Duyuru: Ios 8 ve 8.1 jailbreak çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Duyuru: Ios 8 ve 8.1 jailbreak çıktı!
Pangu ekibi tarafından yayınlandı. Şu anda yüklenebilir durumda. Yalnız yüklenince cydia gelmiyor ayrı olarak kurmanız gerekecek. Ayrıca tüm cihazlar için yayınlandı.

• Beğen
Tepkiler: Amedly Fatih

rodinatr

rodinatr

Üye
Biraz daha beklemek en mantıklısı.. Yükleyenlerin uyarısına uyalım yazılar çince falan oluyormuş

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha beklemek en mantıklısı.. Yükleyenlerin uyarısına uyalım yazılar çince falan oluyormuş

İPod Touch5'e kurdum. Tweaklerin uyumsuz olması dışında hiçbir sorun yok.

rodinatr

rodinatr

Üye
Cydia falan güncel haliyle gelsin hocam acelesi yok

alical33

alical33

Üye
Jb nasıl yapılır tweak nasıl yüklenir gibi anlatımlar olan bi konu var mı ilk defa jb yapacağım da

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: alical33
szqn55

szqn55

Üye
8.1 için nerden bulabiliriz

furkankaya559758

Üye
Güzel haber ama yüklemek için biraz beklemenizde fayda var. Ayrıca yüklesenizde fazla işe yaramayacak. Üstteki arkadaşlar tweaklerin güncel olmadığını söylemiş. Tweakler olmadıktan sonra Jailbreak bir işe yaramaz.

alical33

alical33

Üye
Bir de bu jb sistemin stabilitesini bozuyor mu ? Ios a geçmemin tek sebebi stabil ve hızlı oluşu bunu bozacaksa jb yapmam

furkankaya559758

Üye
Bir de bu jb sistemin stabilitesini bozuyor mu ? Ios a geçmemin tek sebebi stabil ve hızlı oluşu bunu bozacaksa jb yapmam
Jailbreak stabiliteyi bozmaz ama yüklediğin tweakler çok olursa telefonu yavaşlatabilir.

• Beğen
Tepkiler: alical33 ve Nextman
badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
8.1 için nerden bulabiliriz

Güzel haber ama yüklemek için biraz beklemenizde fayda var. Ayrıca yüklesenizde fazla işe yaramayacak. Üstteki arkadaşlar tweaklerin güncel olmadığını söylemiş. Tweakler olmadıktan sonra Jailbreak bir işe yaramaz.

Tweaklerin güncellenmesi uzun sürmez. Şu anda geliştiriciler teker teker güncelliyor tweaklerini.

alical33

alical33

Üye
Jailbreak stabiliteyi bozmaz ama yüklediğin tweakler çok olursa telefonu yavaşlatabilir.
Benim yükleyeceğim tweakler işte bt yi açma telefonu usb bellek gibi kullanma ve siyah arka plan olur herhalde bunlarda da bi sorun olmaz ya

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Benim yükleyeceğim tweakler işte bt yi açma telefonu usb bellek gibi kullanma ve siyah arka plan olur herhalde bunlarda da bi sorun olmaz ya

Sanmıyorum bunlardan sorun çıkacağını

rodinatr

rodinatr

Üye
Sırf şu çift tıklama ve ekranı kitlerken televizyon gibi şekilli kapanması için yapıcam

alical33

alical33

Üye
Ozaman tweakler güncellensin de yapayım inşallah sorun çıkmazbunu nasıl yapıyoruz şimdi ya her şey çince

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman tweakler güncellensin de yapayım inşallah sorun çıkmazbunu nasıl yapıyoruz şimdi ya her şey çince

Internette videoları bulabilirsin. Ama basitçe anlatmak gerekirse telefonu ya da tableti bağla usb ile PC'ye sonra programı aç. Program zaten telefonu veya tableti tanıyacak ortada ismi yazar. En son olarak da alttaki mavi butona basıyorsun. 5dk içinde kuruluyor zaten. Not olarak düşeyim telefonda kilit kodu veya touch id varsa kaldır bunları yapmadan önce.

alical33

alical33

Üye
Internette videoları bulabilirsin. Ama basitçe anlatmak gerekirse telefonu ya da tableti bağla usb ile PC'ye sonra programı aç. Program zaten telefonu veya tableti tanıyacak ortada ismi yazar. En son olarak da alttaki mavi butona basıyorsun. 5dk içinde kuruluyor zaten. Not olarak düşeyim telefonda kilit kodu veya touch id varsa kaldır bunları yapmadan önce.
ya yedek alıyordum yedek alırken unutup bastım butona sonra çakışır bişey olur diye jb yi iptal edeyim dedim etmez olaydım tel açılmadı şu ana itunes ile geri yükleme yapıyorum sonra yapacam bi tane de tweak buldum touch id ye dokunup tutunca görev yöneticisi açılıyor falan onları bi yapayım :D

badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
ya yedek alıyordum yedek alırken unutup bastım butona sonra çakışır bişey olur diye jb yi iptal edeyim dedim etmez olaydım tel açılmadı şu ana itunes ile geri yükleme yapıyorum sonra yapacam bi tane de tweak buldum touch id ye dokunup tutunca görev yöneticisi açılıyor falan onları bi yapayım :D

Geçmiş olsun kardeşim :D

• Beğen
Tepkiler: alical33

Üst Alt