FIFA 15 Ultimate Team v1.1.0

Sponsorlu Bağlantılar

SHS

SHS

Üye
Oyuna girdim az önce sıfırlan kadro veriyor bana facebook girişim olmasına rağmen, gitti mi kadrom şimdi

mhmtkhrmn

mhmtkhrmn

Üye
Aynısı bana da oldu zaten oyunun bu tarzı beni sıkmıştı sildim gitti

SHS

SHS

Üye
Bende silecem gibi mobil internetle zor oluyor, kopuyor falan başa dönüyor

eminde

eminde

Üye
Online olmasa daha iyi olurdu ne gereği vardı şimdi internet zorunluluğuna isteyen istediği gibi oynasın be kardeşim

• Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
VarsakLı07

VarsakLı07

Üye
Acaba hilesi felan var mı ya bilen varsa soylesin

SHS

SHS

Üye
Baştan başlatıyo diye sildim oyunu

cagajosef

Üye
Arkadaşlar valla bunaldım nedir şu sözleşme olayı sürekli oyuncuların sözleşmesi bitti aldığım paralar oraya gidiyo klüp aç kaldı :) lig bile yapamıyorum managerlikte yapamıyorum ben ne yapacam :))
Aslında oyunun mantığı var onu anlarsaniz bir suru malzeme biriktirebilirsiniz. Elimde olmayan messi ronaldo bale kaldı sadece. 479 futbolcu var. 200 civari 28 lik sozlesme var 150 civari kucuk sözleşme var. Sozlesmedenndaha fazla yararlanmak icin menajer satin alin. Ama ayni menajeri satin almayın.

Son düzenleme:
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Cagajosef mantik ne nasil yaptin yardim eder misn? Fifa points hata verio alamiyrm. Çildrcam tum takimin kondsyon diplerde. Sözlesmeler bitti. Napicam ben?

cagajosef

Üye
Kardeş iyi dinle beni simdi... bu gece ronaldom da geldi. Firsat bulursam ekran resmi de koyacagim. Benimkisi hile değil. Ama cok faydali birşey. Öncelikle antrenörleri toplaman lazım. Kulübe girip antrenör lere baktiginda toplam sozlesme bonusu yukselecek en son % 50 olacak o ana kadar antrenör topla. Fifa pointse hic para vermeden 300 civarı paket actim ama messi ve ronaldo cikmamisti birakacaktim dun gece ronaldom da geldi...

cagajosef

Üye
Ayni antrenörleri toplamamamaya dikkat et. yakında bunu bi konu başlığı olarak hazirlama karari aldım. Birkac gun sabredin olur mu?

cagajosef

Üye
Antronorleri topladıkça bir kontrattan aldığın oynama hakkinin sayisi artacak örneğin 28 lik kontratla 42 mac yapabilceksin. 12 lik kontratla 19 mac yapabiliyorsun. Oyuncuya yukledigin kontrata ilave olarak % 50 bonus kontrat verecek sana.

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Sagol kardeşim. Ah bi de şu ucuza alip pahali satma olayini yapsam tam olucak. Paket acıyorum bi halt cikmio ya

cagajosef

Üye
Paket acmakla ugrasma

• Beğen
Tepkiler: KeSeGeN
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Cagajose
Altin alma işini nasil başarcz ya
Paket almiyim da nasil para kazanicam ya. Abi çok hewesli istekliyim bu oyun icin. Ama yok point yok altin yok. Oyuncularim berbat. Alamiyrm yeni adam
Bana fikir vermen mümkün mü?

cagajosef

Üye
Ozele gel

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Tamam
Özeldeyim usta
bi denk gelemedik. Özele face yazdim. Ordan hemen ulaşabilirsn hocam

Xee

Üye
Arkadaslar merhaba oyunda turnuvalar bolumu var herhangi bir turnuvaya katilmak icin o turnuva ile ilgili gereksinimler oluyor , yani o turnuvadaki takimlarin oyuncu seviyeleri ile alakali sanirim .. Ama ne yaptiysam kadromu kabul etmiyor herseyi denedim olmadı.. Acil yardım bekliyorum...

kemalxxx20

Üye
30 tane oyuncuyu 1 saat süreli satışa çıkardım. 1 saat sonunda bazı oyuncuları tekrar satışa koyamıyorum. Süresi doldu diyor ama açık arttırma butonları aktif olmuyor. Kulüpte sakla da diyemiyorum. Yardımcı olur musunuz

cagajosef

Üye
Arkadaslar merhaba oyunda turnuvalar bolumu var herhangi bir turnuvaya katilmak icin o turnuva ile ilgili gereksinimler oluyor , yani o turnuvadaki takimlarin oyuncu seviyeleri ile alakali sanirim .. Ama ne yaptiysam kadromu kabul etmiyor herseyi denedim olmadı.. Acil yardım bekliyorum...

Oynayacagin Ligteki oyuncuları alman lazim ordaki sartlari tasimazsa elindeki kadro oynatmiyor...
30 tane oyuncuyu 1 saat süreli satışa çıkardım. 1 saat sonunda bazı oyuncuları tekrar satışa koyamıyorum. Süresi doldu diyor ama açık arttırma butonları aktif olmuyor. Kulüpte sakla da diyemiyorum. Yardımcı olur musunuz

Ekran fotosu paylasirsan yardimci olunabilir...

• Beğen
Tepkiler: Xee