sms yağmuru yardımm :-(

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
Arkadaşım sanırım pm kutun dolmuş, boşaltmayı unutma!

Akadaşım o programı imzaladım yine aynı sorunu verdi, sis editör ile parçalayıp tek tek gerekli dosyalara attım,
bu seferde icon çıktı tıkladım açılmadı :D

sorun arkadaşın orda verdiği phyton da imiş..

Süper phytonla denedim çalıştı fakat sms paketim olmadığı için uygulamayı deneme şansım olmadı..

sana hem açılmış paketi hem de süper phyton u upload ediyorum,

öncelikle uygulama yöneticisinden yüklü olan phytonu kaldır, sonra linkte verdiğim zip dosyasını indir ve x-plore ile aç süper phytonu yükle..

daha sonra pySMSflooder klasörünü aç, içinden c klasörü çıkacak, onu da aç ve içindeki üç klasörü işaretle ve seçeneklerden çıkar de ve C:/ kök dizinine yapıştır..

Telefonu yeniden başlat, uygulama menüsünde smsfoolder ın iconu görülür...

Not: Bu işlemleri yaparken Rompatcher dan yamaları aktif etmeyi unutma...

Adamın dibisin dibi ! :D

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

hikmet366

hikmet366

Üye
sorun nedir bilemiyorum enes bana teker teker anlat

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
cfw atmadan önce yaptım Hidayet abinin anlattıklarıni teker teker oldu sonra tele cfw attık sonra c ye kopyalamaya çalışıyorum klasör oluşturulamiyor diyo ne yapmam gerek

hikmet366

hikmet366

Üye
cfw atmadan önce yaptım Hidayet abinin anlattıklarıni teker teker oldu sonra tele cfw attık sonra c ye kopyalamaya çalışıyorum klasör oluşturulamiyor diyo ne yapmam gerek

ilk önce eger verdiği dosya rar içinde ise e ye çıkart sonra dosya yöneticisinden e ye gir çıkarttın dosyayı c ye taşı bir dene

- - - Eklendi - - -

ilk önce eger verdiği dosya rar içinde ise e ye çıkart sonra dosya yöneticisinden e ye gir çıkarttın dosyayı c ye taşı bir dene

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
dosyalar rar içinde resource ile sys nin içine dosya atarken hata veriyor

hikmet366

hikmet366

Üye
bir dur ben yapım sana haber vercem

- - - Eklendi - - -

lınkler kırık

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
:aha: olduya la :)

- - - Eklendi - - -

ilk sayfada ki link düzgün

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
dediğin gibi oldu ama tel hacklı diye rompather kurmadım teli yeniden başlattım bişey olmadı :(

- - - Eklendi - - -

dediğin gibi oldu ama tel hacklı diye rompather kurmadım teli yeniden başlattım bişey olmadı :(

hikmet366

hikmet366

Üye

- - - Eklendi - - -

ya sen olayı yanlış anlamışsın ya cfw hack lı ama şu yönden selfıka hatası almaman ıcın
installsevver pack atıldı hack buna denilıyor yani bu rahat selfikasız uygulama yükleneme yarar ama eğer hack gerektiren Birşey varsa mesaja bu konu hack yapacaksın yoksa olmaz

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
orada insal bişey var onu sys bin e atıcaz ya onada hata veriyor

hikmet366

hikmet366

Üye
orada insal bişey var onu sys bin e atıcaz ya onada hata veriyor

o cfw de gömülü onu atmana Gerek yok sadece yamalari aktif et o kadar cfw de gômülü ise hata alırsin onu asla oraya atmaya çalışma onu oraya atamassin

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
çoook :tşk: simdi intikam alma zamanı :eller:

hikmet366

hikmet366

Üye
rica ederim bir de şu benim işi halletsek faceye bak

lider63

lider63

Üye
kardes banada versene bende ariorm unsignedi

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım sanırım pm kutun dolmuş, boşaltmayı unutma!

Akadaşım o programı imzaladım yine aynı sorunu verdi, sis editör ile parçalayıp tek tek gerekli dosyalara attım,
bu seferde icon çıktı tıkladım açılmadı :D

sorun arkadaşın orda verdiği phyton da imiş..

Süper phytonla denedim çalıştı fakat sms paketim olmadığı için uygulamayı deneme şansım olmadı..

sana hem açılmış paketi hem de süper phyton u upload ediyorum,

öncelikle uygulama yöneticisinden yüklü olan phyton u kaldır, sonra linkte verdiğim zip dosyasını indir ve x-plore ile aç süper phyton u yükle..

daha sonra pySMSflooder klasörünü aç, içinden c klasörü çıkacak, onu da aç ve içindeki üç klasörü işaretle ve seçeneklerden çıkar de ve C:/ kök dizinine yapıştır..

Telefonu yeniden başlat, uygulama menüsünde smsfoolder ın iconu görülür...

Not: Bu işlemleri yaparken Rompatcher dan yamaları aktif etmeyi unutma...
abi baya ustunden gecti ama n97 ye yapabilirmiyim tekrar

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Tabi yapabilirsin :D

O proyu sis editör ile parçala, dosyaları ait oldukları klasörlere at tamamdır.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Sms yağmurundan bizde faydalanabilir miyiz usta.başka bir program ile telefon nokia 6303i

Üst Alt