Planlanan Buluşmalar Var mısınız? :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
normalde sabah 7-11 öleden sonra 13-17 çalışıyom :)
o zaman bi akşam görüşecez benim tatil gününü beklersek çok bekleriz daha :)
neyse ben yemek yiyecem sonra işe gidecem sonra devam ederiz.
Tamam yarın akşam yaparız müsaitsen eğer :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja

najanaja

najanaja

Üye
şimdilik bi programım yok müsaitim :D öbür msj ı yeni gördüm hangi polis karakolu senin dediğin anayol üstündeki mi yoksa ahmet şensan düğün salonunun yukarısındaki mi? ooo sen daha otoparkı bile bilmiyon ne biçim Nazillili sin :D
bide böle muhabbet ettikmi millet şikayet ediyomuş bizi bak ne güzel arkadaşlıklar kuruldu symbian bölümünde. androidciler anlamıyo iki çift laf edelim diyoz rahatsız oluyolar :) milletle fazla haşır neşir olamıyoz :) hiç konuşmadan da olmaz ki mesela ben face de burda olduğum kadar aktif değilim maxi de face kinden daha çok arkadaşım var:D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
şimdilik bi programım yok müsaitim :D öbür msj ı yeni gördüm hangi polis karakolu senin dediğin anayol üstündeki mi yoksa ahmet şensan düğün salonunun yukarısındaki mi? ooo sen daha otoparkı bile bilmiyon ne biçim Nazillili sin :D
bide böle muhabbet ettikmi millet şikayet ediyomuş bizi bak ne güzel arkadaşlıklar kuruldu symbian bölümünde. androidciler anlamıyo iki çift laf edelim diyoz rahatsız oluyolar :) milletle fazla haşır neşir olamıyoz :) hiç konuşmadan da olmaz ki mesela ben face de burda olduğum kadar aktif değilim maxi de face kinden daha çok arkadaşım var:D
Kesinlikle benim de aynı şekilde :D Şu hürriyet karakolu karşısında oturuyorum :D Yarın akşam bakayım müsait olursan söyle ona göre buluşabiliriz. Millet kıskansın dursun artık bizi :D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Kesinlikle benim de aynı şekilde :D Şu hürriyet karakolu karşısında oturuyorum :D Yarın akşam bakayım müsait olursan söyle ona göre buluşabiliriz. Millet kıskansın dursun artık bizi :D
Tamam haber ver ben 18 den itibaren müsaitim yeri ve zamanı söyle cafe falan deme bilmem ben öle yerleri :-) aslında en güzeli sen pm den tel numaranı gönder bana burdan yazışıpta olmaz o iş :-)

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Hadi la buluşun artık :D

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
bende nazilli gelmek istiyom zuu

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Enpatsu Shakugan
Anil-D

Anil-D

Üye
kars

Anil-D

Anil-D

Üye
karsdayim nereye donuyom burda abi

Anil-D

Anil-D

Üye
karsda olunca donuuor insan

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
@najanaja 18 den sonra da sınavlar başlıyor nasıl yapcaz :D İzin gününe denk getirecez artık :D
@The Nightmare Sıranı bekle sana da gelecek sıra :D
@Anil-D Karslı mısın ya :D Ben de Iğdır'lıyım :D Terekeme misin peki? 1 Sene de Kars'da üniversite okudum sonra atıldım :D

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
@najanaja 18 den sonra da sınavlar başlıyor nasıl yapcaz :D İzin gününe denk getirecez artık :D
@Anil-D Karslı mısın ya :D Ben de Iğdır'lıyım :D Terekeme misin peki? 1 Sene de Kars'da üniversite okudum sonra atıldım :D
Atıldın mı naptın :D

najanaja

najanaja

Üye
ohooo ilk günden sattın bizi :lac: izin günü şuan için belli değil bölüm değiştircek gibiyim ya hafta sonu yada hafta içine devam olacak belli olunca haber veririm ben sana :oke:tabi unutmazsam :bleh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt