Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
Yardim
Vodafone sınırsız cepnet paketi çıktığindan beri kullanmaktayim hızından başından beri şikayetçiyim ama mecburi olarak kullandim pttcell de adil kullanım kotasindan sonra 96 degilde 128 degerinde bi hiza sahip oluyormus düşünüyorum da vodafone hattimi tasisam mi pisman olur muyum fikir istiyorum aveanin da mükemmel paketlerinede denk geldim 2 gb dan baslayip 8 gb kadar adil kullanim hakki ile sınırsız paketleri var ama bunlar yine sınırsız kısmı 96 degerde hizla hareket ediyor yorumları dikkatli okuyacagim teşekkür ediyorum

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tavsiye etmem eger sınırsız internet istiyorsan vodafone da kal daha iyi

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben kökten çözdüm vodafone hattimi kokunden kapattim turkcell den 4 gb net aldım mukemmel hızlı bi ay yeter bana is yerimde wifi kullanıyorum evde de video cart curt seyler izlemiyorum ayni zamanda 30 üzeri yuklemeye de kullanmis oldugum tarife 1gb net veriyo her yuklemeye ay hafta demeden her yuklemede veriyor suan 7 gb netim var ben vodafone nin hizindan şikayetciydim fakat mecburi olarak katlaniyordum lakin vodafone forum sayfasinda ki musteriye olan muamelelere baktim resmen azarlayici bunuda babahane edip vodafone den bir kullanıcı daha azalmis oldu sizlerde girin bi bakin karsimdaki vatandaşı tanimiyo olsamda kendimi onun yerine koyduğum için zoruma gitti turkcell musteri memnuniyeti daha kaliteli oldugunu düşünüyorum en azından ben suana kadar bi ters birsey gormedim forumdaki konuma ilgi alakanizdan dolayi cok tesekkur ederim iyi forumlar