İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
unlock konusunayazdımama biri cevap verebilir mi ya da wp power tooldışında uygulama yükleme yolu yok mu?
millet vs 2013 indirdim kurdum ama bana bu sefer Microsoft.SmartDevice..Connectivity Sürüm 12.0.0.0 derlemesini genl ön blleğe atın diyor ve bir çözümbulamadım. nedir bunun olayı?

kendir52

kendir52

Üye
Benim 625 var 8.1 update güncellemeli Facebook uygulmasında begenmedim birsuru gurup ve sayfa var ana sayfamda onlardan kendi haberlerimi göremiyorum yardım edermısınız :sos

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar telefonum l920 cyan gdr1 pdf yüklü bölge ayarları abd ayarlı şuan bir güncelleme buldu sizde bir tartın ne olduğunu bilmiyorum wp 8.1 (8.10.14192.280) pdf güncellemesiy miş

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: emz
kendir52

kendir52

Üye
Bana da geldi o güncelleme ama bi değişiklik yok gibi

yasirtaha

yasirtaha

Üye
Arkadaşlar telefonun ses kısma tuşu ve güç tuşu bir anda gitti düşme filan yok bu konuda bilgisi olan var mı?
Birde telefonu yeniden başlatacak ve kapatacak uygulama filan var mı?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Arkadaşlar telefonun ses kısma tuşu ve güç tuşu bir anda gitti düşme filan yok bu konuda bilgisi olan var mı?
Birde telefonu yeniden başlatacak ve kapatacak uygulama filan var mı?
telefonun bölge ayarını değiştir en kısa çözüm yandaki tuşlar bozuldu ise hepsi birden değiştiriliyor servise bir gösterin isterseniz

yasirtaha

yasirtaha

Üye
her başlatmamda bunu kullanmak istemiyorum

skynet

Üye
telefonun bölge ayarını değiştir en kısa çözüm yandaki tuşlar bozuldu ise hepsi birden değiştiriliyor servise bir gösterin isterseniz
Yada menü tuşlarının titreşimini aç kapa :)

• Beğen
Tepkiler: YasirTaHazal
yasirtaha

yasirtaha

Üye
en iyisi tuşları değiştirmek olacak çünki ekran görüntüsü filan alınmaz bu halde

remzi33

remzi33

Üye
arkadaşlar wp 8.1 pfd kullanıyorum. Yaklaşık iki yıldır wpdeyim ve aynı e-postayı kullanıyorum. Şimdi mevcut e-posta hesabıma "diğer ad" olarak outlook adresi ekledim ve birincil ad olarak kaydettim. Kullandığım pc de Windows 8.1 ve pcde e-posta adresim otomatik değişti. Ancak telefonda değişmedi. Senk yaptım değişmedi. Hatta son gelen guncellemeyle de değişmedi. Şimdi ben bu e-posta hesabımdan eskisini kaldıracağım ancak çıkan uyarıda, bu e-postayı wpde kullanıyorsanız bilgilerinizi kaybedersiniz diyor. Ne yapmam lazım? Eski e-postayı artık kullanmak istemiyorum.

canfes

canfes

Üye
Arkadaşlar Merhaba. Bu sorum için konu açmak istemedim buradan yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Ekranımda üst ve orta tarafta sarı lekeler oluştu. Daha çok beyaz arka olan olduğunda göze çarpıyor. Sorun ne olabilir. Teşekkürler

Son düzenleme:
emz

emz

Üye
Arkadaşlar Merhaba. Bu sorum için konu açmak istemedim buradan yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Ekranımda üst ve orta tarafta sarı lekeler oluştu. Daha çok beyaz arka olan olduğunda göze çarpıyor. Sorun ne olabilir. Teşekkürler

Aşırı ısınmadan ekran zarar görmüş, sararmıştır. Servise verirseniz ücretsiz garanti kapsamında yapacaklardır ;)

yasirtaha

yasirtaha

Üye
arkadaşlar telefonu tuşların tamiri için telefoncuya verdim tuşlarımı yaptılar ama ş..siz ekranın neresini mahvettiyse şimdide ekran çalışmıyor.ben yapmadım sen getirdiğinde bozuktu diyor hiç bir şey ispat edemiyorum.
başka bir yere götürdüm ekran değişirse 500 tl diyor telefon zaten 500 ancak eder

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar telefonu tuşların tamiri için telefoncuya verdim tuşlarımı yaptılar ama ş..siz ekranın neresini mahvettiyse şimdide ekran çalışmıyor.ben yapmadım sen getirdiğinde bozuktu diyor hiç bir şey ispat edemiyorum.
başka bir yere götürdüm ekran değişirse 500 tl diyor telefon zaten 500 ancak eder
hangi servise götürdün sen eğer normal kendi servisi ise senin telefonu verirken şikayet olarak tuş değişimi yapıldığı not alınmış olması gerekiyor elinde böyle bir yazı falan varsa tüketici haklarına başvura bilirsin bencede direk başvur hakkını ara

yasirtaha

yasirtaha

Üye
servis değil normal bir telefoncu sivasta servis yok ki
20 -30 gün telefondan ayrı kalmayalım dedim ufak bi işlem için oda başımıza gelmeyen kalmadı:vur

remzi33

remzi33

Üye
arkadaşlar wp 8.1 pfd kullanıyorum. Yaklaşık iki yıldır wpdeyim ve aynı e-postayı kullanıyorum. Şimdi mevcut e-posta hesabıma "diğer ad" olarak outlook adresi ekledim ve birincil ad olarak kaydettim. Kullandığım pc de Windows 8.1 ve pcde e-posta adresim otomatik değişti. Ancak telefonda değişmedi. Senk yaptım değişmedi. Hatta son gelen guncellemeyle de değişmedi. Şimdi ben bu e-posta hesabımdan eskisini kaldıracağım ancak çıkan uyarıda, bu e-postayı wpde kullanıyorsanız bilgilerinizi kaybedersiniz diyor. Ne yapmam lazım? Eski e-postayı artık kullanmak istemiyorum.

Arkadaşlar bu konuda kimse bişey bilmiyor mu ???

4MaGuS

4MaGuS

Üye
servis değil normal bir telefoncu sivasta servis yok ki
20 -30 gün telefondan ayrı kalmayalım dedim ufak bi işlem için oda başımıza gelmeyen kalmadı:vur
riske girmişsin ya keşke yapmasaydın senin yine tüketici haklarına başvurma şansın var ama elinde hiç sadece tuş takımı değiştirilecek tarzında bir yazı falan verdilermi böyle bir şey olması gerekiyor yoksa biraz zor gibi ama daha iyi bilenler var bu hakları onlara bir git danış istersen
Arkadaşlar bu konuda kimse bişey bilmiyor mu ???
kullandığınız e-posta aynı zamanda microsoft hesabı mı yazılarınızdan öyle olmadığını anladım eğer normal bir e-posta ise silin hiç bir şey olmaz sadece o e-posta ile ilgili tüm bilgileri cepten siler ancak pc den görebilirsiniz yine

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Kardeşim şimdi developer için kritik güncelleme gönderildi diyor wptr de. Tamam dedik yaptık. Ama şimdi Developer açıkken Cyan oluyor cihaz. Denim mi olsun, Cyan mı olsun. Nedir bu anasını satayım?

luckysleven

luckysleven

Üye
Kardeşim şimdi developer için kritik güncelleme gönderildi diyor wptr de. Tamam dedik yaptık. Ama şimdi Developer açıkken Cyan oluyor cihaz. Denim mi olsun, Cyan mı olsun. Nedir bu anasını satayım?

Birsey farketmez denim de yazsa cihaz yine cyan olacak. Benim yazilip cizilenlerden cikardigim telefonda denim yazmasi bir hata yani sadece yaziyor ama icraat yok . Ozetle denim guncellemesi daha gelmedi : )

remzi33

remzi33

Üye
kullandığınız e-posta aynı zamanda microsoft hesabı mı yazılarınızdan öyle olmadığını anladım eğer normal bir e-posta ise silin hiç bir şey olmaz sadece o e-posta ile ilgili tüm bilgileri cepten siler ancak pc den görebilirsiniz yine

Evet bahsettiğim hesap telefonda Microsoft hesabım. Ancak artık bu hesabı kullanmak istemiyorum. Diğer ad oluşturdum onu kullanıyorum. Pcde otomatik değişti ancak tlfnda değişmiyor?

Üst Alt