Apk Türkçeleştirme ve Düzenleme - ( Bilgisayar ve Telefon ) 05.02.2023

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bu akşam

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bilgisayar için v9.3 eklendi ve telefon için multitools v9.3 eklendi

• Beğen
Tepkiler: SHS, ßy-K@@N ve Bab-ı Umut
meda33

meda33

Üye
paylaşım için teşekkürler telefon için multitools v9.3 nasıl kullanacağız onunla ilgili ders video veya resimli anlatım olacak mı tekrar teşekkürler

ocakonuc

Üye
Multitools.bat'ı çalıştırdığımda, bir iki işlemden sonra erişim engellendi deyip kapanıyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Multitools.bat'ı çalıştırdığımda, bir iki işlemden sonra erişim engellendi deyip kapanıyor.
Win7 de sıkıntı olmuyor direk çalıştırıp kullanılabilir ama teamviewer ile başka kullanıcılarda yaptığım denemeler sonucu win8 ve win8.1 de multitoolsu yönetici olarak çalıştırmanız gerekir bunun için multitools.bat üzerine sağ tıklayıp ilk seçeneklerde yönetici olarak çalıştır tıklamalısın sorun kalmayacağını umuyorum

Son düzenleme:
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
paylaşım için teşekkürler telefon için multitools v9.3 nasıl kullanacağız onunla ilgili ders video veya resimli anlatım olacak mı tekrar teşekkürler
Multitools arayüzü haricinde geri kalan düzenleme işlemleri aynı olduğundan gerek duymamıştım multitools kurulum işlemini yaptıktan sonra multitoolsu açıp düzenlemek istediğin apk ya dokunduğunda amacın türkçe çevirisi ve simge değiştirmek ise resource.arsc ayıkla tıklamalısın apk nın olduğu yerde apk ile aynı isimde ve sonunda _src isimli klasör oluştuğunu göreceksin geri kalan düzenleme işlemleri pc deki ile aynı valuesler xml ler falan filan inter milan toplama işlemi bu src klasörüne tıkladığınızda topla seçeneğini göreceksin buna tıklayıp toplayabilirsin yeni apk oluşur toplanan apk yani uygulamaadı_src.apk ya tıklayıp imzala tıklıyorsun ve yeni apk oluşturuluyor uygulamaadı_src_sign.apk oluyor bunuda kurdun mu olay bitmiştir

• Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut ve meda33
meda33

meda33

Üye
sistem dosyalarını ayıklama yapıyor ama toplama işi yapmadı bende normal apk larda oluyor ah şu sistem dosyaları tekrar kolay gelsin

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sistem dosyaları için frame almalısın seçenekler de var

19cruel19

Üye
Eline sağlık:worshippy:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

19cruel19

Üye
noss_bar sana bişey sorcam ben apk düzenledim (dr. driving)tam oyun açılcak uygulama kapanıyo nedenini biliyomusn?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
  • Beğen
Tepkiler: noss_bar
kikiri

kikiri

Üye
noss_bar kardeş ben yabancı bir siteden Custom Rom indirdim ve telefona kurdum doğal olarak Türkçe desteği yok... Bende bu romu Türkçeleştirmek istedim dosyaları ayıklayınca aslında Türkçe dosyalarının olduğunu gördüm "values-tr" hem şaşırdım hemde sevindim,
şimdi senden ricam ben bu hazır Türkçe dosyaları olan Rom'u nasıl Türkçeye Çevirebilirim...Hangi dosyada bunu tanımlamam gerekir...Teşekkür ederim...
language.xml dosyasına "tr_TR" yazınca sorun halloldu.

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bunu ben pc deki android için bir türlü ayarlayamadim mantık şu senin tablete oyun konsolu değilde klavye bağladığını düşün ve o klavye ile oyunları nasıl oynayacağız donanım klavye ama oyun konsolu gibi çalışsın bunu yapabilir miyiz

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
palpolisi

palpolisi

Üye
:D ben de PC ye android kurmayı düşünüyorum program falan hepsi tamam ama vakit bulamıyorum akşam eve gidince çok yoruluyorum uyuya kalıyorum.ama sixaxis uygulaması ile klavyeyi çalıştıramaz sın ben ilk başta piranha USB ve PS3 uyumlu Bluetooth lu kol aldım yapamayınca geri iade ettim sixaxis aldım orijinal sahtesini almaya cesaret edemedim olmazsa geri veremem diye ama PC deki ne sixaxis olurmu diye düşünüyordum aslında bende.sixaxis USB olan var birde uygulama onu denesen birde .yukarıda ya be yazmışım t9 hata vay be olacaktı
Benimde aklıma bazı şeyler geliyor ama denemek lazım hep bişeyler yapabilir sem haber verir im

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bekliyorum bir tane daha var buna benzer Onu da ekleyeyim onuda kurcalamak lazım

SHS

SHS

Üye
abi eline sağlık, parçaladım uygulamaları ama toplayıp imzalayınca paket ayrıştırma hatası alıyorum

ve daha önce benim gibi ayrıştırmada bulunamadı hatası alanlar Belgelerim dizinine çıkarsın dosyaları, ben başka bir klasörün içine çıkardım hata almaya başladım

Üst Alt