Astral Seyahat-Lucid

Sponsorlu Bağlantılar

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Astral Seyahat-Lucid
Beyler meraba
Ben İ doser, astral, lucid gibi şeylere merak sardım 1 aydır
Bunlardan lucid ve i doser i yapabildim
Ama astrtal seyehati bir türlü başaramıyorum
Lucid sadece rüya gördüğüm zaman rüyada olduğumu anladıgım zaman oluyor
Astral yapanlar ve hakkında bilgisi olanlar bilgilerinizi paylaşırmısınız
Bende lucid hakkında bilgi veririm isterseniz:)

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
@___kaptan___ abimizin bunlarla ilgili açtığı çok konu var, istediğin her şeyi öğrenebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler lucid i başarabiliyorum ama astral seyehatı yapamıyorum gerçekten astral seyehat varmı

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Lucid rüyaya inanmamıştım daha sonra arastırma yaptım ve rüyalarımda ipler benim elimde bu astral seyehat çok farklı birşey jnanasım gelmiyor

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
Lucid hakkında bilgi verirmisin

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Nası yapıldığımı ne olduğumu ?

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
Yapılışını öğrenmek istiyorum yapmak istiyorum

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Tm ilk olarak bir eşya veya renk seç benim rengim mavi mavi rengi görünce kendine ciddi şekilde sor ben şu an rüyadamıyım
Cevabın:elbette deilim olacak :)
Bunu günde 20 kez düzgün biçimde yap
Beyin buna uzun zaman sonra alisiyor
Ve rüyada mavi rengi görüyosun beyin otamatik olarak rüyadamıyım diyor cevap:hayır
Rüya çökmeye başlıyor sen devam ettireceksin . rüyada köpek seni kovalıyor örn: tasması mavi yukarda dedim gibi rüya çökmeye başlıyor sen devam ettireceksin bu rüyayı
Yardımcı olarak: rüya günlügü tut, ve rüyalarını hatırlamaya çalış

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
O zaman açık güneşli bir günde rüya çöküyor senin için

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
Merhaba arkadaşlar size başımdan geçen bir olayı anlatayım 'astral seyahat' ben önce bunun ne olduğunu anlatayım astral seyahat zihin gücü ile ruhunuzun bedenini terketmesi ama korkmanıza gerek yok ölmüyorsunuz bedeninize geri dönüyorsunuz size yapılışını anlatayım öncelikle konsantre çok önemli akşamleyin yatağınıza düz bir şekilde uzanın zihninizi boşaltın biliyorum bu esnada gülesiniz geliyor aklınıza başka şeyler takılıyor ama bunları unutun ve ellerinizin ayaklarınızın ağırlaştığını hissedin cidden ağırlaşacak karnınıza ve anlınıza karıncalaşma gelecek bu normal bir durum karnınızdan ruhunuzun yükseldiğini hissedin kendinize yukardan bakarken düşünün bu süre çok önemli sakın ama sakın korkmayın eğer birkez korkarsanız birdaha hiç yapamazsınız ve acele de etmeyin acele yaparsanızda olmaz sabırlı cesaretli ve ümitli bir şekilde inanarak yaparsanız olacaktır ve olduktan sonra sakın ama sakın bulunduğunuz odadan ve etraftan uzaklaşmayın tabi bu ilk gün için geçerli birkaç gün sonra dilediğiniz yere gidebilirsiniz ve ilk gün iğne batması gibi bir acı hissediyorsunuz ama bu acıya dayanabilirsiniz bedeninizden çıktıktan sonra düşünerek uçabilirsiniz ve duvarların içinden geçebilirsiniz ve hiçbir nesneye dokunamazsınız ve birazdaha düşünürseniz vefat eden bir yakınınızı görebilirsiniz ama çok dikkatlı olmanız gereken şey üç harflileri ve o tarz şeyleri sakın ama sakın düşünmeyin eper düşünürseniz görürsünüz ve o korkudan dolayı ölebilirsiniz ve bu işkemleri yaparken odanıza kimse girmesin kimse sizinle temas etmesin yoksa bağırarak ve çığlık çığlığa uyanırsınız şimdiden teşekkürler ben bu astral seyahati yaptım ve başarılı oldum ancak birkaç gün yapamazsanız ümitsizliğe kapılmayın yapabileceğinize inanın inşallah benim gibi yapabilirsiniz

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
    Konu Sahibi
Abi sen yapabiliyomusun

Morpheuz

Morpheuz

Üye
Son düzenleme:

red_evil2006

Üye
astral seyahat gerçek ama etkisinin normal rüyadan pek farkı yok sadece zihnin acıkmis gibi rüya görüyorsun rüya görüyorsun ve rüya görüyor olduğunu fark ediyorsun olan bu diğer türlü istediğin yere gitmeler falan bunlar olmuyor genelde

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
astral seyahat gerçek ama etkisinin normal rüyadan pek farkı yok sadece zihnin acıkmis gibi rüya görüyorsun rüya görüyorsun ve rüya görüyor olduğunu fark ediyorsun olan bu diğer türlü istediğin yere gitmeler falan bunlar olmuyor genelde
Yanılıyorsun kardeşim sen lucid rüyayı açıklamışsın Astral seyahatte sanki canlıymışsın gibi geziyorsun ama bedenin yok duvarlardan geçebiliyorsun ama birşeylere dokunamıyorsun ve net bir şekilde duyamıyorsun tek kötü kısmı ise 3harfliler eğer onları düşünürsen görme ihtimalin var

Üst Alt