Haber Developer Preview İçin Yeni Güncelleme: 8.10.14203.306 (13/11/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

luckysleven

luckysleven

Üye
Wp10 1 sene sonra gelecek diyorsunuz beklenirmi o kadar ya : )

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Güzel şeyler olacak ben ümitliyim

BaySerkan

BaySerkan

Üye
    Konu Sahibi
telefona şimdi bir güncelleme geldi indiriyor bakalım neymiş..yanlış görmedi isem 27 mb bir güncelleme..çarklar dönmeye başladı..

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Güncelleme gelmiş.

BaySerkan

BaySerkan

Üye
    Konu Sahibi
yüklendi fakat herhangi bir değişiklik yok İS sürüm numarası aynı

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
E bende yok güncelleme falan? Tcell kullanıyorum alakası olabilir mi?geçen yüklediğimiz olmasın o?

caner1010

Üye
920 güncel..

BaySerkan

BaySerkan

Üye
    Konu Sahibi
E bende yok güncelleme falan? Tcell kullanıyorum alakası olabilir mi?geçen yüklediğimiz olmasın o?
10 gün önce gelen güncellemenin konusunuda ben açmıştım zaten bu o değil daha önce güncellemeyi yükleyince'' Güncelleme Başarılı Windows Phone 8.1(8.10.14203.306)preview for Developers yüklendi telefonunuz artık güncel ve kullanıma hazır'' diye notu olurdu şimdi herhangi bir şey yazmadı direkt telefon açıldı..

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Aynen 920 güncel. Güncelleme var diyen arkadaşlardan açıklama bekliyoruz

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumia 620 : Telefonunuz güncel. Acaba hangi cihaz o merak ediyorum.

trepcan

trepcan

Üye
Lumia 625 cihaz güncel diyor :)

BaySerkan

BaySerkan

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz 1020 bir tuhaflık var ama anlamadım gitti..
güncelleme var dedi indir dedim sonra yükle dedim çarklar döndü 5 dadika kadar sonra geri yükleme oldu fakat her zamankinden kısa sürdü ve telefon yukarıda yazdığım tip bir uyarı vermeden direkt açıldı..
telefon bu işlem sırasında İngilizceydi bölge Türkiye bunun bir etkisi olmuşmudur acaba?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Belki dil güncellemesidir? !!!

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Cihaz 1020 bir tuhaflık var ama anlamadım gitti..
güncelleme var dedi indir dedim sonra yükle dedim çarklar döndü 5 dadika kadar sonra geri yükleme oldu fakat her zamankinden kısa sürdü ve telefon yukarıda yazdığım tip bir uyarı vermeden direkt açıldı..
telefon bu işlem sırasında İngilizceydi bölge Türkiye bunun bir etkisi olmuşmudur acaba?

Dilden dolayı olan rutin bir şey.
Yeni gelen güncelleme yok.

BaySerkan

BaySerkan

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkürler :oke: bende telefon kafayı yedi herhalde sıfırlasammı diye düşünüyordum muhtemelen dil ile ilgili bir durum oldu..
akşam akşam iyi heyecan yaptık.

R.A.M

R.A.M

Üye
ulan kasım sonu oldu gdr2 yok ortada insaf be nerdeyse 8.1 geleli bir sene oldu

• Beğen
Tepkiler: skynet ve Rainesto
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bu iyiye işaret gelsinde şok geçirelim uçan telefon gelicek diolar sızıntıda tekerlekli geliyor bu sistemi piskolojik açıdan bunalıma sokar sızıntılar hiç iyi değildir bence

Üst Alt