Uygulama Yazılım Destek & Yardımlaşma konusu

Sponsorlu Bağlantılar

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Yazılım Destek & Yardımlaşma konusu
"Selmlr beniü cihaz açılmıyor,Arkadş geldi baktı ama olmadı yrdm ederseniz tşk" artık bu tarz konulara dur demek lazım :ehe.
Lütfen aşağıdaki kural Listesine uyalım:
1-Konuda Mutlaka;
-Cihaz adı + Sayıyla
-Android Sürümü
-Root Durumu
-TWRP/CWM Durumu
Stock/Custom Rom Bilgileri

Muhakkak yer almalıdır. Aksi halde Konularınız düzeltilinceye dek cevap veya yardım edilmeyecektir.
2-Önizleme
Eğer resim gerekli bir durumsa, Lütfen biz sormadan gerekli önizlemeleride uygun bir Resim Upload sitesine yükleyiniz.
3-Son Olarak
Konudaki sorun çözüldüğünde konu açan üye Sorunum çözüldü veya :locked: gibisinden bir cevap yazmalıdır ki konularla yeterince ilgilenebilsin veya ilerde hortlamasın:ehe

NOT: Forumumuza yeni gelen üyelerimiz maalesef düzeni bilmedikleri için Yanlış yerde konu açabiliyorlar görürseniz 'şikayet' butonuyla bilgilendirme yapınız,Konu Yazılım Destek bölümüne taşınsın.
Maxicep Yardım Sever Üyeler...:konus:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 484994, B.A.R.O.N, delimavi4444 ve 1 kişi daha

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Gayet açıklayıcı fakat millet olarak okuma sıkıntımız var umarım bu dediklerimiz hayata geçer :)

• Beğen
Tepkiler: caysimitmemurmenu, teknolojibaronu ve çaminci
NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Umarım Üst konu olsaydı daha iyi olurdu.
İstediğim bu tarz konulara cevap olarak bu konunun linki atılsın.
Cevap yazılmasın böylece er yada geç okuyacaklardır.:ehe

Kontrol

Kontrol

Üye
Sinir edecek düzeyde açılan başlıkların ve mesajların bir espiri kalmadı.
Herkes sorununu düzgün bir dille anlatirsa, seve seve en güzel şekilde çözümü anlatırız.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Elbette Herkez Mutlaka Uygulasın:oke:
Düzen bozuluyor yoksa bi anlamı kalmıyor. Konu sahipleri Açıklamaları düzgün anlatırsa çözüm zaten geliyor.

Carsi58

Üye
casper via v4 fabrika ayarlarına dönerken şarjı bitti daha açılmadı nasıl yazılım yükleyebilirim

Kontrol

Kontrol

Üye
casper via v4 fabrika ayarlarına dönerken şarjı bitti daha açılmadı nasıl yazılım yükleyebilirim
Usb üzerinden veya kendi sarj cihazindan şarja takınca hiçbir tepki vermiyor mu ?

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Garantiye yolla hallederler,Yada Jtag oluyorsa dene(konu yeri burası değil lütfen bir konu aç yardımı daha rahat alırsın)

Mücahit Güven

Mücahit Güven

Üye
Adamlar konu bile açmıyorlar alakasız biyere direkt yazıyolar abi :-D

• Beğen
Tepkiler: NextWorld ve çaminci

_brain_

Üye
s4 mini kullanıcısıyım yurttaki vifiye bağlanamıyorum ama diğer modemlere sorunsuz bağlanıyor

firostr

firostr

Üye
Telefon:Galaxy trend plus
Şu anki android sürüm: 4.2.2
4.3 yada 4.4 rom var mı şimdiden teşekkür ler

Kontrol

Kontrol

Üye
s4 mini kullanıcısıyım yurttaki vifiye bağlanamıyorum ama diğer modemlere sorunsuz bağlanıyor
Modemin Wifi güvenlik derecesini düşürüp WPA yaparsanız sorun çözülür.
Telefon:Galaxy trend plus
Şu anki android sürüm: 4.2.2
4.3 yada 4.4 rom var mı şimdiden teşekkür ler
Sammobile üzerinden modelini yazıp arayın.En güncel sürümler ulaşabilirsiniz.
Ayrıca xda üzerinden de modelin olduğu bölüme girip alternatif romlari inceleyebilirsiniz.

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
-Vestel Venus 5.0x (VSP250S)
-Android 4.3
-Root Yok.
Arkadaşlar ben bu cihaza root işlemi yapmak istiyorum ama denediğim programlardan sonuç alamadım bir önerisi olan var mı acaba ? Ya da program önerecek olan.

Kontrol

Kontrol

Üye
Iroot, KingoRoot, TowelRoot, OneClickRoot; bu uygulamari dener misiniz?

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Iroot, KingoRoot, TowelRoot, OneClickRoot; bu uygulamari dener misiniz?
Iroot
Pc programında 'Checking Root Permissions' yerinden bi anda 'Connect Your Phone Now' yerine geliyor 15-20 saniye bekleyip.
Android Programında Root tuşuna bastıktan sonra başarısız oluyor.

TowelRoot
This model isn't currently supported
Maxicep de konusu var, Birkaç tane kod vermişler. Ancak sadece bir kod var onda make it ra1n tuşuna basınca siyah ekran oluyor ve bataryayı çıkarıp tekrar takmadıkça da hiç bi tepki vermiyor.
OneClickRoot
Henüz telefonumu desteklemedikleri yazıyor.
KingoRoot
Kısır döngü.
Bişeyler indirip root kontrol yapıyor hep ve sonuca ulaşamıyor.
Başka bi yolu var mı bildiğiniz ?
Yardım edin her türlü öneriye açığım.

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Uygun bir konu açın buraya link bırakın ordan devam edelim daha kolay çözeriz,konu yeri burası değil anlayışın için teşekkür ederim:oke:

• Beğen
Tepkiler: rocker_hasan123
incebey38

incebey38

Üye
Merhaba Arkadaşlar benim telefonum rootlu bikuyorsunuz rootlu cihazlarda istediğiniz uygulamai kaldirabikiyorsunuz bende yanlislikla google play hizmeleti çerçevesi adli uygulamai sildim.
bunu sildikten sonra google play store ye girmez oldu baglanti yok hatasi aliyorum sürekli google playi sildim yükledim google play hizmetlerini sildim yukledim google play verileri önbelleği felan sildim ama hic bir ise yaramadi herseyi yaptim yardim edin lütfen

NextWorld

NextWorld

Üye
    Konu Sahibi
Bir ussteki mesaji okuyunuz konuyuda okuyunuz konu yeri burasımı sizce , lutfen forum duzenine uyalim,bir konu acin link birakin boylece diger uyelerde ayni sorunla karsilasirlarsa cozumu hemen bulurlar.
Anlayisiniz icin teşekkürler:)

murro_16

murro_16

Üye
.

Son düzenleme:

Üst Alt