Faturasız / Faturalı Yanlış Bilinen Hız Kısıtı Kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

ilo53

ilo53

Üye
Sınırsız 1gb aldım bugun biter 2 3 güne.Sonra ne alip bu hız sınırını kaldırıcaz ek genç paketimde 27siinde yenilenecek. kalkarmı

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çareler Tükendi Arkadaşlar Yılbaşına Doğru Kampanya Çıkarsa İyidir

• Beğen
Tepkiler: ilo53
ilo53

ilo53

Üye
İnşanllah söyle yüksek kotali bir paket çıkarsa iyi olur yoksa durum vahim :(

Bayzafer

Bayzafer

Üye
su 250 mb alip ustune sinirsiz 1 gb alinca hiz kalkiyor mu

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Arkadaşlar Dün HepYükle Paketini İptal Ettim Zaten Tekrarlanma Tarihi Bugündü Dün Gece 12 Buçukta Hız Kalktı Mesajı Geldi Çok Şaşırdım Ne Yazıkki Bugün Öğle 12'de Sınırsız Netim Tekrarlanıcak Çekebildiğimi Çekiyorum

qazzzz

Üye
başlıkta 500gb kullandığını yazanlar var, bağlantıyı sömürmek kafasını ben anlamıyorum. şimdi ek paket ile birlikte fiyat zaten sabit internet fiyatına geliyor 39 lira falan oluyor. bu durumda rahat rahat bağlantı dalgalanmadan sabit hat üzerinden net alsanız ya? adsl kampanyalarıyla birlikte daha ucuza bile gelebilir, araştırmak lazım.

mobil internetin farkı her an yanında olması, şimdi insan her an yanında telefonla 500gb çekebilir mi? belli ki bilgisayara bağlayıp çekiyorsun. çekersen ne olur? adamlar açığı kapatırlar. o kadar altyapısı olsa zaten kampanya falan yaparlar verirler bir şekilde. bu gibi bug'ları bulup paylaşmak mesele değil de kullanırken insaflı kullanmak meseleydi. şimdi bu sömürme kafası yüzünden bug falan kalmadı, olan normal kullanıcıya oldu.

her gün 4gb boyutunda bir film indirsen bile 120gb falan yapar, her gün film de izlenmez ya 500 nere, 120 nere? sömürme kafasından kurtulun derim, sömürecekseniz ttnetin fahiş internetini sömürün. 3mbite düşürüp internetini hiç kullanmıyor insanlar. şimdi bin takla atıp turkcell'in 3mbit internet vermesi için uğraşıyoruz. mobil interneti mobil internet gibi kullanalım, yapmayın etmeyin.

• Beğen
ilo53

ilo53

Üye
başlıkta 500gb kullandığını yazanlar var, bağlantıyı sömürmek kafasını ben anlamıyorum. şimdi ek paket ile birlikte fiyat zaten sabit internet fiyatına geliyor 39 lira falan oluyor. bu durumda rahat rahat bağlantı dalgalanmadan sabit hat üzerinden net alsanız ya? adsl kampanyalarıyla birlikte daha ucuza bile gelebilir, araştırmak lazım.

mobil internetin farkı her an yanında olması, şimdi insan her an yanında telefonla 500gb çekebilir mi? belli ki bilgisayara bağlayıp çekiyorsun. çekersen ne olur? adamlar açığı kapatırlar. o kadar altyapısı olsa zaten kampanya falan yaparlar verirler bir şekilde. bu gibi bug'ları bulup paylaşmak mesele değil de kullanırken insaflı kullanmak meseleydi. şimdi bu sömürme kafası yüzünden bug falan kalmadı, olan normal kullanıcıya oldu.

her gün 4gb boyutunda bir film indirsen bile 120gb falan yapar, her gün film de izlenmez ya 500 nere, 120 nere? sömürme kafasından kurtulun derim, sömürecekseniz ttnetin fahiş internetini sömürün. 3mbite düşürüp internetini hiç kullanmıyor insanlar. şimdi bin takla atıp turkcell'in 3mbit internet vermesi için uğraşıyoruz. mobil interneti mobil internet gibi kullanalım, yapmayın etmeyin.
ben şahsen 50tl verip sinirsiz almayi düşünüyorım fakat kontrad var olmuyor.telefonlarda gerçekten çok yiyo swam facebook instagram whatapp müzik falan dinlemek derken bir ayda 10gb rahat gidiyor. Şahsen benim öyle arkadaşlarimda öyle evinde internet plmayanlar için bu böyle uygun yüksek kotali paketlerin çıkmasi lazim yoksa durm vahim. Evde ve iş yerinde internet olduğu sürece 2gb anca yeter diye düşünüyorum. Ama diğer kullanicilarida düşünmek lazim

qazzzz

Üye
telefonlarda gerçekten çok yiyo swam facebook instagram whatapp müzik falan dinlemek derken bir ayda 10gb rahat gidiyor. Şahsen benim öyle arkadaşlarimda öyle evinde internet plmayanlar için bu böyle uygun yüksek kotali paketlerin çıkmasi lazim yoksa durm vahim. Evde ve iş yerinde internet olduğu sürece 2gb anca yeter diye düşünüyorum. Ama diğer kullanicilarida düşünmek lazim

zaten bunu demek istiyorum ben de, şu an gsm operatörlerin verdiği kotalar hiç bir şekilde yeterli değil. bu hız kaldırma olayı ile mobilden normal kullanım aylık 15gb falan eder kabaca, bu da aslında 96kbps ile tüm ay devamlı interneti kullanınca ulaşacağın veri miktarına yakın bir miktar. baştan beri bu şekilde kullanılsa adamların olayı anlaması çok daha uzun sürerdi. herkes rahat rahat telefonundan internetini kullanırdı.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
15 Gb Cepten İnternet 39 :tl: Yapsın Millet Öpüp Başına Koyar 7.2 Mgbt

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Şöyle bir olay da var
Ne ttnet nede operatörler gerçek hızı vermez 7 Mbit testkerde 3 Mbit kullanımda ise 500 kps falan . Sınırsız 96 kps ise 10 kps falan . Ilk önce biz burada tartışalım . Zaten avea kalite halen bazı yerlerde kötü . Şebeke 3g den H ye sonra 2g ye dönüşüyor . Yani bize verdikleri hızın gerçeğinin yarısını bile verseler inanin yeter ama verilmiyor . Çoğu insan bunu fark etmiyor bile . Şikayet var Com a şikayet açtım türkçell ve vodafone den cevap geldi avea ses bile çıkarmadı .

Son düzenleme:
  • Beğen
ilo53

ilo53

Üye
topluca şikayet ederim bence toplanıp biri bir konu oluştursun

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
topluca şikayet ederim bence toplanıp biri bir konu oluştursun
Bence de gerçek hız istiyoruz Com diye bir site acmak gerek . Ve orada herkes sorunu yazsın imza toplansin . Ve madem hızın 3 te 1 işlemde veriliyor adil hız 1 Mbit olsun ki biz 256 kps alabilelim . 7 Mbit te ise 1 Mbit bile verseler resmen uçar ama yok koklatiyorlar. Verilen paraya yazık .

• Beğen
ilo53

ilo53

Üye
Bence de gerçek hız istiyoruz Com diye bir site acmak gerek . Ve orada herkes sorunu yazsın imza toplansin . Ve madem hızın 3 te 1 işlemde veriliyor adil hız 1 Mbit olsun ki biz 256 kps alabilelim . 7 Mbit te ise 1 Mbit bile verseler resmen uçar ama yok koklatiyorlar. Verilen paraya yazık .
bizim milettimiz herşeyi kabulleniyo kekliyen kekliyene.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Şu 43mbit çift taşıyıcı li cihazları ve neti araştırdım hepsi yalan çünkü tr de bu format desteği yok LTE ve 4g gelmesi gerekiyor hepsi reklam

ilo53

ilo53

Üye
Biraz önce müşteri hizmetlerini aradim internet paketi yetmiyor dedim 1gb sinirsiz aldm 2gün önce bittiğini söyledim ne yapabilirim dedim oda hızınız düştükten sonra herhangi bir paket alip kullanmaya devam edin dedi. Üstüne basa basa sınırsız bir şekilde mi devam edicam dedim evet sınırsız hızınız kalkicak dedi. Şimdi tl yüklemesi yaptm yakala kampanyasindan 1gb geldi hız kalkti. Bakalim bittikten sonra düşüm olucak mi?
20tl yükledim yakala kampanyasindan 1gb geldi 2gb lik müzik indirdim hızlı kullaniyorum kalkti

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Biraz önce müşteri hizmetlerini aradim internet paketi yetmiyor dedim 1gb sinirsiz aldm 2gün önce bittiğini söyledim ne yapabilirim dedim oda hızınız düştükten sonra herhangi bir paket alip kullanmaya devam edin dedi. Üstüne basa basa sınırsız bir şekilde mi devam edicam dedim evet sınırsız hızınız kalkicak dedi. Şimdi tl yüklemesi yaptm yakala kampanyasindan 1gb geldi hız kalkti. Bakalim bittikten sonra düşüm olucak mi?
20tl yükledim yakala kampanyasindan 1gb geldi 2gb lik müzik indirdim hızlı kullaniyorum kalkti

Bu Yakala Kampanyası Nedir Nasıl Katılınır Ne Yazıp Göndermek Gerikiyor

ilo53

ilo53

Üye
Bu Yakala Kampanyası Nedir Nasıl Katılınır Ne Yazıp Göndermek Gerikiyor
Katılım yok genç ve genç plus tarifesindeysen en son tl yükleme tarihinden itibaren 25 gün içinde tl yüklersen hediye geliyor 500mb 15gün içinde yüklersen 1gb geliyor. Hız düştükten sonra herhangi bir internet paketi alirsan hızı düşmeyen geliyor.

mars259

mars259

Üye
konudaki yöntemle yapan varmı oluyomu
yapanlar söylesin :)

slmi1905

slmi1905

Üye
Ya bende sınırsız kullanıyorum ama 7.2mbps de çekiyor neti, yokmu hem sınırsız hemde 21-43 mbps hizinda bi sinirsiz

Son düzenleme:
okanbiz

okanbiz

Üye
Sınırsız turbo al olsun

Üst Alt