Duvar Kağıdı Tüm Lumia Serileri Için Hd Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

respection123

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Lumia Serileri Için Hd Duvar Kağıtları

Kalite ve güzel olan duvar kağıtlarını sizlerle paylaşmak istedim.. :)

Lumia 520 , Lumia 620 , Lumia 720, Lumia 820 için:

( 480x800 px )
--------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------

Lumia 920 , 925 , 1020 için:

(768x1280)

------------------------------------------------------------------------------------------

İndirme Link:

EmreVurucu

EmreVurucu

Üye
Hepsi birbirinden güzelmiş. :tşk: Üste alsınlar

bekirrr.21

Üye
:tşk:

respection123

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Hepsini çok beğendim, hemen indiriyorum teşekkürler.Herkes teşekkür etmiş ama kimse indirmemiş ki, mediafire da dosya silinmiş. Rica etsem başka siteye yada YandexDisk'e yükleyebilir misin?

habbuj

habbuj

Üye
Teşekkürler :)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye

ozkancaan

ozkancaan

Üye
Burası yerimidir bilmem ama lumia 925 aldım ve tlfnu sıfırladım şimdi ekrandakı kutucukların ne rengını degiştirebiliyorum nede duvar kagıdını (kilit ekranı dahil çogu nokı şeyleride silindi örnegin smart cam gibi felan yadımcı olursanız sewinirim..

byibo

byibo

Üye
Burası yerimidir bilmem ama lumia 925 aldım ve tlfnu sıfırladım şimdi ekrandakı kutucukların ne rengını degiştirebiliyorum nede duvar kagıdını (kilit ekranı dahil çogu nokı şeyleride silindi örnegin smart cam gibi felan yadımcı olursanız sewinirim..
sıfırlamadan önce normal şartlarda yani yedekleme açık ise sistem otomatik yedekleme yapması gerekiyor ve sısıflamadan sonra telefon kurulum esnasında oturum açma ekranı gelir microsoft hesabı ile giriş yaptıysanız yedeklemeyi geri yükleyip yada sıfırdan başlamanız için sorar siz hangisini seçtiniz ?

ozkancaan

ozkancaan

Üye
ilgin için tşkler olayı tekrar sıfırlamakta buldum :D

• Beğen
Tepkiler: byibo
ardacumhur

ardacumhur

Üye
Linkleri yenileyebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221