Faturasız Avea iyimi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Avea iyimi ? kotumu ?

• İYİ

• KÖTÜ

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Eray-3006

Eray-3006

Üye
    Konu Sahibi
Avea iyimi ?
Öncelikle Selam.a arkadaşlar.Şimdiden cevaplariniz icin tesekur ederim.

Arkadaslar ben turkcelliydim ama artik kaziklarindan sıkıldım cok fazla hemde cok cok fazla kazikliyorlar hattimi aveaya tasidim daha yeni ama carsamba gunu avea hattim acilicak biliyorsunuz 3-6 gun arasi aciliyor gecis yaptimizda.Simdi sormak istedigim avea nasil iyi yonleri nedir kotu yonleri nedir ve gecis yaptimda hangi ekonomik paketi yapiyim ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Aleyküm Selam.

Avea'nın paketleri çok ekonomik ama ekonomik olduğu kadar da hizmetleri de bir o kadar kötü. Avea'da çekmeme sorunu var ve bu çok can sıkıyor. Çekim gücü kötü. Turkcell pahalı çünkü hizmeti iyi, bu yüzden maliyetli oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Eray-3006
UpOneTR

UpOneTR

Üye
25 TL türkcell
2gb net 500dk 1000sms
Hızlı internet kaliteli çekim

23tl 2gb net 500dk 5000sms avea yavaş net. Kotu çekim gücü ben 2 lira daha verip kafam rahat olur.

Ha sen faturalı hat kullanmış ya da kullanmayı bilmiyorsan türkcellin sucu yok

Turkcell pahalı ama kaliteli kaziklamaya gelince biraz araştırma yaparsan türkcellin aslında ne kadar iyi olduğunu anlardin

• Beğen
Tepkiler: Dede
Eray-3006

Eray-3006

Üye
    Konu Sahibi
Aleyküm Selam.

Avea'nın paketleri çok ekonomik ama ekonomik olduğu kadar da hizmetleri de bir o kadar kötü. Avea'da çekmeme sorunu var ve bu çok can sıkıyor. Çekim gücü kötü. Turkcell pahalı çünkü hizmeti iyi, bu yüzden maliyetli oluyor.

Dogru cekim gunun kotu oldugu oğlendim ama ögrendigim bir sey daha var cekmeyen yerlerde avea musteri hizmetlerini aradiginiz zaman celmedigini belirttiginiz zaman hemen onlem aliyorlar..

omer.talha

omer.talha

Üye
bencede

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Dogru cekim gunun kotu oldugu oğlendim ama ögrendigim bir sey daha var cekmeyen yerlerde avea musteri hizmetlerini aradiginiz zaman celmedigini belirttiginiz zaman hemen onlem aliyorlar..
Sözde öyle :)
Ama ben. Uygulamasını göremedim :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Avea dediniz kadar kotu oldugunu sanmiyorum.
Carsamba gunu hattim acilacak o zaman belli olucak tabiki.
İki hattın var biri avea diğeri turkcell :)
Aveaya kötü demedim ki
Türkcell aveadan iyiydi dedim :)

Eray-3006

Eray-3006

Üye
    Konu Sahibi
İki hattın var biri avea diğeri turkcell :)
Aveaya kötü demedim ki
Türkcell aveadan iyiydi dedim :)
Yani cok kotu oldugunu sanmiyorum en azindan uygun ve yuksek paketleri var aveadaki 25 tl lik pakrt turkcellde 50 60 lira yani

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yani cok kotu oldugunu sanmiyorum en azindan uygun ve yuksek paketleri var aveadaki 25 tl lik pakrt turkcellde 50 60 lira yani
Pek sıkıntısı yok geçecekleri tavsiye etmem ama gectiysende güle güle kullan her operatörün bir artısi var

xmustx

xmustx

Üye
4 yıl önce vodafone dan geçtim pişman değilim

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Aveanın interneti hariç herşeyi çok iyi ama çekmiyor bazı yerlerde birde interneti çok kötü aşırı yavaş

xmustx

xmustx

Üye
internetinden ve diğer hizmetlerinden hiç şikayetçi değilim

Eray-3006

Eray-3006

Üye
    Konu Sahibi
tesekurler arkadaslar

esmeerr

esmeerr

Üye
Avea woops 23 tl 2gb net 500 dk 5000 sms aveada paketler guzel ama tek eksigi çekim gücü bazı yerlerde hiç çekmiyor ben daha once turkcell de kullandım turkcell de net çok çabuk biliyordu

kinderip_com

Üye
yahu aveanın tek artısı var o da hergün tarife yumurtlamak hizmete gelince ne müşteri temsilcisinde ne bayisinde ne çekiminde hayır var hayatımın en büyük yanlışını aveaya geçerek yaptım

Üst Alt