Tavsiye N-9000Q İçin Rom Önerebilir Misiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

lale63

lale63

Üye
Gerçektenmi sen oyüzden mi geçtin ?
Evet daha oncede rus romundaydim ben hic durmam rom degistirip dururum.ya bide bi sorum olacak ben telefona cwm yukledm hard format atinca cwm silindi kalici cwm nasil atiliyo

cici60

cici60

Üye
Evet daha oncede rus romundaydim ben hic durmam rom degistirip dururum.ya bide bi sorum olacak ben telefona cwm yukledm hard format atinca cwm silindi kalici cwm nasil atiliyo
odinle kurcan kardeş ben sana link atayım twrp kursanda fark etmiyo twrp daha iyi hatta

serdar_gs

serdar_gs

Üye
E-team artık note 3 'e geçsede bizim modelede rom çıkarsa ama nerdee :D ditto note 4 fena olmazdı. İleride çıkarmaları muhtemel olsada 9005 için yapacaklarını düşünüyorum :S

cici60

cici60

Üye
E-team artık note 3 'e geçsede bizim modelede rom çıkarsa ama nerdee :D ditto note 4 fena olmazdı. İleride çıkarmaları muhtemel olsada 9005 için yapacaklarını düşünüyorum :S
çıkmaz boşuna umutlanmayalım n9005 varken n900e uğraşmazlar tek kurtarıcı andoid L olcak.s

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla billa bu ayrım canımı sıktı :S

Shadown08

Shadown08

Üye
Merahaba arkadaşlar ben Shadown Kitkat rom'un yapımcısıyım, v2.6.1 paylaştım . İlginiz için hepinize teşekkür ederim. Rom Sorunları ile ilgi bana bu konudan ulaşabilirsiniz

Cm11 denemek isteyenlerede bu konuyu öneririm inşaası yine bana ait.

Her yerde olamıyorum ama sorunlarla ilgi size sunduğum konulardan cevaplar verebilirim.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N ve cici60
cici60

cici60

Üye
Merahaba arkadaşlar ben Shadown Kitkat rom'un yapımcısıyım, v2.6.1 paylaştım . İlginiz için hepinize teşekkür ederim. Rom Sorunları ile ilgi bana bu konudan ulaşabilirsiniz

Cm11 denemek isteyenlerede bu konuyu öneririm inşaası yine bana ait.

Her yerde olamıyorum ama sorunlarla ilgi size sunduğum konulardan cevaplar verebilirim.
kardeşim sizin sayenizde romlar exnoysta ..desteğini eksik etme eski note 3 kullanıcısı olarak arkdandayım forum sitelerinde takipteyim:)
en yoğun katıldığınız forumu msj atarmsnız

• Beğen
Tepkiler: Shadown08
Shadown08

Shadown08

Üye
Teşekkür ederim. Telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum ama note3 exynos destek eksikliği yüzünden vazgeçtim o yüzden note 3 e devam :spr. Verdiğim linklerde konuları sürekli takip ediyorum sorun yaşayanlara yardımcı olmak amacıya. Bu arada cm11 kullanılabilir hale geldi hızlı ve herşey çalışıyor. Üstteki linkten konuya ulaşabilirsiniz.
Benim çalışmalarımın amacı ve önceliği Türkiyedir.

• Beğen
Tepkiler: Kurtuluş40 ve B.A.R.O.N
cici60

cici60

Üye
Teşekkür ederim. Telefonumu değiştirmeyi düşünüyordum ama note3 exynos destek eksikliği yüzünden vazgeçtim o yüzden note 3 e devam :spr. Verdiğim linklerde konuları sürekli takip ediyorum sorun yaşayanlara yardımcı olmak amacıya. Bu arada cm11 kullanılabilir hale geldi hızlı ve herşey çalışıyor. Üstteki linkten konuya ulaşabilirsiniz.
Benim çalışmalarımın amacı ve önceliği Türkiyedir.
eyvallah kardeş devam etsen lolipoptan sonra daha rahat portlarsın note4 fln :)

Shadown08

Shadown08

Üye
eyvallah kardeş devam etsen lolipoptan sonra daha rahat portlarsın note4 fln :)
Android L de pek porta gerek kalmıyacak uygulamalar gelecek zaten Android L ile diğer samsung cihazlardaki uygulamalar aynı olacak. Ama yinede yapılacak bişeyler buluruz. ;)

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
cici60

cici60

Üye
Android L de pek porta gerek kalmıyacak uygulamalar gelecek zaten Android L ile diğer samsung cihazlardaki uygulamalar aynı olacak. Ama yinede yapılacak bişeyler buluruz. ;)
kalem özelliği mutli windows fln olsa note4deki gibi fena olmaz :)

cici60

cici60

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N