Haber Age of Empires: Castle Siege Windows Phone Mağaza'da

Sponsorlu Bağlantılar

WawedOverkill

WawedOverkill

Üye
Merhaba;
Oyunda alliance olarak görüyodum dolu olduğu için giremiyordum an itibariyle kontenjana katıldım.
Herkese iyi oyunlar.

• Beğen
Tepkiler: Sensation

shifty

Üye
Aynen bende de 2 gündür aynı. Nasıl çözebiliriz bunu bilen var mı?
Bizim elimizden gelen bişey yok maalesef. Yapımcıların server i düzeltmeleri lazım. Her güncellemede düzelecek diyolar ama hala aynı sorun devam ediyor...

Eur0nym0s

Üye
Düşmeler eskisi kadar olmuyor bende önce kontrol ediyorum saldıranları ya da saldırdıklarımı ziyaret ediyorum düşeceği varsa düşüyor yoksa giriyorum normal saldırılarıma.

dextro22

dextro22

Üye
abi telefondan taç kasanlara helal olsun valla çok zor oluyo telefondan saldırmak ben sadece telefonda mal topluyorum öyle kontrol amaçlı giriyorum o kadar.Telefonda oynamak komut vermek çok zor ve heran düşme ihtimaliyle oynuyosun çok kötü :)

• Beğen
Tepkiler: burakgs3424 ve Sensation
ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
yeni katıldım oyuna grupa şstek gönderdim ilk ypmam gerekenler neler arkadaşlar
Oyunda yönetici kim

dextro22

dextro22

Üye
yeni katıldım oyuna grupa şstek gönderdim ilk ypmam gerekenler neler arkadaşlar
Oyunda yönetici kim
ilk seviyelerde tacın bir önemi yok ne kadar mal yağmalarsan o kadar hızlı gelişirsin önceliğini ekonomine ver sonra savunmanı güçlendir

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye
ilk seviyelerde tacın bir önemi yok ne kadar mal yağmalarsan o kadar hızlı gelişirsin önceliğini ekonomine ver sonra savunmanı güçlendir
deli oldum arkadaş gruba istek gondriyorum red ediyor sürekli ne bu böyle ayrımcılık mı yapıyorlar

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
biraz daha geliştikden sonra istek göndermeniz daha uygun olur...

burakgs3424

burakgs3424

Üye
Bugun bi sıkıntı geldi 400 taç kaybettim hedefim kalmadı rastgele oynuyorum ama bağımlılıkta yaptı silme imkanım olsa hesabı silecem hemen

ERsin YAvuz

ERsin YAvuz

Üye

böyle bi sounla karşılaştım bile. Var mı acaba

shifty

Üye

böyle bi sounla karşılaştım bile. Var mı acaba

Xbox games i aç güncelleme bitene kadar bekle sonra oyunu oradan aç sorunun çözülmesi lazım ama aynı sorun devam ediyorsa xbox.com a gir oturum aç. Umarım yardımcı olabilmişimdir...

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
abi telefondan taç kasanlara helal olsun valla çok zor oluyo telefondan saldırmak ben sadece telefonda mal topluyorum öyle kontrol amaçlı giriyorum o kadar.Telefonda oynamak komut vermek çok zor ve heran düşme ihtimaliyle oynuyosun çok kötü :)
Aynen öyle evin bir başka odasında oynuyorum telefondan çat atıyor oyundan nasıl sinir oluyorum ya..

WawedOverkill

WawedOverkill

Üye
2 heroies ile saldıranlar hangi ikisi etkili olur, fikir verebilir mi?

shifty

Üye

Biraz klasik bi cevap olacak ama sana nasıl iyi geliyorsa öyle yap... Tek verebileceğim fikir, 2 tane üçüncü seviye heroyu bir savaşta kullanma. Mesela rusların üçüncü seviye herosuyla ikinci seviye herosunu birarada kullanabilirsin. Rurik tek bir hedefe gayet güzel zarar verebiliyor. Trebuchet emplacement i onunla yıkıp gerisini üçüncü seviye heroyla halledebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: WawedOverkill

waeder

Üye
Bugun bi sıkıntı geldi 400 taç kaybettim hedefim kalmadı rastgele oynuyorum ama bağımlılıkta yaptı silme imkanım olsa hesabı silecem hemen

Kardeş bırakma oyunu rakip kalmayacak sonra :). Benim nick ottoman1071 bu arada.
Oyun dediğin gibi bağlıyor kendine. Bende 3000 leri gördüm 300 e yakın taç kaybettim ama 200+ taç alacak biri denk geldimide güzel oluyor.

Birde şu bağlantı hatasını tam çözseler benden yüksek adamları alıyorum, 700 taçlık adamlara bağlantı hatası yüzünden kaybedip 100 taç dan oluyorum.
Ben yunanlardan duvar içine giren "belisarius" ile önden duvarları yıkıyorum sonra britonsdaki "edward the black prince" ilede kaleye 2 defa ağır hasar veriyorum olay tamam. Ama birincil kullandığım hero belisarius.

• Beğen
Tepkiler: WawedOverkill

Üst Alt