Faturasız Faturasız internet

Sponsorlu Bağlantılar

ArtiZz012

Üye
    Konu Sahibi
Faturasız internet
Arkadaslar faturasız ucretsiz internet kampanyası varmı? varsa yazarsaniz cok mutlu olurum kac mb oldugu farketmez

ArtiZz012

Üye
    Konu Sahibi
Ev dışı mesele cikartiyor :)

ilo53

ilo53

Üye
Müşteri hizmetleri ara ilk ay ücretsiz avantajlı internet paketini hattina tanımlattir 50mb lik kullanımı bitir sonra hepyükle yaz 2222 gönder sinirsiz takıl fakat o kampanyaya hattinda internet paketi bulunmayan müşteriler yararlaniyo. Birde türkcelin sana teklifi göndermesi gerekiyor olurs takıl ben öyle yapıyorum şuan.

ArtiZz012

Üye
    Konu Sahibi
tesssekkur ederim deneyecegim :)

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Müşteri hizmetleri ara ilk ay ücretsiz avantajlı internet paketini hattina tanımlattir 50mb lik kullanımı bitir sonra hepyükle yaz 2222 gönder sinirsiz takıl fakat o kampanyaya hattinda internet paketi bulunmayan müşteriler yararlaniyo. Birde türkcelin sana teklifi göndermesi gerekiyor olurs takıl ben öyle yapıyorum şuan.
kardeşim peki nasıl hız durumu

ilo53

ilo53

Üye
kardeşim peki nasıl hız durumu
256 video izleniyor indirim falanda oluyo ama biraz yavaş 1gb sinirsiz aldiğmda 3megabit olmuştu 30gb falan kullanmiştn bunda 1haftadir 3gb kullaniyorm uygulama indirmede biraz can sıkıyo ama gezinmek için ideal. 3tl yani bu kadar olucak diye düşünüyorm sonuçta sinirsiz
Öğrenci olduğun için internet yok evimde sınırsız alsamda işimi görmez sürekli geziyorm dişarda oluyorum bu işimi görüyor uygulaamalarimi okulda yada cafede güncelliyorm. Belki 3mbite çikardi ama pakete ek paket alip denemedim para vermek istemedim

Üst Alt