Modern Combat 5: Blackout v1.0.2f

Sponsorlu Bağlantılar

yakupbjk

Üye
YAA ARKADASLAR BENDE OYUN ACMADI KURDUM AYNEN UYGULADIM AMA ACILMIYYOR yanı oyuna gırıyorum baglantı ayarımnı secıyorum gamaleft yzısı cıkıyor sonrada calısmayı durdurdu deyip kapatıyor herdefasında aynısı lutfen yardım edın

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
YAA ARKADASLAR BENDE OYUN ACMADI KURDUM AYNEN UYGULADIM AMA ACILMIYYOR yanı oyuna gırıyorum baglantı ayarımnı secıyorum gamaleft yzısı cıkıyor sonrada calısmayı durdurdu deyip kapatıyor herdefasında aynısı lutfen yardım edın
Bir de hafıza kartına değil de telefon hafızasına atıp dener misin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Offline ne zaman çıkar?

03ramazan

03ramazan

Üye
Gm discovery kaldirir mi acaba ! Tesekkurler...

ahmith

ahmith

Üye
Bi beni mi banliyo gameloft baska var mi acaba. Nasil duzelir bu durum yoksa oynanmaz ki oyun

bobis

bobis

Üye
Senin cihazinin işlemcisi ile ilgili o kardes :D Bende çin mali tablet vardi mc5 berbatti ama samsung tabletlerde hiçte öle değil :cool:

dyrdmr

dyrdmr

Üye
İnternet bağlantisi istemesi işi bozdu :(

alien61

alien61

Üye
çok ilginç şekilde Z3'te rezil bi grafik var. MC4 e devam.

oqlahoma

Üye
Ban yedim nasıl banı kaldırırım.

ahmith

ahmith

Üye
Oyun cikti cikali ayni soruyu bende soruyorum cevap yok. Ben mc4e geri döndüm kardesim banlan banlan nereye kadar.

Inception-6-

Üye
Bende hilelide banlandım silip normali yükleyince düzeldi

anilanil01

Üye
*ÖNEMLİ* Oynamak için internet bağlantısı gerekir.
> "Oynaması da görüntüsü kadar güzel." - IGN
> "Her şeyi bir üst seviyeye çıkarıyor." - 148Apps
> "Keskin kontroller, etkileyici grafikler." - Pocket Gamer

En iyi FPS serisinin en son oyunu, nişancı oyunları için çıtayı daha da yükseltirken bir kez daha aksiyona dal! Dinamik çok oyunculu harp oyununda bir birlik oluştur, arkadaşlarını ekle, kendinin ve ekibinin becerilerini diğer birliklere karşı sına!

Tek oyunculu oynamayı mı seviyorsun? O zaman anarşinin eşiğine gelmiş bir dünyaya adım at ve dünyayı paramparça etmek isteyen manyağın kim olduğunu bulmaya çalışırken bir korkunç durumdan diğerine atla.

FAVORİ SINIFINI SEÇ
> Tek ve çok oyunculu modlarda seviye yükselebileceğin 4 kişiselleştirilebilir sınıf
> Sana uyan oyun tarzını bul: Saldırı, Ağır, Keşifçi veya Keskin Nişancı
> Beceri puanı kazanıp harcayarak sınıfa özel becerileri etkinleştir

YÜKSEK GÜÇTE ÇOK OYUNCULU MOD
> Birlik birliğe çok oyunculu maçlarda destansı çarpışmalar
> Küresel ve birlik sohbetleriyle diğer oyuncularla konuş
> Bireysel ve birlik lider panoları
> Sınırlı süreli etkinliklerde müthiş ödüller kazan

BİRLEŞİK İLERLEME
> Tek oyunculu görevlerde ve çok oyunculu maçlar oynayarak DNYM biriktir ve seviye yüksel
> Düşük sıralı silahlarda ustalaşarak yüksek sıralı silahların kilidini aç
> Çeşitli teçhizatlar ekleyerek mükemmel silahını oluştur ve doğruca aksiyona dal

ETKİLEYİCİ TEKLİ HAREKAT
> Seni Tokyo'dan Venedik'e kadar götürecek süratli hikaye görevleri ve çeşitli mücadeleler
> Gerçek bir FPS adrenalini patlaması için yeni Özel Operasyon görevleri oyna
> Nişancı oyununa mükemmel bir şekilde adapte edilmiş kusursuz grafikler, müzik ve seslendirme performansları

ÇOĞU KİŞİSELLEŞTİRİLEBİLEN KONTROLLER
> Tam istediğin gibi oynayabilmen için çoğu kişiselleştirilebilen, sezgisel kontroller

Modern Combat 5, HID oyun kumandalarını destekler. B modunda (HID modu) MOGA Pro'yu da destekler.

Yenilikler:
Oyun deneyimini sürekli geliştirmeyi hedeflediğimiz için geri bildirimlerinizi dinliyor ve iyileştirmeler üzerinde çalışıyoruz.
Birlik savaşı eşleştirme sistemini iyileştirdiğimizden beri çok oyunculu oldukça dikkat çekmeye başladı.
Kararlılık sorunlarıyla da ilgilendik ve kumanda duyarlılığı üzerinde yoğunlaştık.
Diğer düzeltmeler arasında sosyal bir ağa bağlıyken profil ismini değiştirebilme seçeneğinin yanında arkadaşları ve etkinlik ödülleri mesajlarını silebilme seçeneği de var.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
öncelikle merhaba Adaş abim :)
bende GMD 1 var güncelleme ile birlikte 4.4.2 yaptım bilgisayara USB ile bağladığımda algılamıyor, telefona RAR adlı uygulama indirdim. Apk yı felan çıkarıyor, 1 obbyi de çıkarıyor ama o boyutu büyük obb'yi çıkarmıyor. 1 obb eksik te giremiyorum ne yapmam lazım lütfen bir yardım.

massari

Üye
Güncelleme istiyor :(
Oyundan atıyor

Üst Alt