Silindi.

Sponsorlu Bağlantılar

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Her zaman kardeşim. Sabırsızlıkla bekliyorum ben de :D Yazıyı yazdıktan sonra Ctrl+A yap üstte yazı tipi rengi var A harfi olan. Oradan rengini seçersin. Boyur olarak da B harfini tıklarım kalın olsun diye rahat okunsun diye.Ama mobil olduğun için masaüstü görünüme geçmen lazım en alttaki seçeneklerden.
Kardeşim babama söyledim de o da sultan papağanı alam diyo. Cennet papağanı güzel ötmüyomuş bide konuşmuyomuş dediler bana doğru mu

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Hayır kardeşim erkeği de dişi de konuşabilir. Ama çift alırsan sıkıntı yaşarsın işin daha zor olur. Eğer sultan papağanı alacaksan dişileri konuşmaz erkekleri konuşur. Yalnız sultan papağanının ötüşü daha kötüdür :D

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Hayır kardeşim erkeği de dişi de konuşabilir. Ama çift alırsan sıkıntı yaşarsın işin daha zor olur. Eğer sultan papağanı alacaksan dişileri konuşmaz erkekleri konuşur. Yalnız sultan papağanının ötüşü daha kötüdür :D
Tamam anladım. Ama cennet papağanı okadar kötü ötmüyor dimi

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yok kardeşim. Hatta kızmadığı sürece ne bileyim keyfi yerinde olduğu sürece sesi çıkmaz zaten. Hem inan sultan papağanının sesi daha fenadır :D

FK5896

FK5896

Üye
muhabbet kuşu tabii ki. balığı sevemezsin sadece bakarsın öyle :D ama kuşu alıp öpebilirsin. şuan besliyorum ama, kuşlarda ilgi istiyor her gün yemini üfleyip suyunu tazelemelisin. ve bence sultan papağanı daha tatlı.. bu arada unutmadan söyleyim, kuşu odanda besleyeceksen ve odanda gece lambası varsa gecenin 3'ünde uyanabilirsin. gece gece bile öte biliyor :D

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
ben balık tavsiye ederim zaman geçirmek için birebir bende muhabbet,kanarya,papağan,güvercin besledim fakat akvaryum dünyası ayrı bişey yani izledikçe huzurlanıyor insana.[emoji1]

jojo_va

jojo_va

Üye
Balık bakmak en farklı şey zaten alcan bir lapistes bakcan.

Üst Alt