Türk Kasını reel kasa çevirmek için önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Türk Kasını reel kasa çevirmek için önerileriniz
Iyi forumlar, 1.67 boyum var ve 73 kiloyum :bann: göbek kısmındaki yağları baklavaya çevirmek ve kol kasi yapmak istiyorum fitness düşünmüyorum çünkü ayni zamanda okçuluk kursuna gidiyor olacağım ve okuldu sınavlardi felan vakit de kalmaz. Evde ne kadar geliştirilebilir bunu da bilmiyorum. Yardımcı olursaniz minnettar olurum.

BrainHacker sen önerme abi :D

• Beğen
Tepkiler: LimePie

LimePie

LimePie

Üye
kardeşim her gün özellikle imkanın varsa akşam yemeklerinden 1 saat sonra yarım saat fln koş her gün ama eve geldiğinde 15 dakika dinlen ondan sonra mekik cekmeye başla youtubede çeşitli mekik hareketleri mevcut ordan bakabilirsin :oke:

KırcalıHolding

Üye
Ne alaka akşam yemekten sonra koşmak..en sağlıklısı sabah kahvaltıdan önce aç karna koşmak..çünkü sabah aç karna koştuğun zaman vücut enerji için midede ne var diye bakar..orda bişey olmadığını görünce gerekli olan enerjiyi yağlardan almaya başlar.bizde buna yağ yakmak diyoruz...yağı tuzu şekeri hamuru kesinlikle kesmen lazım..Zeytinyağı hariç tabi..akşam yemeğinden sonrada hemen yapma yatarken mekik şınav barfiks yaparsan hem yağların erirken hemde kas yaparsın..tabi olmazsa olmaz bide sabır..

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Ne alaka akşam yemekten sonra koşmak..en sağlıklısı sabah kahvaltıdan önce aç karna koşmak..çünkü sabah aç karna koştuğun zaman vücut enerji için midede ne var diye bakar..orda bişey olmadığını görünce gerekli olan enerjiyi yağlardan almaya başlar.bizde buna yağ yakmak diyoruz...yağı tuzu şekeri hamuru kesinlikle kesmen lazım..Zeytinyağı hariç tabi..akşam yemeğinden sonrada hemen yapma yatarken mekik şınav barfiks yaparsan hem yağların erirken hemde kas yaparsın..tabi olmazsa olmaz bide sabır..

Çok teşşekür ederim hocam

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ben sabah kalkar kalmaz ısınma için akşam yatmadan önce 10kusur şınav mekik 2de barfiks çekiyorum
hiç yoktan iyidir kilo aldım baya.
yanlız yeterli mi bu uzun dönem için

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
ben sabah kalkar kalmaz ısınma için akşam yatmadan önce 10kusur şınav mekik 2de barfiks çekiyorum

ben 20 tane çekiyom şınav mekik çekemiyom ameliyatlı yerime denk geldiği için

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
geçmiş olsun kardeşim.ben yeni başladım 5 le başlamıştım iki günde 1 artırıyorum

KırcalıHolding

Üye
Youtubeye passion4profession diye aratın orda vücut ağırlığıyla yapacağınız hareketler mevcuttur.
Çok teşşekür ederim hocam
Tabi bu anlattıklarım normal bir spor daha profesyonel istiyorsan kaliteli bir spor salonuna gitmeni öneririm.

DrugHacker

DrugHacker

Üye
    Konu Sahibi
Youtubeye passion4profession diye aratın orda vücut ağırlığıyla yapacağınız hareketler mevcuttur.

Tabi bu anlattıklarım normal bir spor daha profesyonel istiyorsan kaliteli bir spor salonuna gitmeni öneririm.

Yok hocam okul var sınavlar kurslar felan vakit kalmaz ayrıca para vermeyede değmez 1 ay sonra bırakırım maksimum, çok kaslı olma gibi bi beklentim yok karın kısmındaki yağlar ya azalsın yada kasa dönüşsün istiyorum

KırcalıHolding

Üye
Yağı tuzu şekeri hamuru kesmediğin sürece profesyonel bir sporda yapsan yağları eritemezsin...
Yok hocam okul var sınavlar kurslar felan vakit kalmaz ayrıca para vermeyede değmez 1 ay sonra bırakırım maksimum, çok kaslı olma gibi bi beklentim yok karın kısmındaki yağlar ya azalsın yada kasa dönüşsün istiyorum
İyi sporlar

• Beğen
Tepkiler: DrugHacker
avast

avast

Üye
Dostum kilo vermek istiyorsan kalori acigi yaratmak zorundasin kimse bogazindan kesmeden cikolatasini sekerini yiyerek zayiflayamiyo arkadasin dedigi dogru kosma imkanin varsa sabah kosacaksin ama android telefonuna fat secret kur yediklerin gunde 2000 cal u gecmesin ve yolu uzatabildigin kadar uzat gidip geldigin yerlere ben gunde 30 ar setten mekik ve sinav cekiyorum yatmadan ve sabah arada bi kosuyorum sporu biraktiktan sonra benxede gobek oldu 174 boy 66 kiloyum bende

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
off sabahda hiç kalkamam kalksam bile ben hayatımda hiç koşmadim.bilen birisi şart bana tek çare spor salonu

0MG90

0MG90

Üye
Hayatında nasıl hiç koşmadın :D Sabah kalkıp koşacaksın bu yani :D Ayıp falan değil, yediklerine dikkat edeceksin vs.

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
avast

avast

Üye
off sabahda hiç kalkamam kalksam bile ben hayatımda hiç koşmadim.bilen birisi şart bana tek çare spor salonu
Spor salonuna gideceksin sana gun asiri cardio spinning kalori diyeti yesil elma yesil cay bol su tuket diyecek yapacagin belli yani cardio calisacaksin

SHS

SHS

Üye
Baklava yapmak zor iş.. Emek ve sabır işi :D

ibrahim_hapay

ibrahim_hapay

Üye
Fit olmak için saatini yürümeye ver hersey oluyor zaten haa ben gösteri yapcam dersende birsürü salon var para kazanmayı bekleyen..

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ulen yer yokki yapayım :ehe salona gitmeyi hiç istemem ama evi (el yapımı aletler ile:sirit:) salon yapmayı çok isterdim ama ama dairede oturuyoruz :(

avast

avast

Üye
ulen yer yokki yapayım :ehe salona gitmeyi hiç istemem ama evi (el yapımı aletler ile:sirit:) salon yapmayı çok isterdim ama ama dairede oturuyoruz :(
Barfix demiri al gogus yayi plates lastigi al demir fokum Dambill al evde bunlar yeterli bende kosu bandi ve eliptik bisiklette var ama onlar pahali kacar onlar yerine kosu yap veya gunde 30 dk dan fazla yuru

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
barfiks demirine gerek yok kapı yetiyor :ehe birde bacaklar için tırmanma yapıyorum antirede.:) biraz dar bacakları açınca ayak uçları ile çıkıyorum :naughty: gelişti baya alt taraf.

avast

avast

Üye
barfiks demirine gerek yok kapı yetiyor :ehe birde bacaklar için tırmanma yapıyorum antirede.:) biraz dar bacakları açınca ayak uçları ile çıkıyorum :naughty: gelişti baya alt taraf.
Sen onerimi almaya calisiyosun amacin ne anlamadimki ona yok buna yok neyae guzel kardesim benim nasil istiyosan oyle yap ben akillica oneride bulunmaya calistim

Üst Alt