Haber WP8.1 GDR1 Preview Güncellemesi Yayınlandı (24/10/2014)

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
İyi ettin,maksat MS ye gıcıklık olsun dimi:)
Tam tersi yardımcı olmak. Adamlar zaten otomatik güncelleme yüklemeyi test etmek için gönderdi bu güncellemeyi. Hiç yoktan işe yarasın değil mi:kop:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, Murat Alper, emz ve 1 kişi daha
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Tam tersi yardımcı olmak. Adamlar zaten otomatik güncelleme yüklemeyi test etmek için gönderdi bu güncellemeyi. Hiç yoktan işe yarasın değil mi:kop:
abi bizimi ekiyorsun sen yoksa telefonunuz güncel son denetleme 2 saniye önce diyorda :islik: :ehe

ON9

ON9

Üye
An itibariyle developer güncellemesi geldi !!!!
8.10.14192.280

• Beğen
Tepkiler: alasulumurat
serinaga

serinaga

Üye
Pil az diyo, çakıldık yine, neyse az bir dolsun hemen yüklüyorum ..

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler ne olduysa ayarlara giriyorum basliklar once geliyor altlarindaki ufak yazilar sonradan geliyor. Neden boyle oluyor ? Beta kullanmaktan telefon sapitti iyicene. Kac ay oldu hala kararli bir surum kullanamadik

• Beğen
Tepkiler: skynet
barannn79

barannn79

Üye
Bu güncellemeyi indirip kurduktan sonraki güncellemelerde işe yarar bence. Şimdiden indirip beklemek olmamalı

skynet

Üye
Beyler ne olduysa ayarlara giriyorum basliklar once geliyor altlarindaki ufak yazilar sonradan geliyor. Neden boyle oluyor ? Beta kullanmaktan telefon sapitti iyicene. Kac ay oldu hala kararli bir surum kullanamadik

Bende de durum aynı ve pil de kafayı yedi

serinaga

serinaga

Üye
Akşam pil biraz dolunca güncellemeyi başlattım ama uyuya kalmışım, bu sistemin en çok sevdiğim yanlarından biri de bu ! Sabah kalktım herşey bitmiş ve telefon hazır beni bekliyordu :)

seydi53

Üye
Güncelleme sonrası mı bilmemekle birlikte, tuşlara basıldığında titreşim seviyesi neredeyse yok gibi oldu. Pil tasarufunu buralardan yapacaklarsa yandık vallahi;

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
Müzik listesi nasıl yapıcam ben acaba bilen var mı

ndrcnr

Üye
Htc 8s'e bu sabah geldi bir güncelleme. Gdr1 betası önceden gelmişti, sanırım stabil sürüm bugünkü

Üst Alt