Gelecekten Gelen adam John Titor-2036 yılından.

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
ücra mi, kesin balattasin ugrarim yanina titor :)

• Beğen
Tepkiler: heathrow

John Titor

Üye
Aynen oyle :) 3 yasinda oldugum icin karsilasmam bi sorun yaratmaz.bu yuzden secildim zaten
Ihtiyacim olan bisey oldugu zaman gelecege gidip temin ediyorum.ozel ihtiyac haric onu yapabiliyoruz :)

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Aynen oyle :) 3 yasinda oldugum icin karsilasmam bi sorun yaratmaz.bu yuzden secildim zaten
Ihtiyacim olan bisey oldugu zaman gelecege gidip temin ediyorum.ozel ihtiyac haric onu yapabiliyoruz :)

Bu mesaj olmasaydı iyi gidiyormuşsun ama malesef :/

mürteza16

mürteza16

Üye
Konu nereye gidecek çok merak ediyorum. :ehe Bir insan türk olmadığı hâlde türkçeyi nasıl ana dili gibi konuşabilirki? :D

John Titor

Üye
Kac dil bildigim hakkinda bir fikriniz yok bence :) gelecekte bazi diller icin kisa ogrenme yontemleri var
Bu mesaj olmasaydı iyi gidiyormuşsun ama malesef :/
Benim tek amacim insanlarla dost olmak.dusman olmak istesem coktan herkesi oldururum.ayrica yakin gelecekten geliyorum pek farkimiz yok.gercekten olacaklar hakkinda hic bir fikriniz yok.soylemeyi cok istiyorum ama soyleyemem

vaterfa

vaterfa

Üye
2000 e falan gitsen nokia ceo suna desen android diye bisi var ona gecin cok iyi olur falan desen cok iyi olur he

• Beğen
Tepkiler: victorysan
CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Benim tek amacim insanlarla dost olmak.dusman olmak istesem coktan herkesi oldururum.ayrica yakin gelecekten geliyorum pek farkimiz yok.gercekten olacaklar hakkinda hic bir fikriniz yok.soylemeyi cok istiyorum ama soyleyemem

İhtiyaçlarınız için geleceğe gidip geldiğinizi söylediğinizde malesef benim için hikayenin sonu geldi. Gidip bi bakın belki 2036 daki savaşı çoktan engellemiş ve görevinizi tamamlamışsınızdır ;)

• Beğen
Tepkiler: mürteza16

John Titor

Üye
Onu basardigim anda haber alirim zaten.keske basarabilsem keske.bu 11. Deneyisim

Baydırman

Baydırman

Moderator
sıkılmadın mı bu oyundan :ehe
yeter artık :zzz:

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
Buraxlive

Buraxlive

Üye
Adamlar da geçmişe gidecek teknoloji var fakat IBM 5100 işlevi görecek makina yapmaya teknoloji yok :D

• Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve ___kaptan___
victorysan

victorysan

Üye
peki senin her ihtiyacini karsilayan bu canina yandigimin 2036 daki devleti nasil 2014 te sana ev almayi basariyo hemde turkiyede ve ibm 5100 yok ama zaman m. var oylemi ayrica onceki cevaplarda sadece kendime gozukmesem yeter dediydin simdi bi baska konusuyorsun birkac takildiim yer daha var ama simdi aklima gelmiyor

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Konu çok saçma bir hal almış artık :) bu şekilde devam edilmemeli bence

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
___kaptan___

___kaptan___

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
victorysan

victorysan

Üye
adam ne diyecek merak ediyoz

John Titor

Üye
Adamlar da geçmişe gidecek teknoloji var fakat IBM 5100 işlevi görecek makina yapmaya teknoloji yok :D
Elimizde icat edilmis onlarca ibm 5100 var ama istedigimiz sonuca ulasamiyoruz.sizin teknolojiniz de su an ileri duzeyde ama hic kimse ibm 5100 yapamaz.sadece o zamanin mucitleri bunu yapabilir
peki senin her ihtiyacini karsilayan bu canina yandigimin 2036 daki devleti nasil 2014 te sana ev almayi basariyo hemde turkiyede ve ibm 5100 yok ama zaman m. var oylemi ayrica onceki cevaplarda sadece kendime gozukmesem yeter dediydin simdi bi baska konusuyorsun birkac takildiim yer daha var ama simdi aklima gelmiyor
Ev almiyolar kendileri yaptirdilar zaten bu evi.kendime gozukmemem lazim ama zaten 3 yasinda oldugum icin sorun yok.kendime gozukmem tum gelecegi tehlikeye atar.insanlara gozukmem sadece beni tehlikeye atar ki hapise girerim

heathrow

heathrow

Üye
ihtiyaçların için geleceğe gidiyormuşsun. evde musluk bozulunca tesisatçıyı geleceğe gidip alıyorsun, musluğu yaptırıyorsun ve geri yolluyorsun 2036'ya, ha?