LoL League of Legends için sistem önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
LoL League of Legends için sistem önerisi
League of Legends Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 2 GHz / AMD XP 2500+ veya üstü
RAM: 512 MB veya üstü
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: DirectX 9.0 destekli ekran kartı

League of Legends Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista
İşlemci: Pentium 4 3 GHz
RAM: 1024 MB (1GB)
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForge 8800 veya dengi

Arkadaşlar PC alcam bu özelliklerden aşağı kalmıyacak fiyatı ucuz laptop-masaüstü(favorim) önerirmisiniz hangi marka alabilirm ?

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
net bütçe verirsen daha iyi yardımcı olurum

furkankaya559758

Üye
Almışken iyi bir bilgisayar almanı öneririm. Hem diğer şeylerinde de rahatça kullanırsın. Bütçeni söylersen daha iyi yardımcı olabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
1.000 tl

Glania95

Glania95

Üye
Ben de LoL oyuncusuyum ve oynayan baya bi çevrem var (övünmek gibi olmasın ama :ehe ) bazı arkadaşlarımın bir sürü kötü pcleri var ama ginede lolü (en düşük özelliklerde ) çok rahat bir şekilde oynayabiliyorlar.Ginede satın alma işlemlerinde başarılar dilerim :)

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Söylediğin iyi oldu şimdi notebook var kaldırırmı :)

Glania95

Glania95

Üye
Dediğim gibi arkadaşımın birinde (şu an özelliklerini hatırlamıyorum ama kötü olduğu aklımda :) ) bir pc vardı.Windows Xp'idi (xpyi kötülemek gibi olmasın.Asıl Xp iyi :) ) düşük ayarlarda LoLü rahatlıkla oynayabiliyordu.Gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra senin de oynayabileceğinden eminim.Umarın rahatlıkla oynayabilirsin :)

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Eyw :)

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
i5 işlemci 4 gb ram 2 gb giriş seviyesi bir ekran kartı olan laptopta rahat oynarsın ama laptop cok ısınır tek sıkıntı bu

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
İndirdim kurdum çok kastı ve fazla isindi

exp_l0it

exp_l0it

Üye
512 mblik ekran kartıyla en düşükte 60 fps alıyorum oyunda. tf lerde 20ye filan düştüğü oluyor tabi. 4gb ram 2 gb 128+ bit ekran kartı. aslında i3 bile yeter ama i5 alabilirsin. işlemcilik bişe yok oyunda. yüklenirken ssd hızlı yükler. hdd ile 30-40 sn beklersin.
hayırlı olsun kardeş

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
512 mblik ekran kartıyla en düşükte 60 fps alıyorum oyunda. tf lerde 20ye filan düştüğü oluyor tabi. 4gb ram 2 gb 128+ bit ekran kartı. aslında i3 bile yeter ama i5 alabilirsin. işlemcilik bişe yok oyunda. yüklenirken ssd hızlı yükler. hdd ile 30-40 sn beklersin.
hayırlı olsun kardeş
teşekkürler kardeşim

furkankaya559758

Üye
Kusura bakma mesajı biraz geç gördüm.
İşlemci
Anakart
Ekran Kartı
Kasa
RAM
HDD

Böyle bir bilgisayar işini rahatlıkla görür. Hem internet vs. için de hızlı bir bilgisayar. Oyunlarda da fazla sorun çıkarmaz. Toplam fiyatı 1.054 TL yapıyor. Bir de uygun fiyatlı DVD okuyucu ayarlarsın olur biter.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

işlemci intelin overclock olabilen 20. yıl özel işlemcisi
anakart H81 lerin en iyilerinden biri sıkıntısız stok fanla 4.0Ghz kullanabilirsin işlemciyi.
G3258 overclock sonrası i5 işlemcilerle yarışıyor
toplam 1245 TL yapar. piyasada açamicağın oyun yok.

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
aklıma yattı ikiside

furkankaya559758

Üye
R7 240 ekran kartı düşük profildir yeni oyunları en düşükte zor oynatır.
Arkadaşın bütçesi uygunsa senin yazdığın ekran kartı daha iyi. Ben 1.000 TL üzerinden düşündüm.

salwador10

salwador10

Üye
İntel pentium dual 2.16 ghz işlemci
3gb ram
intel familiy chipset ekran kartı
windows 7 home premium(vista iken pc kapanıyordu)
ekstra laptop soğutucu
driverlar sürekli güncel
en düşük ayarlarda 45-15 arası fps alıyorum genelde 25in altına çok düşmüyor takım savaşlarında 3-4 kişi ulti atarsak düşme oluyor son yamalardan sonra 30 fps sabitlendi genelde.Öğrenci apartında kaldığım için internetim kötü gümüş 3 te kaldım ama daha iyi bir internet ve bu laptop ile altın kümeyi görebilirdim.

Glania95

Glania95

Üye
Bütçe belirtseydin daha rahat yardımcı olabilirdik sana :D
gümüş 3 te kaldım ama daha iyi bir internet ve bu laptop ile altın kümeyi görebilirdim.

Evet haklısın bazen internet de oynayışı engelliyor.Ben bi keresinde o yüzden Gold 4 ten düşmüştüm :/

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Yazı bekleyip en iyisinden alcam şimdi ders çalıştırmaz bana