Telefon Tavsiyesi Bu son Telefon konum !

Sponsorlu Bağlantılar

Hangisini alayım ?

• Lg g3 16GB

Kullanılan: 4 66.7%
  • Galaxy alpha

Kullanılan: 2 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bu son Telefon konum !
Beyler sa Biliyorum sizi çok bunalltım ama bu son telefon konum Mevzuya geçelim ,Babamla konuştuk ve Nisan ayında Bana Tel alıyor bütçem 1700 TL
Bayraktarlar TURKCELL de Galaxy alpha 1700 Düşünüyorumda LG g3 16 Gb modelinimi alsam galaxy alphamı ?

Bu son konum telefon hakkında

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Konu niye açıyorsun ki?
Hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
nexus6 :ehe

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
s5 te olabilir bence daha kullanışlı

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Nisan ayında konu açman daha mantıklı olurdu

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, The SLayeR ve Darqos
heathrow

heathrow

Üye
1860 mah batarya var alpha'da... yeterli olmayabilir...
Nisan'a kadar daha çok fikir değiştirirsin, çünkü firmalar 15 dakikada bir yeni telefon çıkarıyorlar :aha:

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
lüksün sonu yoktur :D

Emre

Üye
Git Çalış Oglum Babana Niye Güveniyorsun Nisana çok var daha.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Lg G3 al kardeşim samsunga okadar para veripte pişmanlık duymayı tercih ediyorsan lg g3 alman daha iyidir. Bence :oke:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Lg G3 al kardeşim samsunga okadar para veripte pişmanlık duymayı tercih ediyorsan lg g3 alman daha iyidir. Bence :oke:

Lg alıp pişman olmasında… Samsung alınca niye pişman oluyor, Telefonlar defolu filan mi çıkıyor?

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Bnce samsung iyide rom atman lazım bn suan galaxy tab 3.7.0 kullaniyom sm t210 mükemmel ama custom rom ve custom kernel overclok yok en düşük frekans 312 di 156 da var simdi 2 taje developer yapto bu kerneli biri bitirdi stable oburude ozellik fslan ekledi ketutkumajaya tam bir dev laufersteppenwolf sende tabiki

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Bnce samsung iyide rom atman lazım bn suan galaxy tab 3.7.0 kullaniyom sm t210 mükemmel ama custom rom ve custom kernel overclok yok en düşük frekans 312 di 156 da var simdi 2 taje developer yapto bu kerneli biri bitirdi stable oburude ozellik fslan ekledi ketutkumajaya tam bir dev laufersteppenwolf sende tabiki

:zong:

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
samsungun çıkardığı telefonlara güvenmiyorum .çoğu kasan telefonlar yüzde 90'ı kasıyor zaten

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
samsungun çıkardığı telefonlara güvenmiyorum .çoğu kasan telefonlar yüzde 90'ı kasıyor zaten

Ram 1 gb altinda ise zaten kasmamasinin imkani yok, 800 civarı ram oluyor kullanilan 550 civarı oluyor sanada 250 kalıyor yani hangi cihaz olsa kasar.
Benim 1.5 gb ram var kasildigini gormedim daha

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bu genellemeyi amiral gemisinde yaparsan hiçte doğru olmaz. Güç tasarrufu açık mı diye zahmet edip bakilmazsa yanlış anlaşılmalar olabilir.
Kardeş ben olsam alpha alırdım. Çünkü tasarımı harika ötesi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Nisanda galaxy s6 çıkacak veya benim tavsiyem htc desire eye o zamana ucuzlarsa al.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Benim arkadaşımda G3 aldığına pişman işlemcinin 2K ekrana yetmediğini ve menüde bile kasma yaşadığını söylüyor

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Darqos ve Bahadir_fb

Üst Alt