En Güzel Arayüz Yarışması (Sonuçlar)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Tebrikler...

• Beğen
Tepkiler: dyrdmr ve smh60
najanaja

najanaja

Üye
Tebriklerrrr. 2 kişi banlanmış demişsiniz ama eksiklik çok. Benim son baktığımda smh60 13 ottomantiger 11 ben 5 anıl-d 9 du sadece 2 kişi banlandıysa geri kalan oylar nerde :-D

• Beğen
Tepkiler: smh60
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Tebriklerrrr. 2 kişi banlanmış demişsiniz ama eksiklik çok. Benim son baktığımda smh60 13 ottomantiger 11 ben 5 anıl-d 9 du sadece 2 kişi banlandıysa geri kalan oylar nerde :-D
Oy kullanma kurallarına uyulmadan oy kullananlar vardı. Mesela senin; ankette 5 oyun var ama burada ise 4 oyun var. Oy kullanan bir kişinin oyu 2- Oy kullanacak kişinin en az 100 mesajı ve haziran ayından önce üye olmuş olması gerekir. kuralını ihlâl ettiği için geçersiz sayıldı. Bu yüzden 4 oy olarak yazdım.

Başka merak eden varsa yazsın. :)
motalim bozuldu :zzz:3. oluyordum ben yoksa :zzz:
Hayır. 1 oy farkla yine 4. olurdun.

• Beğen
Tepkiler: smh60, najanaja ve asigsasi
najanaja

najanaja

Üye
sen sadece beni örnek göstermişsin :) genele bakarsan 7-8 oy eksik ben onu kastettim :) zaten önemi yok sonuç değişmemiş herkes aynı sırasında :) sadece merak ettim herkesten 1 er 2 şer eksik olmasını o kadar, yanlış anlama :)

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
sen sadece beni örnek göstermişsin :) genele bakarsan 7-8 oy eksik ben onu kastettim :) zaten önemi yok sonuç değişmemiş herkes aynı sırasında :) sadece merak ettim herkesten 1 er 2 şer eksik olmasını o kadar, yanlış anlama :)
Yanlış anlaşılma değil zaten. :) Kurallara uymadan oy kullandıkları için geçersiz sayılarak iptal edildi. :)

• Beğen
007wolverine

007wolverine

Üye
Tebrikler

• Beğen
NextWorld

NextWorld

Üye
Tebrikler,Ya faturalı olsa ne olurdu:D

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
tebrik ederim

• Beğen
The Shadow

The Shadow

Üye
Tebrikler :)

• Beğen
Nekrion

Nekrion

Üye
herkesi tebrik ediyorum.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...