi başlamıyor yoksa başlıyor da yarım mı kalıyor. ? bunu bi çözelim.

eXTreMe_

Üye
hiç indirmiyor error yazıyor

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
hiç indirmiyor error yazıyor
Kardeşim bunlar benim telefonundan indirirken yaptiklarim.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Gördüğün gibi biraz önce yaptim. Ve iniyor. Yani. Senden kaynaklanan bisey var. Telefondan olmuyorsa bilgisayardan dene.

Ekli dosyalar

eXTreMe_

Üye
ilgine teşekkürler

greey

Üye
teşekkürler...

• Beğen

sezar0742

Üye
Turbobit kadar itici bir download sitesi yok. Neden direkt hizi kesilmeden indirecegimiz sitelere upload etmiyosunuz ki? Yine de Teşekkürler

• Beğen

Üst Alt