Telefon Tavsiyesi Nokia lumia 925 Alacağım Görüşlerinizi Alalım

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Nokia lumia 925 Alacağım Görüşlerinizi Alalım
Merhaba arkadaşlar Syambian'dan Lumia ya rütbe atlayacağım
Ve lumia 920 Almayı düşünüyorum parasıda uygun Hem Aleminyum kaplama Gorilla Glas 2 Var Çok iyi de Kullanıcı yorumlarını almak istiyorum

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Şarj konusunda seni pişman edebilir.Uzun süre önce kullanmıştım çok güzel bir telefon.Bütçeni ve ne amaçla kullanmak istediğini belirtirsen belki daha iyi bir tavsiyede bulunabiliriz.

Serhan

Serhan

Üye
920 alma bence , nasıl olsa wp8 in ilk cihazlarından , eskidi biraz , yeni ve uygunlardan alırsan dahada kazanırsın , mesela 535 i beklemen senin için çok çok çok daha iyi olur her yönden..

DalvikCache

DalvikCache

Üye
lumia 535 mi? 920 nin yanından geçemez giriş seviyesi cihaz. Siz en iyisi 925 alın amoled ekran sayesinde daha az pil tüketir

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
lumia 535 mi? 920 nin yanından geçemez giriş seviyesi cihaz. Siz en iyisi 925 alın amoled ekran sayesinde daha az pil tüketir

535 920den daha iyi ve hiçte girişiş seviye değil daha yeni çıkan bir telefon internete lumia 5x5 yazıp yada 535 yazıp bakabilirsin....

DalvikCache

DalvikCache

Üye
535 920den daha iyi ve hiçte girişiş seviye değil daha yeni çıkan bir telefon internete lumia 5x5 yazıp yada 535 yazıp bakabilirsin....
5mp kamera 480p video kaydı 5.5gb kullanılabilir dahili depolama snapdragon 200 işlemci 220 ppi piksel bunların neresi iyi

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Serhan

Serhan

Üye
5mp kamera 480p video kaydı 5.5gb kullanılabilir dahili depolama snapdragon 200 işlemci 220 ppi piksel bunların neresi iyi

128 GB sd kart desteği , 5 inc ekran ve diğer özellikler bile vede microsoftun ilk telefonlarından olduğu için o bile yeter... Ben L925 kullanıyorum 16 GB olanı hafısa bakımından çok sıkıntı yaşıyorum sf kart desteği yok diye..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Merhaba arkadaşlar Syambian'dan Lumia ya rütbe atlayacağım
Ve lumia 920 Almayı düşünüyorum parasıda uygun Hem Aleminyum kaplama Gorilla Glas 2 Var Çok iyi de Kullanıcı yorumlarını almak istiyorum
920 aleminyum kaplama değil,aleminyum kaplama olan 925,ben bugün elimdeki 920 yi takasa verip üzerine 400 tl ödeyip 2.el ama garantili 1020 aldım,tavsiye ederim.

Son düzenleme:
DalvikCache

DalvikCache

Üye
5 inç ekran fakat çözünürlük 960*540 px yani pikseller sayılır donanım oldukça zayıf kamera 5mp. ve uygulamalarda hafıza kartına kurulmuyor sanırım sd karta resim müzik video atarsın dahili hafıza daha önemli. hafıza sıkıntısı yüzünden bir uygulamayı yüklemek için cihazını sıfırlayan 520 620 720 kullanıcıları vardı

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Remzi idi adın sanırım, şimdide L920 ye mi geçiş yapacaksın :ehe diğer konuda da son demiştin bakalım hayırlısı yeni konularda görüşmek üzere :gul:

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve Serhan
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Remzi idi adın sanırım, şimdide L920 ye mi geçiş yapacaksın :ehe diğer konuda da son demiştin bakalım hayırlısı yeni konularda görüşmek üzere :gul:
Abi ya Hep beni banlıyosun :D
Beyler PARDON 925 almayı düşünüyorum syambian dan yazamıyorum rtık

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: Darqos