GM Discovery kitkat tam sürüm BLÜ

Sponsorlu Bağlantılar

kralberk13

kralberk13

Üye
evet arkadaşlar bu durumda her rootun iyi olmadigini görüyoruz :D en iyisi orjinal :D

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonum 4 gb ama arkadaş 16 gb ta atmış olmuş güle güle kullanın

varolvali

Üye
Matrix s5 rom yüklü tele nasıl yükleyebilirim normal rom atar gibi yüklesem sorun olurmu

kralberk13

kralberk13

Üye
bu konuyla anlayan arkadaşlar yardım ederse güzel olur diye düşünüyorum :)

varolvali

Üye
Ben yükledim de su root olayını yapamadim apn turneyi yüklemek içinde gerekli imiş root nasıl yapacaz onu

kralberk13

kralberk13

Üye
ben roottan felan anlamam anlayan arkadaşlar var yardım etsinler

varolvali

Üye
Konuya bi baksalar iyi olacak
bunu nasıl kurucaz bi yardım edin.. şebeke üzerinden bağlanamıyorum internete.. yükleme nasıl olacakk.. bi bilgi versen iyi olur kardeş..

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Root u cwm i flaş layarak kuracaksınız sonra wi-fi den markete girip apn turkey i indirip kurun herşey normale dönecek
Bu rom da gps te çok hızlı buluyor sygic kullananlar farkı hemen anlar video çekerken aynı anda resimde çekiyor 1 aydır kullanıyorum sorunsuz çok hızlı sesleri çok yüksek diğer hicbir kitkat rom da bunlar yok

varolvali

Üye
Root u cwm i flaş layarak kuracaksınız sonra wi-fi den markete girip apn turkey i indirip kurun herşey normale dönecek
Bu rom da gps te çok hızlı buluyor sygic kullananlar farkı hemen anlar video çekerken aynı anda resimde çekiyor 1 aydır kullanıyorum sorunsuz çok hızlı sesleri çok yüksek diğer hicbir kitkat rom da bunlar yok

Bak kardeşim.. Ben orijinal jellybeanden frameroot, discovery costimizer ve MobileuncleTools ile matrix s5 ROM yukledim.. Sonra bu ROM u gordum deneyeyim dedim.. Yukledim..herşey on numara ama bir tek rootlayamadim.. Sorun da surda kardeşim bu romu yüklendikten sonra recovery değişti başka bi recovery geldi matrix s5 rolü yüklerkenki recovery açılmadı.. Açmak için önceki rolü yüklerken yaptığım root işlemlerinin aynisi yapmaya calistim.. Frameroot hata verdi.. Mobileuncle tool ile recovery modunda acamadim ve verdiğin orachi root dosyası zipten yukleyemedim.. Netten araştırdım birşey de bulamadım.. Tam olarak ne yapmam gerek.. Yardımcı olursan kardeşim çok makbule gecer

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bu kitkat için root diğer faremroot kitkat ta çalışmaz bunu indir ve Cwm ile flaş la çalışacak

varolvali

Üye
Cwm ile nasıl flasliyacam adim adim açıklar misin dostum
Arkadaşım bu kitkat için root diğer faremroot kitkat ta çalışmaz bunu indir ve Cwm ile flaş la çalışacak
Kardeş bi anlatsana yapamadim başka ROM da yukleyemiyorum

ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunu kapat tekrardan açarken güç tuşuna ve ses kısmaya basılı tut telefonun cwm ile açılacak ordan daha önce gösterdiğim root dosyası rar şeklindekini seç başlat bitti

varolvali

Üye
Hallettim kardeşim ses kısmaya basarak açmaya çalışınca factory mode açılıyor.. Ses açmaya basacakmisim..on numara rom.. küçük ayrıntırom :)

• Beğen
Tepkiler: ahmet meço
ahmet meço

ahmet meço

Üye
    Konu Sahibi
Güle güle kullan sana tavsiyem birde lg g3. Klavye yükle inanılmaz hızlı çok güzel yazılıyor

adekjıu

Üye
apn türkey yükledim olmadı.rooma fixleme şansımız yokmu.yada başa bir şey.olmuuuyor.

varolvali

Üye
Deneyecegim dostum klavyeyi

Üst Alt