ipad mini açılmıyor hlp pls !!!

Sponsorlu Bağlantılar

selmangulec

selmangulec

Üye
    Konu Sahibi
ipad mini açılmıyor hlp pls !!!
merhabalar
ipad mini yi itunes ile bağladım ve güncelleme istedi. Tamam dedim ama demez olaydım. indirmeyi bekledim 15 dk. kadar bir süre sürdü. açılıyor vb. diye gözüktükten sonra yüklemeye devam ederken yüklenemedi. (kablo çıkarma , pil bitmesi vb. , yada kapanma sorunu olmadı.... ) çıkarıp yeniden taktım açmayı denedim itunes mavi simgesinde kalıyor.... itunes alılınca da ( itunes kurtarma modunda bir ipad buldu. bu ipadini itunes ile kullanılmadan önce üzerine geri yükleme yapılması gerekir uyarısı verdi.)

buna da tamam dedim . ipad kurtarma modu gibi birşey gözüktü. geri yükle menüsüne tıkladım.

bu menüye tıkladım. aşağıdaki menü belirdi.

geri yükle ve güncelle menüsüne tıklayınca aşağıda ki resim belirdi.

yazılım seçilip çıkarılıoyor uyarısını yüklemesini bitirmesini bekledim. ancak en sonda ( ipad yazılım güncelleme sunucusuna erişilemediği veya sunucu geçici olarak kullanılamadığı için ipade şu anda geri yüklenemiyor ) uyarısı aldım. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diye yazıyor....

sizce ne yapmalıyım izlediğim yol doğru mu ? daha kullanamadan açılamadı. ne yapılabilir.

bu konuda yardım istesem ....

saygılarımla
selman güleç
konya

böyle bir hatayla karşılaşan var mı ? hani pil bitse de yada kablo çıkardıktan sonra benim hatamla olsa kendim yaptım da böyle oldu derdim ama benden olmayan sebeple cihazı kullanamamak kötü oldu ....

Doqac1907

Doqac1907

Üye
Cihaz sıfır mı ? Hard reset yaparak belki işi halledebilirsiniz cihaz sıfır sa yapmayın :) ya da yapın farketmez bir şey kaybetmezsiniz.

Doqac1907

Doqac1907

Üye
Hrd reset derken ana ekran düğmesine ve güç düğmesine 20 sn basılı tutun Elma logosu gelince bırakın. :)

selmangulec

selmangulec

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar
itunes proğramını yeniden güncelledim. bilgisayar ve itunes proğramındaki güncellemeleri yaptıktan sonra ipadi yükleyebildim....sürümlerin eski olmasından snaırım yükleme yapamamıştım.....

selman
konya

adc1907

Üye
merhaba bende de aynı sorun var ama bir türlü çözemiyorum. dediğiniz gibi yaptım bir çok yol denedim olmadı ne yapmalıyım sizce

selmangulec

selmangulec

Üye
    Konu Sahibi
merhabalar
windows itunes proğramını güncellediniz mi. güncelleme sonrası pc deki itunes proğramını yeniden başlatıp yeniden kurmayı denediniz mi. itunes proğramına giriş yapıp yüklenmesi gerekir. yakınında yardım alabileceğin yada yardım edebilecek birisi varsa daha uygun olur.başka sorunları yoksa o sorunlar yüzünden eğer açılmama sorunu olmuyorsa sorun halledilir büyük ihtimalle. kimden yardım istediysem yapamadı. apple macintosh vb. yazılımlar burada kullanılmadığından dolayı çözüm bulunamadı ama apple sitesinden yardım alarak sorunu bulmaya çalıştım. türkçe yardım biraz sıkıntılı apple sitesinde ingilizce olarak her tür soruna çözüm bulunabiliyor.

saygılarımla
selman

umarım sorununa çözüm bulabilirsin...

ezenn

Üye
merhaba benim ipadimde kırmızı şarj simgesi ve altında da sark kablosu görüntüsü çıkıyor ama açılmıyor. 15 sn basılı tutmayı da denedim ama olmuyor

Üst Alt