Haber Nokıa 2016'da geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

kemiksesi

kemiksesi

Üye
Symbian 4 le geliyormus :)

• Beğen
Tepkiler: yusuf_bey

kemiksesi

kemiksesi

Üye
Nokia Yaşa Basmaz Bir Daha Android'le Devam Edecek Kesin Niye Uğraşsın.
Ironi yapiyorum zaten cok sevdigim telefonumu sirf symbian yuzunden biraktim cogu insan oyle yapti daha da nokiaya donmez kimse agziyla kus tutmasi felan lazim yani

blackcemre

Üye
Android Lollipop Ve Nokia Z Laucher İle Bİrlikte gelecetir izleyip görecez.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
Slapper33

Slapper33

Üye
Gelsin ben bıktım android kullanmaktan şarj berbat stabillik düşük yeniden nokia alacağım

kralberk13

kralberk13

Üye
ben şahsen samsung sevmiyorum çok hızlı şarj yiyo gmd daha o konuda dayanıklı gmd yi seviyorum

• Beğen
Tepkiler: general-84
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Symbian 4 le geliyormus :)

Allah derim :) emin olun arkadaşlar wp ustune düştüğü kadar symbiana da yuklense su an androide de wp da i os de çok büyük tehdit olur. Dusuk donanımı en optimize kullanan bir sisisteme su anki donanimi koydugunuzu düşünün bi.

• Beğen
Tepkiler: kemiksesi, general-84 ve RetaXter
general-84

general-84

Üye
Nokia en pahalı modeline dahi koyabileceği en düşük işlemci ve ram koydu her zaman
Bu yüzden çok dikkatli olmalı ya kasa pahalı olacak htc gibi ya su geçirmez olacak sony gibi yada yenilik getirecek lg gibi
Kaybettiği güveni kazanması bu zamanda daha zor

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Güzel olabilir.

tecno_man

tecno_man

Üye
inşallah toparlar bu yeni modelle

Emre

Üye
Cihaz Nokia N9 Benziyor Android'in Son Sürümü İle Tanıtılacak Vede 41 Megapiksel? Kamerası Olacak
Ayrıca Cihazı Tamamen Nokia Üretecek.

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Cihaz Nokia N9 Benziyor Android'in Son Sürümü İle Tanıtılacak Vede 41 Megapiksel? Kamerası Olacak
Ayrıca Cihazı Tamamen Nokia Üretecek.

ahh ah keskee :)
Bu arada sanki böyle bi cihaz kesin gelicekmis gibi ve kesin olarak doğru bi haber kaynağına sahip biri gibi yazmışsınız :)

• Beğen

Emre

Üye
Bu arada sanki böyle bi cihaz kesin gelicekmis gibi ve kesin olarak doğru bi haber kaynağına sahip biri gibi yazmışsınız :)
Yabancı Kaynak Nokia Çin..
Evet Boyle Bir Cihaz Tanıtılacak Ama Sadece Sınırlı Ülkelerde Satışa Çıkacak,
Birde Nokia İsmi Olmayacak Kesin Değil Ama,
41 MP Camera, Nokia N9 Platform (Modified Android),
Ayrıca Cihaz Nexus Gibi Donanıma Sahip Olacak,
Kaynak Yabancı.

• Beğen
yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
Yabancı Kaynak Nokia Çin..

Evet Boyle Bir Cihaz Tanıtılacak Ama Sadece Sınırlı Ülkelerde Satışa Çıkacak,
Birde Nokia İsmi Olmayacak Kesin Değil Ama,
41 MP Camera, Nokia N9 Platform (Modified Android),
Ayrıca Cihaz Nexus Gibi Donanıma Sahip Olacak,
Kaynak Yabancı.

İnşallah inşallah :) sabirsizlandim bak :) keşke meegoyu iyi bi elden geçirip tekrar pazara sunsa. Daha güzel olurdu ya. N9a meego yakışır hakkı da o. Bide nexus donanımı koyarsalar piyasayı deprem gibi vurur :) android olmasın artık boğdu sıktı suyu çıktı. Tv, saat, telefon, buz dolabi, araba hatta çamaşır-bulaşık makinelerine kadar girdi. Yeter yahu android android bıktım ya. Bakmayın android kullanıyorum ama sirf mecburiyetten..

• Beğen

Emre

Üye
İnşallah inşallah :) sabirsizlandim bak :) keşke meegoyu iyi bi elden geçirip tekrar pazara sunsa. Daha güzel olurdu ya. N9a meego yakışır hakkı da o. Bide nexus donanımı koyarsalar piyasayı deprem gibi vurur :) android olmasın artık boğdu sıktı suyu çıktı. Tv, saat, telefon, buz dolabi, araba hatta çamaşır-bulaşık makinelerine kadar girdi. Yeter yahu android android bıktım ya. Bakmayın android kullanıyorum ama sirf mecburiyetten..
Meego Artık Tizen Biliyorsun Sanırım,
Cihazda Hangi Arayüz Kullanılacak Merak Ediyorum Cihazın Tasarımı N9 Benzeyecek Örnek - L900 - L920 - l925.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Mecburiyet ?
Windows phone ve ios ta var biliyorsunuz öle değil mi :)

Emre

Üye
Mecburiyet ?
Windows phone ve ios ta var biliyorsunuz öle değil mi :)
Nokia'nın Eski Çalışanlarından Microsofta Savaş!
Android Telefon Yakında Geliyor!
İsmi

0MG90

0MG90

Üye
Nokia'nın mı bu telefon?

Üst Alt