Haber Lumia 930 Kamera İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Lumia 930 Kamera İnceleme

Nokia’nın Windows Phone platformundaki en yeni amiral gemisi Lumia 930’un detaylı incelemesinde de bahsettiğimiz üzere Lumia 930 kamera incelemesinde sizlerle birlikteyiz.

Nokia Lumia 930, Lumia 1520’de de kullanılan 20 MP Pureview OİS özellikli, Zeiss lenslere sahip kameraya sahip. Pureview teknolojisinin ve Nokia Lumia cihazlarına özel kamera algoritmasıyla üst düzey kaliteye alip fotoğraflar çeken Lumia 930’un çektiği fotoğrafları birlikte inceleyelim.

İncelemenin devamına BURADAKİ Maxicep.com anasayfasından ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

braayn

braayn

Üye
abi inceleme için tşkler denimle bu cihazların kameraları daha iyi olacak ozaman 1520 ile 930'u bir daha sahnede görmek isteriz.Hakikaten fotoğraf çekiminden çokda anlamayan kişiler bile bu cihazlarla şaheserler çıkartabiliyorken anlayan adamın eline verirsek çok çok başarılı işler çıkacağa benziyor.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
@papakudioflu hocam ön kamera testi dahil edebilir miyiz rica etsem? hiçbir kamera testinde ön kamera dahil edilmiyor. Ön kamera olduka önemli bir ayrıntı

dakamon

dakamon

Üye
Hala lumialardaki on kamera katliamına anlam veremiyorum ya. Yani max 2mp e çıkarttılar diğer firmalarda 13 mp on kamera koyan var. Umarım ms artık on kamera mevzunda 3-4 mp altına düşmez. Pek ümidim yok aslında, zamanda hep geriden geliyorlar.

braayn

braayn

Üye
L730'da sanırım 5 Mp kamera koydular adınıda selfie dediler..

4MaGuS

4MaGuS

Üye
930 gece resimleri güzel duruyor normalde 930 da gren çıkıyormuydu gece resimlerinde 920 de oluyor acaba bu sorun çözüldümü en çok bu sorunun çözülmesini istiyorum ya başka güncelleme falna gelemsin isterse birde videoda böyle gece çekimi 920 çekmeyin daha iyi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
930 gece resimleri güzel duruyor normalde 930 da gren çıkıyormuydu gece resimlerinde 920 de oluyor acaba bu sorun çözüldümü en çok bu sorunun çözülmesini istiyorum ya başka güncelleme falna gelemsin isterse birde videoda böyle gece çekimi 920 çekmeyin daha iyi
Düşük ışık çekimleri beni de şaşırttı açıkçası. Bu kadarını beklemiyordum. Kırpılmış %200 zoom'lu görselde bile grenleşme çok azdı.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Düşük ışık çekimleri beni de şaşırttı açıkçası. Bu kadarını beklemiyordum. Kırpılmış %200 zoom'lu görselde bile grenleşme çok azdı.
banada şuan çok güzel gözüküyor çektiğiniz resimler inş. tüm cihazlarda aynı performansı sunar

bayon

Üye
Hala lumialardaki on kamera katliamına anlam veremiyorum ya. Yani max 2mp e çıkarttılar diğer firmalarda 13 mp on kamera koyan var. Umarım ms artık on kamera mevzunda 3-4 mp altına düşmez. Pek ümidim yok aslında, zamanda hep geriden geliyorlar.

bu saatten sonra koysalar ne olur aldik cihazlari artik

oznkrts

oznkrts

Üye
valla ön kamera beni gündüz çekimlerinde tatmin ediyor :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kamera karşılaştırmasına ilişkin oylama;

1. Lumia 930
2. Galaxy Note4
3. iPhone 6 Plus
4. Nexus 6
5. Galaxy S5
6. HTC One M9

sıralamasıyla sonuçlanmış.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan, ON9 ve Esendağlı
versino2

versino2

Üye
Bence M9 çok iyi çekmiş bunu kim oylamış böyle 930 sarı çekmiş hepsini

oznkrts

oznkrts

Üye
Belki gerçekten sarıdır adı çıkmış 9 a inmiyo 8 e :D
Belki gerçekten sarıdır adı çıkmış 9 a inmiyo 8 e :D

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
ON9

ON9

Üye
Bence de genel olarak hepsinde daha iyi olanlar olabilir ama yabancı sitede kör seçimle yapıldığını bilmem objektif olduğunu düşünmem için yeterli

Üst Alt