• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

WhatsApp kullananlara kötü haber

Sponsorlu Bağlantılar

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Whatsapp Plus kullanabilirsin ?
Orjinal uygulama olmadığından tercih etmiyorum. Plus da modifiyeli versiyon sonuçta.

Bu arada o son 1 ay muhabbeti sürekli geliyor ancak her yıl uzuyor süre. Yerseniz ;)

furkankaya559758

Üye
WhatsApp ücretsiz olsa çok iyi olacak.

GHOST_O.R.J

GHOST_O.R.J

Üye
ıkı tık olayıda kotu bır haber.D

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
whatsapp geç kaldı sesli konusma özelliği adı belli olmayan uygulamalarda bile vardı kaç sene önce mesela nimbuzz

Son düzenleme:
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Symbiandayken bile çok güncellenirdi bu whatsapp :)

The Pancar

The Pancar

Üye
Whatsapp kullanan çoğu kişi görünüme çok fazla önem vermiyor bence whatsapp kolay ve hızlı mesajlaşma yönünden bu kadar popüler oldu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Whatsapp kullanan çoğu kişi görünüme çok fazla önem vermiyor bence whatsapp kolay ve hızlı mesajlaşma yönünden bu kadar popüler oldu
Telegram mesela daha iyi. Pc'ye de kuruluyor. Kendime mesajla fotoğraf falan atıyorum pcden kablo takmayla uğraşmıyorum. Arayüz aynı whatsappın mavisi. Daha güvenli olduğu söyleniyor. Tek eksiği Türkçe dil. Onada gerek yok zaten whatsappın aynısı karışık değil. Bir de whatsapptan daha güvenli olduğu söyleniyor. Ama bir sıkıntısı var kimse kullanmıyor :)

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR, Dede ve The Pancar
The Pancar

The Pancar

Üye
Telegram mesela daha iyi. Pc'ye de kuruluyor. Kendime mesajla fotoğraf falan atıyorum pcden kablo takmayla uğraşmıyorum. Arayüz aynı whatsappın mavisi. Daha güvenli olduğu söyleniyor. Tek eksiği Türkçe dil. Onada gerek yok zaten whatsappın aynısı karışık değil. Bir de whatsapptan daha güvenli olduğu söyleniyor. Ama bir sıkıntısı var kimse kullanmıyor :)
Pc den telefona attığımız resimleri nasıl kaydediyoruz bilgin varmı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Pc den telefona attığımız resimleri nasıl kaydediyoruz bilgin varmı
onlar zaten kaydoluyor. Ama galeride görünmüyor. Cihaz hafızasında telegram klasörü olur onun içinde telegram images var. Resimler onun içine geliyor. Oraya girip resimlerini galeride görünmesini istediğin bi klasöre taşıyabilirsin.

The Pancar

The Pancar

Üye
onlar zaten kaydoluyor. Ama galeride görünmüyor. Cihaz hafızasında telegram klasörü olur onun içinde telegram images var. Resimler onun içine geliyor. Oraya girip resimlerini galeride görünmesini istediğin bi klasöre taşıyabilirsin.
Tamam sağol [emoji4]

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Paypal kartı alıp ödeme yapabilirsiniz. Bu kadar küçük meblaları gözünüzde büyütmeyin

ilhamikd

ilhamikd

Üye
bana göre whatsaapin artisi cok bi ay boyunca yedigi 10 mb falan twittwr yaklasik 600 mb facebook 300 messngerda 100 ün altina dusmuyo :D
oyuzden cogu zaman whatsapa kaciyom :)

KayraBey

KayraBey

Üye
Eğer elindeki telefona yüklü paralar ödeyipte whatsapp'a 3 liracık bile ödeyemiyorsan diyecek bişey bulamıyorum. Türkiye'de akıllı telefon kullanıpta 3 lira veremeyecek adam tanımıyorum.
Gel tanışalım.

xmustx

xmustx

Üye
:D

KayraBey

KayraBey

Üye
Senin için kullanacağım dostum. Tavuk döner aşkına :p

ilhamikd

ilhamikd

Üye
kimsenin kullandigini kullnip npcazki ama dedigib gbi sadce pcye kablosuz foto vb atmaya yarar :D

The SLayeR

The SLayeR

Üye
dosya atmaya shareiti kulanıyorum kablosuz dosya göndermede birebir telegramı pek kimse kullanmıyor..