Öneri Clean master kullananlar dikkat

Sponsorlu Bağlantılar

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Clean master kullananlar dikkat
Clean master kullanan ve sık sık gereksizleri temizliyorsanız uygulamalarınız silinebilir.
Bu uygulamalar apk ve yüklü oyunlar olabilir.

1) gereksizleri temizle dediğinizde aşağıya doğru silinmesi için önerilen dosyalar çıkar (siz eğer bakmadan siliyorsanız)
2) aşağıya doğru indiğinizde (hepimizde apk içeren klasor vardır) o klasör e geldiğinizde o zaman tik olmadığını görürsünüz.
3)ama kullanabilir alan % 10 'un altına düştüğünde kendisinden tik koyar sizde farketmezsiniz ve tüm apk lar gider
4) silinmesini istemiyorsanız bu klasör 'ü görme veya gizle çıkar siz bu klasoru gizli yapın (tabi Clean master gereksiz leri silerken yapılır)
5) yaptıktan sonra o klasör gereksiz olarak gorunmeyecektir.ve apk veya başka dosyalara zara gelmeyecektir.

birde android klasör üne dikkat bazen 100mb den büyük dosyalarıda işaretliyor.

bu mobilden opera mini ile açılmıştır hataları söylerseniz düzenlerim yakında resimler eklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: çaminci ve noss_bar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Yav clean master ile her temizlikte en az 250-300mb çöp çıkıyor ama 15 dk sonra bi daha temizlik yapınca çöp miktarı aynı niye böyle acaba

Symbianizer

Symbianizer

Üye
O kadar bilinmeyen bi olay değil ama saol bilgilendirme için :)

jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
O kadar bilinmeyen bi olay değil ama saol bilgilendirme için :)
rica ederim ama 1dk lik dikkatsizlik herşeye malum olabilir.
Yav clean master ile her temizlikte en az 250-300mb çöp çıkıyor ama 15 dk sonra bi daha temizlik yapınca çöp miktarı aynı niye böyle acaba
hepsi aldatma rakamlar aynı dosyalar olduğunu farkedebilirsin silmeden önce birde hafızaya bak bakam azalma varmı yook

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Symbianizer

Symbianizer

Üye
O da Androidin kötülüğü diyelim.Mesela Galeri uygulaması her resmi küçülterek önizleme yapıyor bunları kaydediyor.Yüklediğin her uygulama bunun gibi şeyleri biriktiriyor biriktiriyor..
Ne kadar temizlersen temizle o çöpü ya uygulamayı açtığında ya da uygulama arka planda bunu tekrarlar..

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
jojo_va

jojo_va

Üye
    Konu Sahibi
Bu tür uygulamalara kanmayın ama yüklü dursun bazen iyi çalışıyorlar.
O da Androidin kötülüğü diyelim.Mesela Galeri uygulaması her resmi küçülterek önizleme yapıyor bunları kaydediyor.Yüklediğin her uygulama bunun gibi şeyleri biriktiriyor biriktiriyor..
Ne kadar temizlersen temizle o çöpü ya uygulamayı açtığında ya da uygulama arka planda bunu tekrarlar..
bu tür uygulamalar saniyelik telefonu rahatlattıyor ama aç oyunu dolsun hafıza iyi özetlemiş sin :tşk:

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: jojo_va

albaltros

Üye
Teşekkürler

• Beğen
cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
Kandırmaca arkadaşlar bu tip programlar, milleti oyalamaktan başka faydası yok

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Clean Master = Psikolojik Ram Temizleyici

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim
Fenomenon

Fenomenon

Üye
galeri önizleme (thumbnail) tüm işletim sistemlerinde vardır
bu arada ben sd maid kullanıyorum. daha kullanışlı bir uygulama.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben En İnce Ayrıntısına Kadar Ayarını Yaptım Çok Sevdiğim Bir Uygulama CM Family Ailesi Çok İyi

caKo66

caKo66

Üye
Yalean master :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Ccleaner daha iyi hocam onu kullaniyorum gerci her aramada 300 n civari pislik cikiyor bende anlamadim :D
Hafiza artiyor gercek ama :D

Üst Alt