Yardım ekran kartı

Sponsorlu Bağlantılar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı
arkadaşlar merhaba lenovo z510 i5 modelini aldım fakat ekran kartına geçişi yapamadım denetim masasından seçiyorum yok yine olmuyo pes i bile kaldırmıyo pes 2013 ü tam grafikte oynayamıyorum aygıt yöneticisine baktığımda sıkıntı yok güncellemeleride tam ama olmuyo çalıştıramıyorum ekran kartını bi yardım edin yoksa servise yollycam bilgisayarı

blsm_mr

Üye
tw yükle bakalım istersen

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
tw mi o ne

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Oyuna sağ tıkla grafik işlemciyle çalıştır-varsayılan grafik işlemciyi değiştir. Daha sonra nvidia denetim masası gelecek oradan pesin exe dosyasını ekle varsayılan ekran kartı otomatiktedir ve muhtemelen geçiş yapmıyordur. Onu yüksek performanslı nvidia işlemcisi olarak seç sorunun çözülecektir.

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
öylede denedim maalesef olmadı bayağı uğraştım yok olmuyo gta 4 yüklemiştim o da olmadı bilgisayarı alalı 2 ay oldu daha doğru düzgün kullanamadım bile en sonunda vatana geri götürcem bu akşam recovery yaptım temiz kurulum yaptım ekran kartını falan yükledim hepsini yine olmadı

ekran kartına geçiriyorum yine öyle kalıyo

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Orası değil. Bak dostum burada yüksek performanslı NVIDIA işlemcisini seçeceksin. Ben başında Nvidia logosu var diye otomatik seçmiştim yanılıp dikkat et oraya sonra uygula tamam de. Ekle diyeceksin sonra exe dosyası. Daha sonra sağ taraftaki çucuğu aşağıya indir uygula tamam de dene.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
yok yine olmadı dediğiniz gibi yaptım olmadı yine settings e girince daha şey diyo yetersiz olabilir falan diyo isterseniz teamla bakabililrsiniz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yok yine olmadı dediğiniz gibi yaptım olmadı yine settings e girince daha şey diyo yetersiz olabilir falan diyo isterseniz teamla bakabililrsiniz
Normal settingside aynı şekilde eklemen gerekiyor

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ise şey oluyor settings i ekledim normal oyunuda ekledim genel ayarları yüksek performanslı işlemci diyorum uygula diyorum oyun için settingse basınca yine aynı hata sonra yine aynı yere döndüğümde genel ayarlardaki yüksek performanslı değil otomatik seç oluyo physx te ekran kartı seçili hala olmuyo

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
physx'e karışma dediklerimi yapman yeterli olur uygula tamam de

huseyinkeske

huseyinkeske

Üye
    Konu Sahibi
olmuyo hepsini denedim vatana götürdüm pc yi adam uğraştı o da yapamadı donanım arızası var sanırım dedi servise yollayalım dedi servise gitçek yani bilgisayar

Üst Alt