Football Manager Handheld 2015 v6.0 Apk Full

Sponsorlu Bağlantılar

rzsrht

rzsrht

Üye
    Konu Sahibi
Football Manager Handheld 2015 v6.0 Apk Full
Football Manager Handheld 2015 v6.0 Apk Full - Patch Atılmıştır..

Football Manager Handheld 2015 Apk Full,android için yapılmış menajerlik oyunudur sizde
Football Manager Handheld 2015 taktik ve stratejinizi oyunculara aktarıp geleceğin teknik direktörü olun.

Google Playde 20 TL gibi bir fiyata olan oyunu buradan ücretsiz indirin

————————————————————-
Not :
Arkadaşlar patch atılmış yeni versiyondur. Elime yeni geçti sıcağı sıcağına paylaşayım dedim.

Boyut : 30 MB
Download
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ceyhande, Jan ve serhaterkan

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: rzsrht
thenfouz

thenfouz

Üye
Türkiye ligi var mı?

vanbasten

Üye
Kardes lisans sorunu varmi bunda

SHS

SHS

Üye
pazartesi kurar söylerim ;)

soldierman

soldierman

Üye
Oncelikle paylasim alinti olmayip sana aitse eline saglik kardesim.Mumkunse yuklemelerini uploadlarini zippyshare,mediafire,tusfiles gibi rahat download yapilabilen sitelere yuklersen paylasim konusunda pek cok kisiye yardimci olmus olursun.Tesekkurler

serhaterkan

serhaterkan

Üye
unable to start football manager handheld 2015 yazısı cıkıyor oyun acılmıyor dostum :(
the version of the game you are playing appears to have been obtained from an unofficial source. if this is the case please. visit the google play store where you can buy an official version. if you have received this message in error, please contact SEGA customer support:

Eğer oynarken oyunun sürümü resmi olmayan bir kaynaktan elde edilmiş görünüyor. Bu durumda lütfen. Eğer resmi bir sürümünü satın alabilirsiniz google oyun mağaza ziyaret edin. Eğer bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız, SEGA müşteri desteğine başvurun:

resmi sürüm hatası veriyor :( resmiyete dökmenin yolu yokmu :D ;)

A N D Y

A N D Y

Üye
Lisans sorunu var açılmıyor

yoklabura

Üye
Kardeşim tşk fakat lisans sorunu var???

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Birde bunu deneyin yamalı Apk dosyası olduğu belirtiliyor Cihaz yanımda değil ancak denenebilir

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
lisans sorununu lucky patcher dan yapsak duzelir mi acaba??

abdullahpolat

abdullahpolat

Üye
biraz beklemek gerekecek o zaman

SHS

SHS

Üye
biri satın alıp paylaşsa süper olur :)

soldierman

soldierman

Üye
Buyrun beyler yanliz her browserdan inmeyebilir upload sitesinden dolayi ben uc kullandigim icin farketmiyor

yoklabura

Üye
Buyrun beyler yanliz her browserdan inmeyebilir upload sitesinden dolayi ben uc kullandigim icin farketmiyor
maalesef aynı hata unofficial source hatası alıyorum..

Üst Alt