Serseri Bela (zibidi39)

Sponsorlu Bağlantılar

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
Serseri Bela (zibidi39)

:hmmm

• Beğen
Tepkiler: çaminci

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
? yeni mi fark ediyorsun yani nedir durum

Siycey

Siycey

Üye
    Konu Sahibi
Yeni farkediyorum kardeş

SHS

SHS

Üye
ilginçmiş, paylaştığın için sağol :ehe

heathrow

heathrow

Üye
Nickin sonundaki 39 ne anlama geliyor acaba? Memleket yani plaka kodu mu? :)

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Ağır keko, apaçi.

John Titor

Üye
Sizin dunya paralellerinize donmek guzel...beni hatirladiniz mi.2038 karisti.Cern elindeki nukleer gucler ile dunyaya savas acti...Artik sadece ben degil binlerce insan gecmise sicradi...Herkesin tek amaci Cern in elindeki ibm 5100 u bulmasini engellemek.Eger engelleyemezsek bizim dunya cizgimiz sona ericek

• Beğen
Tepkiler: Serhan
heathrow

heathrow

Üye
Sizin dunya paralellerinize donmek guzel...beni hatirladiniz mi.2038 karisti.Cern elindeki nukleer gucler ile dunyaya savas acti...Artik sadece ben degil binlerce insan gecmise sicradi...Herkesin tek amaci Cern in elindeki ibm 5100 u bulmasini engellemek.Eger engelleyemezsek bizim dunya cizgimiz sona ericek
Sayın Titor, ülkemiz ileride muhafazakar bir ülke mi olacak? Ülkemizin geleceği hakkında neler söylemek istersiniz?

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
What is this? Anlamadı ben mobbet ney

heathrow

heathrow

Üye
What is this? Anlamadı ben mobbet ney
Kaynak wikipedia
John Titor, zaman yolculuğu yapıp 2036 yılından geldiğini öne süren bir kişidir. 2000/2001 yıllarında çeşitli internet haber sitelerine belirsiz, çoğunun yanlışlığı kanıtlanabilen bilgiler yollamış, yakın gelecek hakkında öngörüler ve yaşadığı zaman hakkında bilgiler vermiştir. John Titor'un söyledikleri birçok tartışmaya konu olmuştur

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Hmm teşekkürler aydınlandım :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
adı niye Cem ?

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
serecans

serecans

Üye
ben hicbirsey anlamdım ne anlama geliyor bu fotoğraf

mürteza16

mürteza16

Üye
Türkçeyi nasıl ana dilin gibi biliyorsun? Senin ingilizce konuşman gerekmez mi? Fake…

0MG90

0MG90

Üye
@zibidi39

@bluesky@

@bluesky@

Üye
Kendilerini tanımam etmem iyi bir şahsiyet olduğunu umud ederim

.caner.

.caner.

Üye
:D