Haber Whatsup yeni versiyon(profil fotoğrafı sorunu düzeltildi)

Sponsorlu Bağlantılar

ylmzozkn

ylmzozkn

Üye
    Konu Sahibi
Whatsup yeni versiyon(profil fotoğrafı sorunu düzeltildi)
Arkadaşlar bende dahil olmak üzere canımızdan bezdiren problem sonunda düzeltildi :)

En sondakini indirin

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Kayıt olurken wazapp'tan mı olunacak kayıt problemi de var mı yoksa onu da yazın.

kamil_3545

kamil_3545

Üye
teşekkürler :)

fnldstntn

Üye
Whatsup Warehouse yüklenmiş... Oradan yüklemenizi tavsiye ederim böylece güncellemeleri otomatik olarak alırsınız... Ayrıca uygulama 1,8 sürümünden tekrar geliştirilmeye başlandığı için 3.4 sürümü seviyesine ulaşması zaman alacaktır...
Kötü haber cepi nin telefonu bozulduğu için geliştirme şimdilik tekrar askıya alındı...

• Beğen
Tepkiler: profesyonelpollyanna
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaş bu cepininde başına gelmeyen kalmadı ya bu ne böyle :D

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Teşekkürler. N9umu kardeşime verdim ama whatsapp kullndigi için cook iyi oldu. Sağolun.

arslanseyda

arslanseyda

Üye
Teşekkürleerr (: Tam da ihtiyacım olan anda (:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Uygulamanın son sürümü;

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Uygulamanın son sürümü;

Teşekkür ederim kardeşim. Bu arada ne oluyor ya meego gelistiricileri insafa mi geldiler güncelleme yapılmaya başladı :)
Neler var yeni?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
cepi yeni bilgisayar ve yeni telefon aldı sonra kendi uygulamasını geliştirmeye devam ediyor olay bu başka bi gelişme yok meego aleminde.

• Beğen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
adam sözünü tutup geliştirmeye devam ediyor ve hicbir karşılık beklemeden ;)
tabi bagış yapanlar var katkı veya yardım etmek icin
hepi topu yardım etmeyi seven kac kişi var :) degilmi

• Beğen
Seglopsi

Seglopsi

Üye

Uygulama yeni sürüme güncellendi.

scorpion11

scorpion11

Üye

Uygulama yeni sürüme güncellendi.
Valla n9 kullanmıyorsun ama bizden çok takip ediyorsun openrepos'u :evet: Bu arada "Mesaj okundu" bildirimi gönder butonu eklenmiş :oku:Geliştiricilere teşekkürler gerçekten:tşk:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Valla n9 kullanmıyorsun ama bizden çok takip ediyorsun openrepos'u :evet: Bu arada "Mesaj okundu" bildirimi gönder butonu eklenmiş :oku:Geliştiricilere teşekkürler gerçekten:tşk:

N9 kullanıcılarının yardıma ihtiyacı olduğunu ve N9'un Nokia tarafından harcandığını düşünüyorum.

Openrepos'u takip etmiyorum, cepi ile whatsapp üzerinden irtibat halindeyim. Yeni sürüm çıkardığında sağolsun haber veriyor, bende sizlere iletiyorum.

Yeni sürüm geldi.

rashitshain

rashitshain

Üye
Eyvallah valla eline sağlık çok iyi oldu

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Rica ederim. Aldığınız hataları lütfen bana forumlar aracılığıyla veya özel mesaj ile bildirin. Cepi'ye iletebileyim.
Uygulama Güncellendi

rashitshain

rashitshain

Üye
bunda ne değişiklik var

Üst Alt