VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL

Sponsorlu Bağlantılar

bahaddin53

bahaddin53

Üye
şu an cebımde 5 tl bile yok fakirlikten sürünyorum. Tl yukledigmde buraya yazarm aktif oldu olmadı diye arkadaşlar. Ama uzunca bir sure beklemenz gerek :D
Şunu belirteymki benimde bu tarifeye geçince eski tarifem iptal oldu. Ama tarifem yani paketim degil. Örnegn çeyrek altın tarifesini kullanrken bu komple1000 tarifesine geçersenz elbetteki çeyrek altın tarifenz iptal olacaktır. Cepnet niye iptal olsunki cepnet internet paketı sonucta. Tarife degstirdin diye senin hıc sms paketin filan iptal oldumu? buda öyle işte. Bence iptal olmaz yani.
belli olmaz diyorum zaten :D

xqz5

Üye
cepnetin ıptal olma ihtimali bile kötü zaten bana bakmayın boş anıma denk geldi de yaptm.:D

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal ve tayfunerdogmus1
bahaddin53

bahaddin53

Üye
adamlar cepnet abonesi kalmasin diye habire zam yapiyor iyi iptal etmemişler :D

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1

emrah166

Üye
bu paket hala gecerli mi yani yapılabilir mi

emrah166

Üye
pardon 1 temmuz son yazıyormuş :)

epson81

epson81

Üye
cok güzel bir paket

Tatavaa

Tatavaa

Üye
Arkadaşlar komple1000 tarifesi devam ediyormu ikili1000 tarifesindeyim buna geçiş yapmak istiyodum 7000 e gönderince hatalı mesaj gönderdiniz cevabı geliyor

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
bitti sanırım

Tatavaa

Tatavaa

Üye
şansa bak ya :(hatalı mesaj gönderdiniz yazacaklarına olumsuz da olsa bir cevap vermeleri daha iyi olurdu en azından bitmiş mi bitmemişmi nolmuş anlardık kınıyorum Vodafone u :D

• Beğen

xqz5

Üye
gecen gun fazla tl yukledm bir baktımki 13 tl kesildi. Eski cepnet içinmiş:) sevinim mi üzülümmü anlamadm:D ama cepnet iptal olmamş yazaym dedim konu ıçinde iptal olur olmaz tartışılıyordu

• Beğen
KELGER

KELGER

Üye
ben üç aydır kullanıyorum bu kampanyayı.

okanbiz

okanbiz

Üye
beyler bu tarife hâla geçerli mi?numara taşım@ yaptım duble 1000 olarak açılacak sonradan komple bine geçiliyor mu?

Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Hâla devam ediyor mu?

eng19

Üye
komple 1000 tarifesine şimdi geçmek istesek geçiş yapabilir miyiz acaba

ferd866

Üye
Denedim simdi olmuyir