Oyun Tab 10.1 Modern Combat

Sponsorlu Bağlantılar

reloqram

reloqram

Üye
    Konu Sahibi
Tab 10.1 Modern Combat
Samsung tab 10.1 atmayan m.combat 4 veya 5 var mı hocam elinizde forumda kaçtane varsa denedim hepsini atıyor girmiyor oyuna teşekkürler şimdiden

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
atma derken tam olarak sorun nediroyuna internet varken girin

reloqram

reloqram

Üye
    Konu Sahibi
atma derken tam olarak sorun nediroyuna internet varken girin
yani gameloft yazısı geldiği zaman oyundan atıyor menü kısmına geliyor hocam hata raporu falan demiyor şimdi wifi ile deneyeceğim

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
obb klasörü hafiza kartta olsun... hafıza kart yoksa tel hafızasında kalabilir... (internet varken gir)

reloqram

reloqram

Üye
    Konu Sahibi
obb klasörü hafiza kartta olsun... hafıza kart yoksa tel hafızasında kalabilir... (internet varken gir)
deneyeceğim hocam şimdi teşekkür ederim
Hocam wifi'den cekileni de denedim olmadı googleplay'e baktım oyunu cihaz kaldırıyormu diye kaldırıyor hayırlısı artık yapacak bişey kalmadı sanırım :)

DJ_KAFADAR

DJ_KAFADAR

Üye
o zaman farlı sürümleri dene... obb klasörünü silme kalsın sadece apk sürümlerini degiştir... demekki son sürümü açmıyor senin tablet... bende de samsung galaksi not 10.1 tablet var, mc3 te bunu sorunu yaşadım... sonra farklı sürüm denedim 1 tanesi oldu... çalıştı..

reloqram

reloqram

Üye
    Konu Sahibi
o zaman farlı sürümleri dene... obb klasörünü silme kalsın sadece apk sürümlerini degiştir... demekki son sürümü açmıyor senin tablet... bende de samsung galaksi not 10.1 tablet var, mc3 te bunu sorunu yaşadım... sonra farklı sürüm denedim 1 tanesi oldu... çalıştı..
deneyeyim hocam ilgilendiginiz için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: DJ_KAFADAR

Üst Alt