Öneri Son kez soruyorum, hangisi? (Z2 vs. Z3 Compact)

Sponsorlu Bağlantılar

vegatablo

vegatablo

Üye
Kardeşim g3 kullanıyorum memnunum piyasada ilk sıralarda gelir ama sen sony istiyosun z3c mı z2 mi bence z2 sonuçta z3c ara model sayılabilecek bir telefon z2 ye göre z2 al sonra keske az daha büyük ekran olsaydı felan dememis olursun

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Anlamadım. Şimdi ithalatçı alıp mı cepkask yaptırayım yoksa cepkaska vereceğim parayla Distribütör mü alayım ?
Cep kask a vereceğin parayla distribütör al garantin sağlam olsun en azından. Satarken bile bu etkili olur.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
ze üç ce

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Cep kask a vereceğin parayla distribütör al garantin sağlam olsun en azından. Satarken bile bu etkili olur.
Hocam ithalatçı ve kaskolu fiyatı 1496 iken Distribütörlü olanın fiyatı 1661 lira. 2 tane alınacağı için fiyat daha da artıyor. Distribütör alırsam bir süre daha beklemek zorundayım. Bir an önce almak istiyorum.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Hocam ithalatçı ve kaskolu fiyatı 1496 iken Distribütörlü olanın fiyatı 1661 lira. 2 tane alınacağı için fiyat daha da artıyor. Distribütör alırsam bir süre daha beklemek zorundayım. Bir an önce almak istiyorum.
O zaman işine gelene gideceksin kardeşim. Bekleyemem diyosan dediğin gibi yap, güvenilir biyer olsun alacağın yer. Aldiginda telefonun kendi çıkışından bi arızası olmadigi sürece sağlam bi kılıfla garanti yüzü bile görmek zorunda kalmazsın.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Anlamadım. Şimdi ithalatçı alıp mı cepkask yaptırayım yoksa cepkaska vereceğim parayla Distribütör mü alayım ?
Cepkask, sigorta şeyleri falan bir şey olduğunda telefonun %90 fiyatını geri veriyor yani değmez bence. Onun yerine para biriktirip distribütör almak daha iyi.
Kameraya önem veriyorsan samsungun galaxy zoomu var onu al [emoji41] [emoji41] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji3]
Samsung almam.
Kardeşim g3 kullanıyorum memnunum piyasada ilk sıralarda gelir ama sen sony istiyosun z3c mı z2 mi bence z2 sonuçta z3c ara model sayılabilecek bir telefon z2 ye göre z2 al sonra keske az daha büyük ekran olsaydı felan dememis olursun
Z3c'nin tasarımı hoşuma gitti aslında. Z2 ve Z3'e göre daha şık duruyor.

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Z2 yi kutusundan çıkarken gördüm çok karizma tasarımı var siyahın.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Bende siyah almayı düşünüyorum. Herkeste beyaz var, farkım olsun:D

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Yok beyaz güzel değil plastik oyuncak gibi geliyo bana :D canım Z2 çekti ha :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Hepimiz Z2 almaya gidelim o zaman indirim yaparlar belki :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Üstüne para bile verirler ne diyosun :D :D

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve 0MG90
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bende siyah almayı düşünüyorum. Herkeste beyaz var, farkım olsun:D
Z2 yi kutusundan çıkarken gördüm çok karizma tasarımı var siyahın.

Aynen siyahı çok asil duruyor. Alırsam ben de siyah alacağım. Distribütör demek Sony'nin yetki verdiği garanti firmaları demek. Yani Genpa Distribütör olabiliyor. Fakat Delta'ya yetki verilmediği için Distribütör olmuyor. Aralarında ne kadar fark olabilir acaba ?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Her ithalatçı da kötü diye bisey yok tabi netten yorumlarini falan oku

• Beğen
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Genelde netten alanların ki o garanti de oluyo

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Onu biliyorum hocam. Nasıl işleyen bir stratejileri var onları merak ediyorum açıkçası.
Diğerlerine göre biraz daha iyi olduğu kesin. Benim yeğenimin S5'inin ön kamerası yana doğru kaymıştı az, servise verdiler düzeltsinler diye adamlar ekranı kırmış para istiyorlar. Bende korkuyorum böyle şeylerden, şimdiye kadar hiç garantiye telefon vermedim.

Z3c'nin fiyatı 1540'a kadar inmiş.

• Beğen
priv.boy

priv.boy

Üye
:)

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Birkaç sorum daha var. Z2'de kamerada lens kayması devam ediyor mu? Z3 Compact'ta hoparlör telefonu biraz titretiyor. Bu cam çatlamasına yol açar mı?

Bide Z3c PttAvm'de 1539 lira :hmmm

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Varsa da son serilerde düzeltilmiştir. Z3 c de cam çatlamasına yol açacak kadar sanmam yani o camların çakılma sendromu var :D